Metamfetamiini amfetamiinist Sytnthesis Report (koos edu- ja lõppfotodega)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Tere kõigile taas pärast pikka aega.

Täna kirjeldan lühidalt oma edu sünteesi ja milliseid samme ma järgisin. Mul on kahju, et ma ei hoia kaua.
Ma ei tea, milliseid kemikaale ja materjale teil on, kuid kuna ma elan Türgis, Euroopa kõige vaesemas riigis, surusin võimalusi palju. Kuna kõik siin müüdavad kemikaalid on "kontrollitud kemikaalid", pidin ma sünteesi tegema üle p2p, nii et see võttis natuke aega, kuid see oli puhas.
Ma kirjutan kõik sünteesid, mida ma tegin samm-sammult koos nende linkidega. Ma ei teinud kunagi midagi ekstra peale sünteesi foorumis. Ma tegin metamfetamiini, mida näete pildil, ainult foorumis kirjutatud asjadega, ei ole absoluutselt mingit lisaprotsessi.
!!

1: Esimene asi, mida ma tegin, oli sünteesida p2p. Seda tehes ole ettevaatlik oma klaasimaterjalidega. Vaakumdestillatsiooniprotsessis oli minu reflukskondensaatoris pragu ja minu klaas lõhkes täielikult ja muutus kasutuskõlbmatuks.
(Süntees: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: Pärast p2p sünteesi te teisendate selle amfetamiiniks. Mul ei olnud selle sünteesi tegemisel probleeme, lihtsalt olge ettevaatlik, mul oli pearinglus.
(Süntees: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: Pärast amfetamiiniks muundamist muundate selle metamfetamiiniks. Mul ei olnud ka siin probleeme.
(Süntees: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: see etapp on teie võluväli. İCE MANUFACTURİNG
(Süntees: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


lühidalt selgitada.


P2P > amfetamiin > metamfetamiin > İCE MANUFACTURİNG

Täname sünteesi omanikke. Eriline tänu G.Pattonile, kes vastas kõigile minu rumalatele küsimustele. Lõpetuseks, enne kui küsite, jah, tätoveering minu käel on reaktsiooniskeem. Üks G.Pattoni sünteesidest.

Kui teil on mõni küsimus meeles, olen valmis sellele vastama, ma ei tahtnud pikalt kirjutada.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 441
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 892
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 814
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 755
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 758
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 802
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 778
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 731
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 768
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 866

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Toredad killud! Aga miks minna P2P --> amfetamiin --> met, kui met süntees otse P2P-st on lihtne ja suurema saagikusega? Tundub, et see on nagu lisaseisundid.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Tere Docx. metüülamiini on vaja teie mainitud etappide jaoks. Ma järgisin seda teed, kuna võimalused on Türgis piiratud ja mul puudub juurdepääs mõnele kemikaalile. Jagasin neid samme, sest arvasin, et see oleks kasulik teistele keemikutele Türgis.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metüülamiini probleemid
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok :). Metüülamiini on küll üsna lihtne ise sünteesida. Aga see on muidugi mastaabiküsimus.
Ja muidugi ka: aitäh tulemuste jagamise eest! AMAZING killud, nagu ma ütlesin. Kui kaua võttis kristalliseerumine aega ja kas sa kasutasid mingeid erilisi trikke, et neid nii suureks saada? Kui ma olen selliseid killustikke näinud, siis olid need isopropüülbensamiini. Nii et müts maha!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Milliseid lahusteid ja tingimusi olete kasutanud?
kui kaua kulus teil nende kasvatamiseks?
milline on kristallide sulamistemperatuur?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Suurepärane töö! Need on ühed suurimad (võltsimata) kristallid, mida ma olen kunagi näinud. Jah, palun jagage, milliseid lahusteid ja suhteid kasutati ümberkristalliseerimiseks. Palju õnne edu puhul ja aitäh, et jagate!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kena tätoveering on tõeline? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
lihtsalt ise välja selgitada :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
kas teil on video/meetod, kuidas saada metüülamiini p2p-st ja metüülamiinist ?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
veel üks küsimus, kas te kasutasite p2np-st saadud amfetamiini otse amfetamiini valmistamiseks või eraldasite d-amfetamiini ja teisendasite selle seejärel amfetamiiniks? või eraldasite d-metaani hiljem?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Oleks hea, otsin seda ka
 
Top