MDP2P kuni MDMA ilma metüülamiinita (kopeeritud internetist)

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kellele on üldse vaja metüülamiini?
Ritteri poolt toimetatud professor, pühendatud Eleusisele
Avaldatud ajakirjas Total Synthesis II, mille on välja andnud Strike

Järgmine menetlus võib osutuda üheks suurimaks edusammuks MDMA keemia valdkonnas alates Wackeri oksüdatsiooniprotseduuri täiustamisest ja levitamisest MDP2P tootmiseks. See reaktsioon põhineb avaldatud protsessil, mis kuidagi on seni jäänud maa-aluse keemia poolt avastamata. Metüülamiin ei ole enam takistuseks alumiiniumamalgaami reduktiivsel alküülimise meetodil MDMA tootmiseks, kuna see menetlus toodab seda võimatult saadavat ja tujukalt valmistatavat ainet kohapeal MDP2P reduktiivsel alküülimise käigus MDMA-ks väga levinud nitrometaanist. Nitrometaanist moodustub lihtsaima reduktsiooni korral metüülamiin, nii et miks mitte valmistada metüülamiini samal ajal, kui toodetakse MDMA-d, selle asemel, et seda eraldi valmistada?

Nitrometaan on väga levinud materjal. Lihtsalt minge oma kohalikule drag stripile ja võtke gallon või kaks, et dopida oma suure võimsusega auto kütust. See on saadaval ka kuni 40% puhtana RC-mudelite kütustes. Lihtsalt destilleerige nitrometaan (bp 101°C) mudeli kütusesegust välja ja olete valmis. Kui kütuse koostisesse on lisatud metanooli, destilleerub osa sellest aseotroopselt üle koos nitrometaaniga, mis alandab veidi selle keemistemperatuuri, kuid see ei kujuta endast probleemi.

Kuidas see kogu asi siis toimib? See on nii lihtne, nagu see kõlab. Nitrometaani ja MDP2P alkohoolne lahus tilgutatakse alkoholile kastetud amalgaamitud alumiiniumimassile, mis esmalt vähendab nitrometaani metüülamiiniks, mis võimaldab amiini ja ketooni Schiffi aluse moodustumist, mis seejärel redutseeritakse edasi soovitud MDMA-ks
Seadistatakse 2-liitrine kahe- või kolmekaelaline kolb koos lisamissahvri ja tagasivoolukondensaatoriga ning varustatakse soojusallikaga. Siin ei ole palju soojust vaja, nii et kõik alates veevannist puhvetil kuni küttekolbini on hea. Täitke kolbi 55 grammi ühe tolli suurust alumiiniumfooliumi ruudukest. Siin tuleb käsitleda üht olulist teemat, mis on varem segadusttekitavalt unarusse jäänud - fooliumi õige tüüp ja paksus. Probleem alumiiniumamalgaami reduktsioonidega on see, et nende reaktsioonikiirus sõltub kolmest peamisest tegurist ja sõltuvalt sellest, kuidas te neid tegureid mängite, võib teil kas täielik ebaõnnestumine või plahvatus või veel parem, kui te järgite seda nõuannet, täiuslik saagis! Need tegurid on mainitud fooliumi tüüp, HgCl2 lahuse poolt lubatud amalgaami tase enne ketooni ja amiini reageerimist ning lõpuks temp, millega reaktsioon toimub. Paks foolium kipub reageerima aeglaselt madalal temperatuuril ja väga õhuke foolium, näiteks üldine toiduks kasutatav alumiiniumfoolium, kipub reageerima nii kiiresti ja eksotermiliselt, et võite sõna otseses mõttes püksi pesta! Alumiinium, mis andis parimad tulemused, on tööstuslikule bioloogilisele kogukonnale laialdaselt kättesaadav 4" x 4" paksuste 0,04 mm paksuste lehtede kujul, mis on üksteisest kenasti eraldatud pehmepaberiga. Seda kasutatakse kolbide jms sulgemiseks enne autoklaavimist. Need, kes seda ei saa, ärge muretsege. Heavy Duty Reynolds Wrap töötab suurepäraselt, ainult reaktsioonikiirusel tuleb hoolikamalt jälgida. Teised on teatanud edusammudest, kasutades tükeldatud pirukavormi. Peamine mõte on, et ärge kasutage päris õhukest fooliumi.

Täitke eraldussahtel 50 grammi MDP2P ja 50 grammi või 39 ml nitrometaani, mis on lahustatud 200 ml metanoolis. Lisage teises 1-liitrisesse anumasse 1,5 g HgCl2 (elavhõbedakloriid) liitrile metanoolile ja laske kõik tahked ained lahustuda. Väga ettevaatlikult (HgCl2 on surmavalt mürgine!) valage metanoolilahus HgCl2 kolvis olevatele alumiiniumfooliumi tükkidele ja seiske tagasi ning vaadake, kuidas maagia algab. Kui kogu foolium ei ole metanooliga kaetud, lisage lihtsalt rohkem, kuni see on kaetud. Mõne minuti pärast algab kihisemine ja reaktsioon võib alata. Umbes 5-10 minuti pärast peaks mullitamine olema piisav ja te võite alustada nitrometaani ja MDP2P metanoolse segu lisamist tilkhaaval eraldussahvrist. Aja edenedes võib reaktsioon kuumeneda keemiseni ja tekib alkoholi tagasivoolavus. See ei ole probleem, sest metanooli 65 °C keemistemperatuur on selle reaktsiooni jaoks ideaalne (ma tean, et paljud ei ole nõus, kuid unistage sellest ja te näete!) Lisamine peaks kestma umbes ühe tunni ja segu peaks laskma reageerida vähemalt 4-6 tundi pärast või kuni kõik alumiiniumitükid on reageerinud halliks suspensiooniks. Siin tuleb tegeleda temperatuuri kontrollimisega. Kui reaktsioon kulgeb ideaalsetes tingimustes, siis kulgeb see täpselt nii, nagu eespool kirjeldatud. Kui ideaalsest vähem ja sagedamini, hakkab reaktsioon poolel teel aeglustuma, mis nõuab hea reaktsioonikiiruse säilitamiseks välist kuumutamist. Kui Suurriigid on tõesti teie vastu, annab teise grammi HgCl2 metanoolilahuse lisamine segule jälle hoogu juurde.
Nüüd on lihtne osa - toote isoleerimine. Üks selle uue sünteesi kõige atraktiivsemaid omadusi on see, et standardset Al/(Hg) aminatsiooni segu tuleb selles etapis toote eraldamiseks kasutatud alumiiniumhüdroksiidimudast vaevarikkalt filtreerida. Alljärgnev parandab selle kõige tüütuma sammu ja annab tõenäoliselt paljudele uue vaate Al/(Hg) redutseerimise võimalustele.

Segage kokku umbes 1,5 või 2 liitrit 35% NaOH lahust ja laske jahtuda. Lisage aeglaselt esimeses reaktsioonis tekkinud hall alumiiniumkogum NaOH lahusele ja valage see suurde eraldussahtrisse. Pärast umbes tunniajalist seismist tekib kaks erinevat kihti, millest ülemine on toote punakas alkohoolne lahus ja alumine prügikihi NaOH/Al(OH)3. Lihtsalt eraldage prügikihi alumine kiht ja visake ära. Ärge muretsege, selles ei ole mingit toodet seotud ja pidage meeles, et selle taaskasutamise käigus ei ole kuskil filtreerimist vaja, võrreldes teiste sünteesidega! Võtke ülemine kiht ja aurustage metanool ära, et anda hämmastav saagis ebapuhas amiin ja natuke vett. Südametunnistuseta hinged, kes ei ole oma kaalu väärt, võivad võtta selle toote ja kristalliseerida selle otse, kuid selles on sel hetkel peidus surmav mürk - lahustunud elavhõbedasoolad! Neid saab hõlpsasti eemaldada, kui lahustada toorprodukt umbes liitris tolueenis ja pesta seda eraldussahvris mitme portsjoni veega ning lõpuks küllastunud NaCl-lahusega. Tolueen kuivatatakse umbes 50 g veevaba MgSO4-ga, mis on valmistatud apteegisoolade kuumutamisel 400 kraadi Fahrenheiti juures tund aega, seejärel jahutatakse ja pulbristatakse. Pärast tunniajalist seismist või kuni tolueen ei ole enam hägune, jahutage freebase kuivatatud tolueenilahus sügavkülmas ja kuplitage HCl gaasiga, et saada ilusad puhtaid MDMA hüdrokloriidi kristalle. Kui need on veidi värvunud, saab neid puhastada atsetooniga loputades puhtaks, ilma elavhõbedasaasteta!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Leidsin ka selle:

Pmk
Mul oli sügavkülmikus ringi lebamas MDP-2-P, mille olin valmistanud novembri lõpus, ja ma tahtsin sellest tõesti vabaneda kahel põhjusel: Ma ei tahtnud, et see rikneks, ja mulle ei meeldinud tõesti, et minu sügavkülmikus istub I nimekirja lähteaine. Mul oli alati olnud probleeme metüülamiiniga Al/Hg tegemisel, nii et otsustasin proovida nitrometaani Al/Hg. Methyl Man tundus uhke oma variatsiooni üle, mis hiljuti postitati Hive'ile, nii et ma valisin tema parameetrid reaktsiooniks.

Pean alustuseks ütlema, et see on tapja reaktsioon. Methyl Mani uhkus on täiesti õigustatud. Minu saagis oli fantastiline ja puhtus oli suurepärane. Ma tegin kogu reaktsiooni koos kristalliseerumisega ühe õhtu jooksul. Reduktsioon kulges kuumalt, kuid oli täiesti kontrolli all, kergesti segatav, kiire ja lihtne üles töötada.

Ma seadistasin kaheliitrise kolmekandilise lamedapõhjalise kolvi ja sulgesin ühe kolvi kaela. Korraldasin, et keskmises augus oleks tavaline kondensaator. Aparaat paigutati minu segisti/kuumutusplaadi peale.

Hakkasin lõikama Reynolds Heavy Duty alumiiniumfooliumi umbes 1" ruutudeks, et teha kokku 27,5g. Sa lihtsalt ei tea, kui palju fooliumi on 27,5g, kuni sa tegelikult hakkad seda tükeldama. See võttis vist peaaegu pool tundi ja mu käärid tuimusid tõsiselt. Panin 5g partiid väikesesse Brauni kohviveskisse ja jahvatasin fooliumi 8-10 sekundit. Foolium ei saa tegelikult "jahvatatud", vaid nagu Methyl Man ütleb, see muutub väikesteks kobarateks. See töötas hämmastavalt hästi. See võib tunduda imelik, et panna oma foolium kohviveskisse, kuid see on kahtlemata läbimurre alumiiniumi ettevalmistamisel Al/Hg jaoks.



Joonis 1: 5 g fooliumi 1-tollise ruudukese kaupa
Joonis 2: 5g fooliumi, pärast 8-10 sekundit jahvatamist Braun'i kohviveskis


Joonis 3: Lähivõtte fooliumipallidest
Joonis 4: 27,5 g fooliumi 2000 ml lamedapõhjalises kolvis.
Fooliumipallid visati kolbi.

Seejärel lahustati 400 mg HgCl2 750 ml laborikvaliteediga MeOH-s. Samal ajal segati 25 g MDP-2-P ja 20 g ACS nitrometaani tilkumislehtris veidi (tõenäoliselt umbes 25 ml) MeOH-ga. MDP-2-P oli kolm kuud vana ja seda oli hoitud sügavkülmas. See oli algselt destilleeritud, lõhnas endiselt hästi ja oli keskmise helerohelise värvusega. Tilgutuslehtri pandi kolvi külgkaelale.


Joonis 5: aparatuur
Kui MeOH oli valmis (kogu HgCl2 oli lahustunud), paisati ka see kolbi ja asetati kondensaator. Vastavalt Methyl Mani juhistele segati umbes iga minuti tagant 5-10 sekundit. Vähem kui 10 minuti pärast oli näha nõrka mullimist, lahus oli hall ja alumiinium oli selgelt vähem läikiv. Mõned tükid olid hakanud hõljuma.


Joonis 6: sulandumine on lõpule viidud
Läbi kondensaatori hakati voolama jäävett. Kasutati umbes 4 naela jääd 2,5 gallonis vees, 5 galloni värviämbris.

Tilgutuslehtri ventiil avati nii, et segu hakkas tilkuma umbes ühe tilga võrra sekundis. Umbes iga minuti järel lülitasin segisti umbes 5 sekundiks sisse. Mõne minuti pärast hakkas kolb soojenema ja ma hakkasin pidevalt segama. Sel hetkel oli segu väga selgelt terassinine-hall värvus, nagu Methyl Man kirjeldab.



Joonis 7: Reaktsiooni algus, t+7 minutit
Joonis 8: Läheneb tagasivoolutemperatuur, t+8 minutit.
Lõpuks kuumenes reaktsioon ise kuni muljetavaldava tagasivooluni ja MeOH voolas peaaegu pidevalt kondensaatorist. Ma pidin aeg-ajalt tilkumise kiirust reguleerima (üks sekundis oli veidi liiga aeglane) ja ma lõpetasin lisamise 42 minuti pärast. Reaktsiooni tipphetkel jälgisin toimuvat väga tähelepanelikult, kuid tegelikult ei pidanud ma üldse midagi tegema, peale selle, et lisamine kulgeks kiirusega, mis võimaldaks, et kogu asi kestaks 40-45 minutit. Kõik muu hoolitses iseenesest.


Joonis 9: Reaktsioon käib täie hooga, t+15 minutit.
Selleks ajaks, kui mul oli veel mõned milliliitrid MDP-2-P segu, hakkas reaktsioon juba aeglustuma, kuigi mõned väikesed alumiiniumhelbed olid veel näha. See on täpselt kooskõlas Methyl Mani juhistega. Segu hakkas muutuma väga viskoosseks, nii et lisasin veel 50-75 ml MeOH-d kondensaatorisse, mis parandas olukorda oluliselt. Seejärel jätsin umbes tunniks, et lasta reaktsioonil end lõpuni viia.

Kui ma tagasi tulin, olid asjad tunduvalt jahtunud ja segu oli enamasti amorfne hall, kuhu oli segatud vaid pisikesi valgeid laike. Segasin keeduklaasis 700 ml vett ja 262 g NaOH-d. Samal ajal kui see jahtus, kallasin reaktsioonikolvi sisu 4000 mL keeduklaasi. Veidi rohkem (võib-olla 50 ml) MeOH-d reaktsioonikolbi lahutas hõlpsasti allesjäänud muda ja ka see kallati keeduklaasi. Seejärel valati NaOH lahus koos mudaga 4000 mL keeduklaasi.



Joonis 10: muda keeduklaasis.
Joonis 11: Sete pärast NaOH lisamist ja väikest segamist.
Keeduklaasi pandi 3-tolline segamispulk ja seda segati põhjalikult. Eelnevalt hall sete muutus tumedamaks ja NaOH hakkas ülejäänud alumiiniumiga reageerima, tekitades keeduklaasi vahutava ja haiseva segaduse. See soojenes veidi, kuid mitte märgatavalt. Seda jäeti aeglaselt segama umbes tunniks, mille jooksul oli peaaegu kogu mullimine lõppenud ja vahutamine vähenenud.

Kuna mul ei ole hiiglaslikku sepsisahtelit, otsustasin segu otse keeduklaasis ekstraheerida. See töötab tegelikult väga hästi ja võib olla lihtsam kui sep-tünniga tegelemine. 500 ml tolueeni kallati keeduklaasi ja segisti lülitati mitmeks minutiks väga kõrgele. See segas kaks faasi hästi kokku. Järgmise umbes 15 minuti jooksul eraldus tolueen ülesse.



Joonis 12: NaOH reageerimisel ülejäänud alumiiniumiga tekivad mullid.
Joonis 13: Tolueen pärast segamist, enamasti on eraldumine lõpetatud.
Olin mures, sest tolueenil ei olnud praktiliselt mingit värvi. Ma eeldan, et seal on jäänud MDP-2-P, millel on kerge värvus, või et ka mõned reaktsiooni lisandid annavad värvi. Kuid see oli kergelt piimjas valge. Tolueeni on kina raske saada, nii et järgmine kord plaanin proovida hoopis ksüleeniga. Ma kahtlustan, et see töötab hästi.

Enamus tolueeni sai pealt ära valatud. Alles jäi umbes 100 ml, sest tolueeni oli raske maha saada, ilma et ka osa vee/lima kihist välja voolaks. Veel 250 ml tolueeni kallati keeduklaasi ja segati põhjalikult. Ka see järgmine ekstraktsioon valati maha, seekord koos mõningase osa mudakihiga, ja pandi sepisahtrisse. Kui ma olin lõpetanud, ei jäänud keeduklaasis tõenäoliselt rohkem kui umbes 15 ml tolueeni hõljuma muda peal. Nüüd oli lihtne settekihti sep-sahvris ära lasta, jättes alles ainult tolueeni. Seejärel lisati esimene tolueeni ekstraktsioon sep-sahtrisse.



Joonis 14: Umbes viimane osa muda-vee äravoolust.
Joonis 15: Pesemine. Nii tolueen kui ka pesu on väga puhtad ja kihtide vaheline piir on vaevu nähtav 3/4 ulatuses pildil.
Tolueeni pesti kaks korda küllastunud naatriumbikarbonaadiga, üks kord küllastunud NaCl-ga ja üks kord veega. Kõik pesud olid üsna puhtad ja tolueen nägi isegi puhtam välja kui varem.

Tolueen nõrutati pestud, atsetooniga loputatud ja põhjalikult kuivatatud keeduklaasi koos umbes 35 g veevaba MgSO4-ga. Seda jäeti umbes 25 minutiks ja segati spaatliga kaks-kolm korda. Seejärel filtreeriti see uude keeduklaasi (samuti väga kuiva) ja filtris olev MgSO4 pesti väikese koguse uue tolueeniga.

Seadistati standardne NaCl/H2SO4 generaator HCl gaasi jaoks, mille kuivatustoruks oli CaCl2-ga (Damp-Rid Home Depot'ist) täidetud fraktsioneerimiskolonn. Kuivatustoru külge kinnitati poorse klaaskettaga gaasidispersioonitoru ja H2SO4 hakati tilgutama.

Dispersioonitorust, mille ma kastsin tolueenifiltraati, hakkas väljuma gaasi. Mitme minuti pärast ei olnud absoluutselt midagi juhtunud ja ma olin veendunud, et olin täiesti ära keppinud. Siis hakkas siin ja seal tekkima valge aine vile ja 30 sekundi jooksul olid lahusest välja paisunud hiiglaslikud MDMA HCl-pilved. Ma oleksin peaaegu püksi pissinud.



Joonis 16: Kristallide moodustumine, kui HCl väljub gaasidispersioonitorust.
Joonis 17: Läheneb selle gaasitamisvooru lõpu poole. Kristallid settivad ja on moodustanud paksu kihi keeduklaasi põhja.
Ma ei soovitaks kasutada gaasidispersioonitoru, sest see näib olevat kristallidega ummistunud ja tekitab HCl-generaatoris tõsist vasturõhku. Ühel hetkel pudenes klaaskorki otse seadme küljest, nii suur oli surve. Kasutage lihtsalt klaasist toru, et HCl saaks tolueeni sisse.

Lahus oli nii hägune, et ma ei osanud öelda, kas veel kristalle sadestub, nii et otsustasin lõpetada. Keeduklaas kaeti kinni ja pandi pooleks tunniks sügavkülma. Kui see oli külm, filtreeriti see vaakumiga Buchneris, seejärel kuivatati peegli peal lambipirni all (soojuse jaoks) ja kaaluti. Kokku tuli 8,26 g.

Siis seadsin uuesti tolueeni gaasiks. Ja ennäe, seal oli jälle massiline kristallide sadestumine. Tolueen jahutati ja filtreeriti ning filtraat kuivatati, saades veel 4,72 g!

Seadke uuesti gaasile... see lihtsalt jätkub. Annan kristallidele veidi aega settida ja nüüd ei paista tõesti enam midagi lahusest välja tulevat. Jahutan, filtreerin ja kuivatan. Seekord oli 6,61 g rohkem!

Kuigi kristallidel oli kerge (ja väga meeldiv) juuretise lõhn, otsustasin ümberkristalliseerimise vastu, sest kristallid olid pimestavalt helevalged ja ilmselgelt hea puhtusega.



Joonis 18: Buchneri nõelas tihedalt kristallidega täidetud.
Joonis 19: 8,26 grammi MDMA HCl, tükeldatud ja peeglil kuivamas.
Kogusaak: 19,6 grammi MDMA HCl - 25 grammi ketoonist !!!

Bioanalüüs: Kvalifitseerimata edu.

Pean ütlema, et Methyl Man on selle protseduuriga saavutanud tõsise võidu, eriti amalgaami haldamisega. Ta on välja mõelnud, kuidas seda hõlpsasti segada, kuidas seda õiges tempos käima panna ja kuidas seda palju kergemini töödelda, kui ma olen kunagi näinud.

Ja te ei pea isegi metüülamiini tegema!

See koos Bright Star'i kirjutisega ketooni sünteesi ja puhastamise kohta muudab MDMA sünteesi kõige lihtsamaks, mida Hive kunagi näinud on.

Viide: Metüülmehe reduktiivne aminatsioon
Tolueeni pesti kaks korda küllastunud naatriumbikarbonaadiga, üks kord küllastunud NaCl-ga ja üks kord veega. Kõik pesud olid üsna puhtad ja tolueen nägi välja veelgi puhtam kui varem.

Tolueen valati pestud, atsetooniga loputatud ja põhjalikult kuivatatud keeduklaasi, milles oli umbes 35 g veevaba MgSO4. Seda jäeti umbes 25 minutiks ja segati spaatliga kaks-kolm korda. Seejärel filtreeriti see uude keeduklaasi (samuti väga kuiva) ja filtris olev MgSO4 pesti väikese koguse uue tolueeniga.

Seadistati standardne NaCl/H2SO4 generaator HCl gaasi jaoks, mille kuivatustoruks oli CaCl2 (Damp-Rid Home Depot'ist) pakitud fraktsioneerimiskolonn. Kuivatustoru külge kinnitati poorse klaaskettaga gaasidispersioonitoru ja H2SO4 hakati tilgutama.

Dispersioonitorust, mille ma kastsin tolueenifiltraati, hakkas väljuma gaasi. Mitme minuti pärast ei olnud absoluutselt midagi juhtunud ja ma olin veendunud, et olin täiesti ära keppinud. Siis hakkas siin ja seal tekkima valge materjali vile ja 30 sekundi jooksul olid lahusest välja paisunud hiiglaslikud MDMA HCl-pilved. Ma oleksin peaaegu püksi pissinud.
Ma soovitaksin mitte kasutada gaasidispersioonitoru, kuna see näib olevat kristallidega ummistunud ja tekitab HCl-generaatoris tõsist vasturõhku. Ühel hetkel pudenes klaaskorki otse seadme küljest, nii suur oli surve. Kasutage lihtsalt klaasist toru, et HCl saaks tolueeni sisse.

Lahus oli nii hägune, et ma ei osanud öelda, kas veel kristalle sadestub, nii et otsustasin lõpetada. Keeduklaas kaeti kinni ja pandi pooleks tunniks sügavkülma. Kui see oli külm, filtreeriti see vaakumiga Buchneris, seejärel kuivatati peegli peal lambipirni all (soojuse jaoks) ja kaaluti. Kokku tuli 8,26 g.

Siis seadsin uuesti tolueeni gaasiks. Ja ennäe, seal oli jälle massiline kristallide sadestumine. Tolueen jahutati ja filtreeriti ning filtraat kuivatati, saades veel 4,72 g!

Seadke uuesti gaasile... see lihtsalt jätkub. Annan kristallidele veidi aega settida ja nüüd ei paista tõesti enam midagi lahusest välja tulevat. Jahutan, filtreerin ja kuivatan. Seekord oli 6,61 g rohkem!

Kuigi kristallidel oli kerge (ja väga meeldiv) juuretise lõhn, otsustasin ümberkristalliseerimise vastu, sest kristallid olid pimestavalt helevalged ja ilmselgelt hea puhtusega.

-HgCl2
-MeOH
-ACS nitrometaan
-NaOH
-Beaker
-Troppesõnnik 125ml
-Tolueen
-Xüleen
-Sügavtrummel
-Küllastunud naatriumvesinikkloriid
-Küllastunud NaCl
-Veetu MgSO4
-Spatula
-Voolukondensaator
-Raskekaaluline Reynolds'i pakend
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Olen üllatunud, et sellele ei ole rohkem tähelepanu pööratud.

Ma näen nii palju metüülamiini sünteetilisi teks, mis nõuavad metüülamiini, kuid keegi ei ole soovitanud seda teha kohapeal. nitrometaani liitmise teel redutseerimise kaudu, kasutades sama amalgaami, millega te oma ketooni redutseerite. Muidugi, kui see töötab MDP2P puhul, siis töötab see ka P2P puhul. Ma ei tea, kuidas teie, aga RC-kütus on palju vähem kuradi kui metüülamiini lahuse valmistamine ja selle lisamine.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
See on avaldatud Fester's raamatus, nii et ma arvan, et see on üsna kuulus, kuid selle puuduseks on see, et tuleb minna läbi al/hg.

RC kütused tuleks enne kasutamist parem destilleerida, sest need võivadr sisaldada kuni 10% õli! Nitrometaani destilleerimisel ärge kasutage palun mitte elektrilist vaakumpumpa vaid aspiraatorit, et vältida plahvatusohtu, mis on põhjustatud lühisest või muust sellisest !!!
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Nii et soovitus on minna NaBH4, kuid õnne saada, et OTC mõnes maailma osas ;)

Nitrometaani võib leida 99% kontsentratsioonis, kõik videod sellel saidil soovitavad teha metüülamiini ja lisada seda, ükski neist ei järgi seda meetodit ja ma ei tea, kas see on harjumus või on see tegelikult midagi pragmaatilisemat.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
NaBH4 ei ole ainus alternatiiv al/hg-le.
neid on palju.

Aga üldiselt on teil muidugi õigus, see võib olla lihtsam
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tahaksin seda näha koos kõigi tegelike piltidega...
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Tegin nende meetoditega ja kõik töötas ülihästi
Wickr : monster466

Mul on sünteesi fotod ja videod
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
See on väikese otsimise abil kättesaadav ;)
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Mida ma tahan näha, on selle menetluse kohandamine, et seda saaks kohaldada P2P suhtes. Et kaotada vajadus metüülamiini eeltootmise järele alla 100g ketooni reduktsioonidel.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Teate, mida te kõik peaksite tegema? Alustage eksperimenteerimist, selle asemel, et mõelda, mis oleks kui kuidas oleks kui ... Lihtsalt põletage 🔥 oma sõrme ja üks kest saab tasu
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kui palju tükeldatud alumiiniumi oleks mul vaja 1 kg pmk valmistamiseks? kas ma peaksin kasutatud sisendeid korrutama?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
te ei saa nii suurt mastaapi, see on eksotermiline ja läheb hulluks, halb saagise jaoks. seda kasutatakse tõepoolest metüülamiini ja fenüülatsetooni vahelise imiini vaheühendi redutseerimiseks metüülamiini ja fenüülatsetooni vahel ja nii edasi, kuid selleks on vaja paar suurusjärku vähem amalgaami, kuna te redutseerite ainult 1 ühendit, mis samuti kergesti redutseerub.
 
View previous replies…

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kuidas ma teeksin seda meetodit, kui see peaks tegema 1 kg? ja seda ma tahaksin teada
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Tahtsin valmistada 250g selle meetodiga, olen juba teinud 25g selle meetodiga, tahtsin teada, kas ma saaksin valmistada 250g MDP-2-P-d sama meetodiga ja milline oleks sisendite osakaal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
te ei tee, see kaalub hästi kuni 50-100g, see meetod ei sobi suurte mastaapide jaoks. te võiksite selle ümber töötada, tekitades metüülamiini alkohoolsesse lahusesse, mis kaaluti enne ja pärast lisamist, sellele lisati sobiv kogus mdp2p + MgSO4 siccum, segati.See on teie imiinium valmis värskes amalgaamis, lõigates välja nii eksotermia MeNH2 tekkimisest kui ka imiiniumi moodustumisest(kui see on olemas idk).Selle tulemusena vajate palju vähem amalgaami ja saate seda teha a la kartelli, easy peasy
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
millist meetodit soovitate mulle toota suures mahus sõber?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
See skaleerub isegi kuni IBCs totes, kuid peate leidma suhte, sest mõnel hetkel on soojus selles.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, proovige 400 grammi, siis näete, kui soojaks läheb, grammi 10L kohta. Mäletan, et mul oli alumiiniumfooliumiga täidetud kott umbes 2/3 oli 25L/30L valge ämber koos kaanega. See oli ju liiga palju fooliumi, sul on vaja vähem, aga sa pead vaatama, kui palju vähem ma unustasin grammi. 200L trumlile, võid ka 100 kasutada see ei lähe üles.
Kui tahad metüülamiini aurud kinni püüda siis mullu kanistrisse HCL ja siis vette.

10L sai 12L ph 12 koos BMK-ga (freebase meth)

Reaktsioon läheb ainult hulluks kui kasutad supermarketi alu, hangi alu sisha kauplustest või labori kauplustest mis on PAKSEM.

Psst asendage elavhõbe galiumiga, lihtne refying ja saate destilleerida kõik ühendid ära ja taaskasutada pluss mitte mürgine ja väga lihtne reaktiveerimine HCL 37 ja ümberkristalliseerimine.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kas valmistate galliumi kloriidiks või võib kasutada nitraati? Olen näinud mõned artiklid ga/al redutseerimise kohta. Kas keegi on seda proovinud? Oleks tore, kui ei peaks tegelema selliste mürgiste aurude ja siis jäätmete kõrvaldamisega.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Laske gallium reageerida HCL-ga (vesilahuses). Galliumi kadumine tähendab, et see muutub kloriidiks.
Ja siis külmutage see välja ehk atsetooniga mis tahes mustuse jaoks või keetke see kuivaks.
 
Top