MDP2P kuni MDMA ilma metüülamiinita (kopeeritud internetist)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, proovige 400 grammi, siis näete, kui soojaks läheb, grammi 10L kohta. Mäletan, et mul oli alumiiniumfooliumiga täidetud kott umbes 2/3 oli 25L/30L valge ämber koos kaanega. See oli ju liiga palju fooliumi, sul on vaja vähem, aga sa pead vaatama, kui palju vähem ma unustasin grammi. 200L trumlile, võid ka 100 kasutada see ei lähe üles.
Kui tahad metüülamiini aurud kinni püüda siis mullu kanistrisse HCL ja siis vette.

10L sai 12L ph 12 koos BMK-ga (freebase meth)

Reaktsioon läheb ainult hulluks kui kasutad supermarketi alu, hangi alu sisha kauplustest või labori kauplustest mis on PAKSEM.

Psst asendage elavhõbe galiumiga, lihtne refying ja saate destilleerida kõik ühendid ära ja taaskasutada pluss mitte mürgine ja väga lihtne reaktiveerimine HCL 37 ja ümberkristalliseerimine.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kas valmistate galliumi kloriidiks või võib kasutada nitraati? Olen näinud mõned artiklid ga/al redutseerimise kohta. Kas keegi on seda proovinud? Oleks tore, kui ei peaks tegelema selliste mürgiste aurude ja siis jäätmete kõrvaldamisega.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Laske gallium reageerida HCL-ga (vesilahuses). Galliumi kadumine tähendab, et see muutub kloriidiks.
Ja siis külmutage see välja ehk atsetooniga mis tahes mustuse jaoks või keetke see kuivaks.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Jordan Belfort, palun esitage allikad, et gallium töötab. Olen näinud seda aastate jooksul lugematuid kordi internetis küsitud ja igas keemiaga seotud kohas öeldi, et see ei tööta p2p või mdp2p. See ei ole nii "selektiivne" reduktiivse aminatsiooni suhtes kui elavhõbe, elavhõbe tegelikult mängib reaktsioonis iirc rolli, mitte ainult alumiiniumi väliskihi eemaldamist.

Samuti on nitrometaani tee kasulik väikeses mastaabis, kuid minu teada ei ole hea skaala suurendamiseks. Otsi vespiaryst "baal+55 gallonitrummel", seal on vist üks vana teema, kus üks kutt seda üles skaalib, ja see ei ole 55 gallonitrummelile nii suur maht. Ta töötleb 500 grammi ketooni I, mis on sisuliselt 200 liitrine reaktor... ja reaktsioonid siin jooksevad palju tihedamalt
Nad arutavad, kus kasutades metüülamiini, et moodustada imiini, siis vähendada, on midagi nagu 5 korda "tihedam" aka nõuab 5 korda väiksemat klaasvett.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ma ütlen teile, miks, et vähendada nitrometaani oma temperatuur peab olema kuum ja piisavalt Al, sest see peab ka vähendada nitrometaani.

Nitrometaani ei redutseerida metüülamiini ja metanooliks. Kui te kasutate NO vett ja te kasutate metanooli see keeb ise seega segada ja reageerida. Ma isiklikult kasutasin 0,8L nitrometaani 1L bmk ja ma lõpetasin 12L baasi ph 12 juures.

Mis puudutab galliumkloriidi, olin veendunud, et see töötab, kuni ma jälle lugesin, et see ei tööta, aga ma just eelmisel nädalal tellisin selle ja see peaks varsti saabuma ja siis teen ise katse. On lugusid, mis ütlevad, et see toimiks, ja lugusid, mis ütlevad, et mitte.
Galliumkloriid loob alumiiniumi nanoosakestest. Need nanoosakesed tunduvad reaktsiooni tegema. Kui mingil põhjusel elavhõbe teeb elektroniülekande või mida iganes ma lugesin, mida gallium EI TOHI teha, siis peaks olema sobiv katalüsaator, mida me peaksime ikka suutma teha väga eksotermilise reaktsiooni mittetoksiliste materjalidega.

Näiteks Grignardi reaktsioon (ILMA alküüliva aine nagu jood) ei tohiks olla võimeline redutseerima nitrometaani metüülamiiniks, kuid see on siiski võimalik, vt lisa. Väikeses 200ML klaasis teen 1/4 või 1/5 p2p (me ei mõõda) ja panen reaktsiooni paika. Internetis olevate allikate järgi on nitrometaani metüülamiiniks muundamiseks tavaliselt vaja tugevamat redutseerijat.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jälgin seda teemat väga tähelepanelikult. Väga huvitatud Galliumi võimalusest.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei hoiaks hinge kinni galliumiga seotud asjade puhul.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ma võin olla optimist. 😂 Mul on teie mõtteviis, kuigi kui see oleks võimalik, oleks see ilmselt juba ebaseaduslik.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jah, ma tean, see on põhjus, miks minu grignard taandas selle metüülamiiniks, kui ta ei tohiks seda teha ja isegi tegi magneesiumhüdroperoksiide, mis võib olla ka põhjus, miks reaktsioon on enantioselektiivne. Ja kui see ei ole, siis peaksin lisama hapet, et hüdroperoksiidi vabastada seal, kus see peaks seda tegema.

See on vaakum bmk-st.

Midagi muud ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Härra, ma ei sea teid sugugi kahtluse alla, kuid võib-olla oleks konstruktiivsem teha uus teema, kus teie järeldused on välja toodud ja täpne protseduur kirja pandud? Oleksin rohkem kui uudishimulik.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Vennad, ma pean teile pettumust valmistama.
Tundub, et nõuab välist kuumutamist erinevalt elavhõbedast läheb siis palju paremini
See tekitab metüülamiini ja vesinikku. Nii et ma eeldan, et see vähendab ka alkoholirühma, kuna seda nitro rühma on raskem vähendada kui atsetooni
Vaata viimast videot nüüd tema hakkab reageerima
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Okei, nii et ei loo eksotermilist reaktsiooni? Ma ei näe, kuidas väline kuumutamine võiks olla probleemiks? Jätkake.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Lisasin joodipalle, mis muudab reaktsiooni paremaks, mis antud juhul ka juhtus.
Alumiiniumfooliumi paksus on 0,030. Järgmine kord kasutan õhemat, sest ma tahan, et minu reaktsioonid keeksid muidu nitrometaan ei lagune ja on segamiseks.


Ma saan värsket filmi, kuidas see praegu töötab, ma olen rakendanud nõrka ultraheli, et lõhkuda paks mofo alumiinium.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reaktsioon näib olevat üle

Ma lasen sellel üleöö seista ja homme keedan selle kuivaks/välja.

Ka see galliumkloriid on väga happeline, pH on konstant 1 või 2. Ma teen seda homme 7, kui seda 140 Celsiuse kraadini kuumutada.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitrorühmi on raskem redutseerida kui atsetooni näeme hiljem. Soovitan, et te ei teeks kihla
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Vaadake sciencemadness.org selle kohta, seda on proovitud juba sada korda jakõik, kas alguses on kõik nii väga entusiastlikud, kuid hiljem vajub reaalsus sisse ja see ütleb, et see ei tööta.

Atsetooni vähendamine? Hu? Kas teil on mingi plaan, mis toimub sellise reaktsiooni puhul? Nitrometaan on btw väga väga kergesti redutseeritav ja seda saab teha kõige tavalisemate ja palju haruldasemate redutseerijatega. Kõige lihtsam, täiesti OTC ja palju odavam kui gallium oleks tsink ja hape, nagu äädikhape või sipelghape. See redutseerib nitrometaani metüülamiiniks peaaegu 100%-lise saagisega. SnCl2 - tinakloriid sama.

See, mida te mõtlete "atsetooni redutseerimise" all, on tõenäoliselt metüülamiini ja fenüülatsetooni (või mis tahes ketooni või aldehüüdi) kondenseerimisel tekkiva imiini redutseerimine. See imiin redutseeritakse amiiniks ja see on toode, mida te soovite.

Kuidas iganes te seda ka ei teeks, ma ütlen teile, et mõistlikum on teha seda kahes etapis, näiteks esmalt redutseerida nitrometaan metüülamiiniks ja filtreerida kogu tekkinud jama välja ning seejärel kasutada metüülamiini koos valitud ketooniga imiini moodustamiseks ja selle redutseerimiseks amiiniks. Seda saab teha 5 korda väiksema suurusega anumates ja ilma hirmuta, et reaktsioon lagedale lendab, ning lisaks saate üldiselt parema saagise.

On hea näha, et keegi eksperimenteerib, kuid on valus teada, et ta lihtsalt raiskab oma aega.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kas on ka aruandeid, kus nad lisavad joodipallid ja mõned NaCl ?🍒

Kinnitan tommorow
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
See töötas, ma pean kontrollima, milline oleks optimaalne suhe.
Võib-olla ei olnud reaktsioon nii ekstrotermiline, sest ei olnud nii palju alkoholirühma, millega reageerida.
Samuti pean mainima, et saada mullid, mida te saate elavhõbedaga, nad tekkisid ainult TÕELISELT HILISELT, kuni ma lisasin joodipallid ja kasutasin segamiseks ultraheli.
Soovitan lisada segamist.

Ma just tegin maitseproovi ja ma saan defiantly high

Ma tegin kõige rohkem silma;
350MLish või 450 määrdunud p2p (kuid putted pH 7).
Nagu 100 grammi galliumkloriidi (reaktsioon ei käivitunud)
See tekitab otse HCL gaasi kokkupuutel metanooliga.

Lisasin nagu 1L 50/50 aseotroop nitrometaan/metaanool.
Lisasin vähe soola. see tekitas metüülamiini, kuid ei mullitanud nagu oli elavhõbedaga.

Pika tugeva ultraheli ja joodiga (ka ma lisasin piisavalt silma oli ainult test)

lol ma saan tõesti kõrge ma ei saa isegi välja oma sõna tundub, et see on pool stereoselektiivne ma pean rohkem katsetama.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reaktsioon ei kulgenud nagu peaks, kuid oli sulatada bmk ei vacuüm näete ise

Lõhn maitse ja aurud on hea. Aga ma pean tunnistama, et ma kahtlen, kas Reaktsioon kulges enne leelist. Aga see kasutab mitte vaakum b ma ei ole kindel, kas leeliselisand teeb elektronide ülekandmist.

Üks asi on kindel, alla sulamistemperatuur gallium see ei tee sittagi joodi. Võtke teavet, kuidas soovite
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reaktsioon selge leelisega oli hea. Alumiinium reageeris kindlasti teisiti kui tavaline alumiinium.

Maitsekatse sai mind jälle kõrgele. Lõhnab nagu elavhõbeda baas becore. Foto algas bmk, mis oli tume, kuid selge.

Reaktsioonisegu oli 50/50 nitro/metanool nagu 100gr galliumkloriidi viis liiga palju aga see ei käivitunud ja piisavalt fooliumi lahusti. Lahusti oli 0,003 nii et ehk parem kasutada õhukest fooliumi.
Et käivitada tuleb segada ja kuumutada kuni 35 celsiuse siis näed ta läheb aeglaselt.

Joodi lisati ka aeglase mullimise saamiseks. Nüüd olla ettevaatlik ei olnud palju ketooni või atsetooni rühma bmk reageerida. Enne oli 400 GR elavhõbedat 10L b nii et jälle ettevaatlik olla kui see töötab parem lisada aeglaselt bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top