Sulanud metamfetamiin muutub siniseks

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Milliseid tablette te kasutate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ma kasutasin erinevaid tüüpe ja kõik need muutusid klaasil siniseks Ma arvan, et ma teen midagi valesti reaktsiooni või puhastamisega
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, härra, kas te teate, kuidas eemaldada pseudoefedriinvesinikkloriidi pillidest kloorfeniramiinimalaat? See lahustub alati samas lahustis nagu pseudoefedriin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vastavalt otsingule kõige ammendavamale Meth Making message board ajaloos. (, Hive arhiiv) "Smurf dope" on tulemus Histamiini blokaatorid; Loperamiid, Chorphenimin ja loratadine Mitte saada eemaldatud psuedoephedrine pillid ( võimalik, et isegi terve pill raputada ja küpsetada) ja kasutades rauda või vask võib põhjustada seda rohelist tooni 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
kuidas ma saan puhastada pillid sellest ?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tavaliselt hakkan ma kirjutama ja vahetult enne tagasipanekut teen 3 minutit uurimistööd ja uurimistöö ütles, et asjad ei tule lihtsalt välja, mis oli mõistlik, sest kui see oleks, siis ei oleks seda seal sees
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mesipuu juures öeldakse, et tetrakloroetüleen on õige aine
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
ma teen uurimistööd, sest ma alustasin seda thred...
Aga sa ei ole vähem potentsi oma toote....it lihtsalt maitseb natuke koledamalt...nii et see on mingi ``first world problem`` haha
Tänan teid vihje eest ... ma keskendun oma uurimistööle sellele tetrakloroetüleenile....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, härra, mul on sama probleem nagu teil. Kuidas te selle lahendasite?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, vend. Ma puutusin kokku sama probleemiga nagu sina. Metamfetamiin jätab alati pärast keetmist midagi sinist/rohelist ja metamfetamiini keetmine lõhnab nagu kummipõletus. Kasutasin jood-subfosforhappe meetodit, ei lisanud punast fosforit ja reaktsiooniaeg oli 8-10 tundi.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tuleme mõelda pärast nõupidamist mõned vanad sõbrad see juhtuks ainult siis, kui me saaksime klastri kuradi erinevad pillid pikendatud vabastamine midagi sulega see mõnikord Claritin tüüpi asju Red hots geneeriline palju asju sitt välismaalt meil polnud aimugi, mis see oli, kuid seal kuskil oli kõige tumedam sinine mida ma kunagi elus näinud olen see omamoodi unustanud turundusteema AKA Smurf aga viimased tabamused maitsesid nagu põlevad rehvid nii et aitäh kõigile uuringutele ma ei ole selle probleemi peale aastaid mõelnud ma tunnen et me oleme lähemal lahendusele
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen silmitsi liiga palju kordi ma suitsu ja see ei maitse ja isegi ei tööta nagu peaks
võib-olla kapsel ja süüa seda ei proovinud
kindlasti vaja tryy suitsu eph pärast ekstrakti kui see läheb blu
siis võite proovida eemaldada ja kontrollida kiiresti siis eemaldada pärast reaktsiooni
anna infot, kui sa eemaldada thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ma tõesti mäletan, et kõik räägivad 1,1,1 võib tõesti näha kasutamist ise ja mul oli tema pidurivedeliku ja rääkida ise kurat, et on mürgine perse sitt
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ma olen mahajäänud, et te räägite piduriklaane
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mul on sellega palju kogemusi. Ma tegin seda meelega, kui olin noor ja rumal. Sinine (mõnikord heleroheline) crackback on tingitud histamiinidest, mis tõmbavad koos efedriiniga, kui te veega tõmbate pillid. Actifed (ja geneerilised ravimid) crackback sinine. Histatabs (ja geneerilised ravimid) crackback roheline. Seda saate vältida, kui tõmbate efedriini touliiniks (või muuks) ja gaasistate selle välja.

Tagasi päeval kõik gaasitasid pillid välja, nii et ma alati veega tõmbasin oma efedriini, et mu kraam paistaks välja. Siis sain teada kogu "allkirja" puuduse kohta. lol.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, praegu on palju täiteaineid pillidele. Mõnda neist on väga raske eraldada. Maleiinhape on sama aine nagu efedriin. Kuidas neid eraldatakse?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nii et ma ei olnud nii kaugel ja jah allkirja toote allkiri oli probleemiks tänu sisendi ma olin ajastu lihtsalt vee tõmmata need päevad on kindlasti üleval
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Mulle isiklikult meeldis sinine või parem mõnikord oli see nii sinine see nägi must ja näha, et pilves pilves sinine varre oli üsna juttu haagis jah konkreetne maitse see ei olnud halb aga ma alati kahtlustasin kas kuumust või mingit histamiini reaktsiooni nii või naa see tõesti toob tagasi 90ndad minu jaoks tänud sinu jutu eest
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
2010. aastal käis Kanadas ringi palju amfetamiini, mis sulades muutus siniseks. Mitte päris nii intensiivne kui pildil eespool teemas, see oli pigem selge jääsinine. Ilmselt oli värvus tingitud mingist uuest koostisosast, mida nad hakkasid lisama Reactine'i kaubamärgiga pseudoefedriintablettidesse. See oli aga okei narkootikum.
Sinu puhul näeb see välja nagu metallisaaste, mida olen varemgi näinud, aga mitte ainult sulatatud kujul. Kas see puutus mingil hetkel kokku mingite metallvahenditega?
Võiks olla ka blokeerija, mis oli tablettide sees selleks, et su kokteili segi ajada.

Kas sa destilleerisid õli? Kui oleksite, siis ilmselt ei oleks teil seda probleemi. Peaksite selle tagasi freebase'ile keerama ja destilleerima. Parandab kõik.
 
Top