Question Kapslite mõõtmine

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tere tulemast asjatundlikud inimesed.

Soovin investeerida pisikesse kapslite täitmismasinasse, kuid ei ole kindel, kuidas mõõta, milliseid kapsleid ma vajan.

Praegu võtan MDMA kristallid, purustan need peeneks pulbriks ja kaalun 200mg ja täidan kapsli suuruse 2.
Ma teen seda käsitsi.
Tootmine on minu jaoks väike maht, mul on vaja teha ainult 1 või 2 sada korraga.

Seega on minu küsimus järgmine: kuidas ma määran kindlaks, millist kapsli suurust kasutada, kui ma tahan MDMA ühtlast jaotust kõigis kapslites?
Ma lugesin seda postitust /threads/capsulation.387/ ja seal on palju head infot, kuid ma arvan, et ma pean teadma Powder Tapped Density nagu per:
ZBh0wa5CIG


Niisiis, kui keegi teab puhta MDMA (hästi šampanja 84% vist) kraanitihedust, siis palun andke mulle teada, et ma saaksin osta õige suurusega kapsleid adn kapslipressi, kuna suurus 2 kapslid ei ole täidetud, nii et minu doseerimine on üle ja ebaühtlane....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, ma arvan, et sellist teavet on üsna raske leida. Kas te mõtlete puistetihedust? Ma arvan, et seda on üsna lihtne ja parem ise mõõta.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma tahan sisuliselt ainult teada, millise suurusega kapslit pean kasutama, et saada 200 mg MDMA-d usaldusväärselt sisse ilma iga annust eraldi mõõtmata.

Kui ma ise mõõdan, kas ma pean arvutama kokkusurutud 200mg peenpulbri MDMA mahu ja seejärel püüdma seda vastavusse viia kapsli suurusega?

Ma mõtlen, et ma juba tean, et suurus 2 on liiga suur, kuid kas ma lähen suurus 3 või suurus 4 200mg magusa punkti jaoks?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tõenäoliselt on liiga palju muutujaid, et anda universaalset vastust ilma mõningase standardiseerimiseta. Tegeliku MDMA kogus varieerub ühe ja sama partii puhul sama mahuproovi 200mg puhul, mis on võetud kohe üksteise järel, välja arvatud juhul, kui te jahvatate selle kuuliga peeneks ühtlaselt jaotatud pulbriks. Sa oled piiril, mis on ilmselt piisavalt oluline, et sa isegi mõtled pulbrist koputatud tiheduse peale, et mitte piisavalt oluline, et pesta safrooli ära ja kuuliveski ja segada seda õige koguse mitteaktiivse täiteainega, et see on 200mg mis tahes kapslis 200mg või rohkem mahub sisse.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma pigem ei sega seda millegagi. Väikesed käsitsi valmistatud partiid peenelt jahvatatud (pestel ja mördi) šampanjakristallid, kena valge kohev pulber.

Palun seletage "ei ole piisavalt tähtis, et safrooli maha pesta ja kuulveski ja segada seda õige koguse mitteaktiivse täiteainega"
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
See on ebapuhas ja šampanja värvi, mis tavaliselt tähendab, et seal on reageerimata safrooli, nii et miks te seda ei pese?

Oma puhastatud MDMA-ga võiksite seda kuuliveski (kivitrummel koos marmoritega või BB) koos inaktiivse täiteainega. Arvutate, kui palju täiteainet tuleb panna nii, et täielikult täidetud kapsel mis tahes suurusega, mida te sihite, sisaldab 200mg või väga lähedal sellele kogusele.

Mind huvitab, miks on nii oluline, et see on 200mg ja mitte "ligikaudu 200mg", kas 190 või 210 on nii palju erinev? 200mg on suvaline number, mis on valitud lihtsalt sellepärast, et see on ümmargune. Sa oled overcomplicaitng olukorda, et seda veidi parandada, kui see nõuab vähem vaeva ja mõtlemist, et seda oluliselt parandada.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ah, aitäh.
Ma ei taha seda pesta, sest see on piisavalt kvaliteetne ja ma ei taha sellega segi ajada ja oma kulusid üles ajada.
Mis puutub 200mg, siis jah, see on suvaline number ja ma tahan seda ainult sinna / sinna lähedale saada, sest see on hea suurusega annus igaühe jaoks.
Ma arvan, et teil on õigus ja ma olen seda liiga keeruliseks muutnud, eriti arvestades, et need ei ole edasimüügiks, vaid puhtalt sõpradele.
Mul on analüütiline meel ja mulle meeldib uurida, kuidas asju õigesti teha. Kui mul oleks laboratoorium, annaksin ma täiesti selle pesemise... Ma arvasin, et 84% on umbes nii puhas kui MDMA saab (vähemalt nii ütlesid mulle GammaGoblini rahvas...)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Jah, te muudate asjad keeruliseks. Lõhkuge oma MDMA. Kui kasutate täiendavaid täiteaineid, jahvatage ja segage kõik kokku. Ostke apteegist odavaimad preparaadid kapslites. Eemaldage kapslitest kõik üleliigne ja proovige oma MDMA-d sinna sisse panna. Nii määrate kapslite suuruse. seejärel tellige tühjad kapslid vastavalt valitud parameetritele.
 
Top