Mefedrooni (4-MMC) pulbri puhastamine

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Sissejuhatus
Mefedrooni (4-MMC) sünteesireaktsioon viiakse läbi mõningase koguse kõrvalsaaduste tootmisega. Samuti jääb reaktsioonisegusse pärast reaktsiooni mõningane kogus redutseerimata lähteainet. Terviseriskide vähendamiseks on vaja puhastada ebapiisava puhtusega 4-MMC toode.

Käsitsi

Niipea, kui mefedroonvesinikkloriid on saadud, tuleb segu muuta vedelaks. Liiga paksu segu on raske filtreerida. Toode võib ummistada Buchneri lehtri. Saadud tootepasta näeb välja nagu savi, sisaldab erinevaid lisandeid ja on terava keemilise lõhnaga. Sellise toote värvus erineb tavalisest. Samuti võib see pikema aja jooksul tahkuda. Oluline on eemaldada tootest võimalikult palju lahustit ja parem on saavutada murenev olek, segades 4-MMC toodet ettevaatlikult spaatliga filtril. Kui toode näeb saastunud välja, võib filtrile pesemiseks kasutada veidi kuiva jääkülma atsetooni (mida külmem atsetoon, seda parem). Oluline on 4-MMC põhjalikult kuivatada, et see oleks murenev ja ei jääks tükkideks. Kuivatamiseks võib kasutada infrapunalampi (infrapunasoojendi) kuivas soojas ruumis. Toode tuleb sõeluda, et olla kindel, et see on piisavalt kuiv. Saate pulbrilise fraktsiooni.
2
3
UI43OdYZ6v
33
4-MMC pulbri kvaliteeti kontrollitakse vesilahusega: 4-MMC 1 g lahustatakse vees 3 ml 100 ºC. See protseduur viiakse läbi läbipaistvas keeduklaasis, et näha lahuse värvi. Lahus peab olema selge ja värvitu. Kui esineb lahustumatuid osakesi või tumedat värvi (tumedam kui sidrunist), on vaja toodet täiendavalt puhastada. Mida tumedam on lahuse värvus, seda rohkem lisandeid 4-MMC sisaldab.
IMG 20210719 135204
IMG 20210719 125956

Atsetooniga pesemine:
Mefedroonipulber pannakse Buchneri filtrisse ja valatakse kuiva jääkülma atsetooni. Atsetooni valatakse vaakumpumba töötamise ajal. Tuleb vältida liigse atsetooni koguse sattumist filtrile, sest osa 4-MMC-st võib lahustuda. Toode tuleb filtreerida murenevaks ja atsetoon tuleb eemaldada nii palju kui võimalik. Parima tulemuse saavutamiseks võib 4-MMC-d õrnalt spaatliga segada. Atsetooni lisatakse väikestes kogustes, kuni saadakse selge lahusti vastuvõtukolbi. Seejärel kuivatatakse toode hästi, sõelutakse ja korratakse kontrolliprotseduuri.

*Mephedroonipulbripuhastamiseks sobib kõrge kvaliteediga 99%+ atsetoon, mis on enne seda protseduuri destilleeritud ja kuivatatud. Mõnikord pestakse enne atsetooni väike kogus diklorometaani või etüülatsetaati.


Ümberkristallisatsioon isopropanoolis

Klaasist või emailitud mahuti pannakse elektripliidile (kasutage ainult elektripliiti, isopropanool (IPA) on kergesti süttiv). IPA valatakse ja kuumutatakse õrnalt 80 ºC-ni. Kui on saavutatud kerge keemistemperatuur (väikesed mullid), alustatakse mefedroonisõltuvust väikestes annustes segades, et kogu toode lahustuks. Segu ei lasta liiga palju keema, vajadusel lülitatakse kütteseade välja, et vältida toote riknemist. Niipea, kui toote lahustumine lõpetatakse, saadakse IPA-s küllastunud mefedrooni lahus. Lahus jahutatakse toatemperatuurini, 8 h külmikus ja 8 h sügavkülmas. Selle tulemusena saadakse selge 4-MMC-hüdrokloriidi sade, enamik kõrvalsaadusi jääb IPA-sse. Sade filtreeritakse vaakumiga. Saadud 4-MMC massi võrreldakse 4-MMC soolaga enne ümberkristalliseerimist. Kui kaod on liiga suured (>50%), on osa tootest tõenäoliselt veel IPA lahuses. Sellisel juhul aurustatakse ~50% IPA, jahutatakse aeglaselt ja filtreeritakse uuesti.

Mephedrooni lahuse puhastamine diklorometaanis

Mefedroon lahustatakse 1 g 1 ml vee kohta (+30 ºC), lisatakse 0,5 mahu DCM ja lahust segatakse tugevalt paar minutit. Lahust jäetakse mitmeks minutiks segamata ja moodustub kaks kihti. Ülemine vesikiht on mefedrooni lahus, alumine kiht on DCM koos kõrvalsaadustega. Kihid eraldatakse, DCM kiht visatakse välja. Mefedrooni vesilahust võib aurustada puhtaks pulbriks või kasutada seda kristallide kasvatamiseks. Mefedrooni lahust võib pesta mitu korda, kuni lahus muutub värvituks.

Neid meetodeid võib kasutada kombineeritult. Saate kvaliteetse pulbri, Soovitatav on teha kristalle http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...threads/crystallization-of-mefedrone-4mmc.72/
 
Last edited by a moderator:

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Kui lahustada vees ja jagada mõlemad kihid ja aurustades mõlemad, palju sadestunud, mis oli DCM kiht oma off valge / kollane pulbriline kristall. Vedelik oli enne oranžikas.
Kas mefedroon on osaliselt lahustunud DCM-is? Kui jah, siis jäävad ka lisandid õigesti?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Tõenäoliselt ei ekstraheerinud te mefedroonisoola piisavalt hästi veega. Seetõttu oli teil mefedroon mõlemas faasis. Kirjutage üksikasjalikumalt, mida te tegite, võimaluse korral koos tulemuse pildiga.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@Marvin "Popcorn" Sutton Järgnes see postitus, puhastamine DCM-is. Pesin atsetooniga enne teie kirjeldatud puhastustehnika rakendamist.

DCM-is olev sade ei lahustu kergesti (külmas) vees. Aurutasin vett ja sade peaaegu puudub. 15% kogumassist on veefaasis ja ülejäänud DCM-faasis.
 

Enalainirtselap

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Tänu sellele foorumile tegin edukalt oma esimese partii mefedrooni. Ma lahustasin mefedrooni kristalliseerimiseks vees, kuid vesi on helepruuni värvi. Teie teema kohaselt sisaldab mefedroon lisandeid ja vajab täiendavat pesemist. Mul on mefedroon lahustatud demi vees. Kogu lahus on umbes 800 ml.

Ostsin DCM-i ja pesin vett umbes 4 korda, kuid lahuse värvus ei ole sidruni värvi nagu te kirjeldasite, vaid pigem nagu coca-cola. Ma ei puhastanud atsetooniga, sest kasutasin hapestamiseks HCL lahust vees.

Kas teil on nõuandeid, kuidas edasi minna? Kristalliseerisin umbes 20 ml lahust, pilt allpool.
4XcufODTzQ
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
atsetooni abi u ainult nüüd
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@marvin
Vabandust, et häirin, ma olin inspireeritud keemia ammu oma aega alustada.
Mul on ainult üks küsimus okei. Ma jälgisin teie teemat seal ja ma d likew küsida, kui ma teen atsetooni pirifcation võib ma lihtsalt teha IPA kristalliseerumine?
Ma mõtlesin atsetooni prifikatsiooni teie teemast allpool, kas on vaja järgida neid 3 sammu teie tegelikus postituses või lihtsalt IPA kristalliseerimine.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Kas see värv on vastuvõetava kvaliteediga toode?
LXYn9cqPyK
 
Top