Metamfetamiini ja amfetamiini sünteesi meetodite võrdlus

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
kas te saate teha video NaBH4 protsessist ei ole hea keemia taustaga, kuid tahan tõesti seda meetodit õppida
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mul on mõned kõrvalküsimused. Milliste meetoditega on paremad püügivahendid. Ma ei usu, et lõppmolekul on sama. Need p2p. Ma ei. Tean koos nad on dooing. Aga see on lihtsalt ei ole see. Hollow. Pseudo. Ma ei oleks kunagi veetnud päevagi magades ja. Söömine. Isegi kask oli teistsugune siis ths hüpo teistsugune siis orto. Aga seal oli. standard mingi. See päris js hea lösutamine. Ja mölisemiseks. Igasugused mõtted
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kui u osta "käik", mis on turul(ja ma arvan, et sa oled) arvan, et mitte rohkem siis
20% teie "varustusest" on REAL GEAR
Sõltub sellest, kuidas edasimüüja tavaliselt leiad ilmselt kofeiini, kreatiini.
Teine tegur on, mida hape oli kasutatud luua amfetamiini soola. Parim kui selle sulfiuric 6 siis biosaadavus on kõrgeim kui kasutati ortofosforic selle vähem aviable oma rakke. Kui oleks kasutatud sidrunhapet, siis oleks võimalik kasutada lusikat, et tunda mingit lööki.
See, kuidas ma näen seda
kõik meetodid, mis viivad Afreebase molekuli loomiseks, kuidas seda on töödeldud ja mida on kasutatud teie GEAR-i lahjendamiseks, sõltub sellest, kuidas see teie peal toimib .
Minu jaoks selge amf sulfaat töötab sama ilma mõju meetodi
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kui u osta "käik", mis on turul(ja ma arvan, et sa oled) arvan, et mitte rohkem siis
20% teie "varustusest" on REAL GEAR
Sõltub sellest, kuidas edasimüüja tavaliselt leiad ilmselt kofeiini, kreatiini.
Teine tegur on, mida hape oli kasutatud luua amfetamiini soola. Parim kui selle sulfiuric 6 siis biosaadavus on kõrgeim kui kasutati ortofosforic selle vähem aviable oma rakke. Kui oleks kasutatud sidrunhapet, siis oleks võimalik kasutada lusikat, et tunda mingit lööki.
See, kuidas ma näen seda
kõik meetodid, mis viivad Afreebase molekuli loomiseks, kuidas seda on töödeldud ja mida on kasutatud teie GEAR-i lahjendamiseks, sõltub sellest, kuidas see teie peal toimib .
Minu jaoks selge amf sulfaat töötab sama ilma mõju meetodi
 
Top