Meskaliini süntees nitrometaaniga. 1000g skaala.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Reaktiivid:
M4

  • 3,4,5-trimetoksübensaldehüüd (cas 86-81-7) 1000 g;
  • äädikhape 5 l;
  • Nitrometaan (cas 75-52-5) 2 L;
  • Tsükloheksüülamiin (CAS 108-91-8) 100 ml;
  • Destilleeritud vesi ~17 L;
  • Isopropüülalkohol (IPA) ~23 L;
  • Naatriumboorhüdriid (NaBH4) 1200 g;
  • Vaskkloriid (CuCl2) 72 g;
  • Naatriumhüdroksiid (NaOH) 25 % aq. 8 L;
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4);
  • Atsetoon 2,5 L;
  • Väävelhape (H2SO4 conc.) ~ 410 mL või soolhape (HCl conc.) ~ 150 mL;
Seadmed ja klaastooted:
1. samm. Beeta-nitro-3,4,5-trimetoksüstüreeni süntees (cas 6316-70-7) 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdist.
XzhxvnMYoK
1. 3,4,5-trimetoksübensaldehüüd (cas 86-81-7) 1000 g , äädikhape 5 L ja nitrometaan 2 L lisatakse 20 l kolbi.
2. Lisatakse 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdi (cas 86-81-7) 1000 g, äädikhape 5 L ja nitrometaan 2 L. Reaktsioonisegu segatakse ja lisatakse tsükloheksüülamiini 100 ml.
3 . Segu kuumutatakse 80 °C-ni ja segatakse 3 tundi.
4. Pideva segamise korral lisatakse tilguti 10 l destilleeritud vett. Tekivad kollased kristallid.
5 . Kristallid
filtreeritakse ja pestakse destilleeritud veega.
6. Seejärel kuivatatakse need toatemperatuuril õhu käes.
7 . Seejärel lahustatakse kristallid keevas kuumas IPA-s (
võimalikultvähe ) ja pannakse 12 tunniks sügavkülma.
8
. Seejärel lahustatakse kristallid keevas IPA-s (võimalikultvähe) ja pannakse sügavkülma. Kristallid filtreeritakse, pestakse väikese koguse külma IPAga ja kuivatatakse õhu käes pärast lahuse kristalliseerimise protseduuri 7. Beeta-nitro-3,4,5-trimetoksüstüreeni (cas 6316-70-7) saagis on 920 g.

2. samm. Beeta-nitro-3,4,5-trimetoksüstüreeni redutseerimine NaBH4/CuCl2 abil meskaliiniks.
EdS9emk4pb
1. Isopropanooli ja vee segu (IPA/H2O 2:1) 18 l lisatakse 50 l batch-reaktorisse.
2. Eemaldatakse 18 l isopropanooli ja vee segu. Naatriumborohüdriid (NaBH4) 1200 g lisatakse ühes osas pideva segamise juures.
3 . Beeta-nitro-3,4,5-trimetoksüstüreeni (cas 6316-70-7) 1000 g lisatakse väikestes kogustes nii, et segu temperatuur jääks alla 60 °C.
4. Kütuse lisamine. Vaskkloriid (CuCl2) 72 g destilleeritud vees 200 ml lisatakse tilguti, nii et segu temperatuur jääb alla 80 °C.
5. Seejärel hoitakse reaktsioonisegu 30 minutit väliskütte abil temperatuuril 80 °C.
6. Reaktsioonisegule lisatakse naatriumhüdroksiidi (NaOH) 25%-line vesilahus (8 l), mida segatakse hästi. Saadud kihid eraldatakse.
7. Vesikiht
ekstraheeritakse IPA 8 L (või DCM, või eetriga, või benseeniga). Ekstraktid ühendatakse ja kuivatatakse magneesiumsulfaadi (MgSO4) kohal.
8. Eemaldatakse ja kuivatatakse . Lahusti
destilleeritakse vähendatud rõhu all õliks.
9 . Õli lahustatakse kuivas atsetoonis 2 l.
10 . Väävelhapet (H2SO4 conc.) või soolhapet (HCl conc.) lisatakse pideva segamise korral tilkhaaval, et saavutada pH 6.
11. Väävelhapet (H2SO4 conc.) või soolhapet (HCl conc.) lisatakse tilkhaaval, kuni pH 6 saavutatakse. Segu pannakse sügavkülma 12 tunniks.
12. Suspensioon
filtreeritakse ja pestakse kuiva külma atsetooniga pärast kristalliseerumise protseduuri. Meskaliini (cas 642-73-9 või cas 832-92-8) saagis on 60-70%.
M2
 
Last edited by a moderator:

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere
Süntees võib olla lihtsam ja see toimib ka väiksemas mahus

Et muuta seda lihtsamaks, võime muuta seda punkti 2. sammust:

7. Veefaas ekstraheeriti 8 liitri IPA, DCM, eetri või benseeniga.

Laske layesr eralduda - jätke see mõneks ajaks. Võtta ülespoole kiht. Mis on jäänud, võib ekstraheerida IPA lisamisega. Seejärel võib uper-kihi ja pesemisest saadud IPA kokku panna.

8. Punktist 7 saadud kollasele vedelikule lisame 30% H2SO4. Teeme seda tilkhaaval, jälgides, et PH oleks PH 6. Tilkhaaval, aeglaselt. Siis näeme, et see hakkab piimjas olema ja me näeme kristalle. Me võime jätta selle külmikusse (ma ei tea, kas see aitab) ja seejärel filtreerime selle.

9. Meile jääb meskaliinisulftae dihüdraat. See on ilus valge ja me võime seda soovi korral pesta atsetooniga. Selle (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

See teeb lihtsaks - me ei vaja vaakumit...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Tõenäoliselt töötab see väga väikeses mahus. Ma olen kindel, et teie toode ei kristalliseeru 8 L lahustis. Sel põhjusel peate te lahustit aurustama. Samuti tõmbab atsetoon sammust 9 vett välja ja kiirendab kristalliseerumist.
 
Last edited by a moderator:

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ma proovin seda 10g nitrostüreeni - ma mastaapsin kogu reaktsiooni teisest osast ja ma saan algusest 10 grammi nitrostüreeni ja efekt on 4,5 grammi meskaliinisulfaati.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tere seoses LAH-ga, kas on midagi muud, mida on lihtsam saada ja kasutada selle asemel, või kas mind saaksin kuidagi juhendada, kuidas osta hüdriidi kusagilt minimaalse vaevaga? Proovisin ühes kohas Indias ja neil ei olnud ühtegi kui! Ma asun Ühendkuningriigis.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kas te hankisite Ühendkuningriigi jaoks lõpuks mõned allikad, mate?
 
View previous replies…

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
mul on 100g LAH-i, mida ma enam ei kasuta. see on avamata supipurgis. kui tahad seda, annan sulle hea hinna.
ma lihtsalt naatriumborohüdriid /cucl2 kõike, mida ma kavatsesin seda kasutada.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
lol Ma tegin täpselt sama asja! Ma olen üsna hirmul, et minna LAH-i lähedale!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Võite proovida NaBH4/CuCl2 meetodit, kui LAH on teie jaoks liiga hirmutav või kui te olete preparatiivse keemia suhtes uuem. LAH võib iseeneslikult süttida, kui seda valesti käidelda või hoida piisavalt kaua ümbritsevas keskkonnas.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Scaling see alla võiks langetada kõik reaktiivid alla öelda kümnendik või oleks inimene vaja teha molekulaarset ekvivalentsust? see on veel väga uus mulle mingeid soovitusi, kuidas seda teha või kus õppida seda? aitäh ettepoole
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
suures mahus u saab minna läbi 3,4,5-trimofenüülatsetooni
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
345-tmba leidmine ei ole kohutavalt raske ja nitrometaani näib olevat võimalik teha mõnest YouTube'i videost, kuid mitte kõige suurema pärmiga. kuidas võiks minna seda proovima 10 grammi tmba-ga? Kas te lihtsalt jagaksite kõik maha?Kui keegi oskab aidata suunata kedagi õiges suunas olen kindel, et oleksin väga tänulik.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Selle aldehüüdi abil saab fenüülatsetooni saamiseks glütsidooni kaudu kasutada kloropropionaati. Kui see reagent on teile lihtsam kui nitrometaan, mis on reguleeritud.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Kas reagentide loetelu näeks välja nii?
100g tmba
.5l äädikhape
.2l nitrometaan
10ml tsükloheksaani
1,7l destilleeritud vesi
120g NaBH4
7,2g cuCl
0,8l NaOH
.25l atsetooni
41ml H2so4
Või on molekulaarseid ekvivalente, mida ma pean arvesse võtma.
 

faszom

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere.
Kui ma muudan nitrometaani nitroetaaniks, kas ma saan selle nabh4-meetodi abil tma valmistada?
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Awesome küsimus olen otsinud vastust ka. u usun nii, kuid loodetavasti keegi kogenud liitub
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Üks silmatorkav probleem, mida ma näen, on see, et IPA ja vesi on täielikult segunevad. Kuidas te üldse saate kihteS! Kas see häirib või isegi puudutab kedagi teist?

Kas keegi on tegelikult teinud seda sünteesi nii, nagu see on kirjutatud?

Kui mul on midagi kahe silma vahele jäänud, andke palun teada!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Ma ei ole seda sünteesi teinud, kuid 2c-b valmistamisel väga sarnase meetodi abil langeb veekiht põhja, kui see võtab üles naatriumborohüdriidi. Samamoodi eralduvad vesi ja IPA, kui üks hoiab vababaasi.

IPA ja vesi on täiesti segunevad, KUI nad moodustavad teatud tingimustel kihte. Ja need kihid on väga erinevad. Võite tegelikult kasutada värsket IPA-d, et võtta üles mis tahes vesikihi ja nad ei segune.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Kas on võimalik saada 1. etapis väiksemat mahtu, vähendades kõiki koostisosi 10 korda?
 
Top