Metamfetamiini amfetamiinist Sytnthesis Report (koos edu- ja lõppfotodega)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Viimases partiis sain kõige puhtamad killud, mida ma pole kunagi varem teinud ;-) Ma saadan igatahes proovi laborisse, et vältida võimalikke spekulatsioone või kahtlusi pilti nähes.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mis on inimeste probleem selle tootega see on tippkvaliteediga see sai kihid nagu purunenud kiltkivi kui inimesed arvavad, et on võltsitud neil on kivid seal peas purunenud kiltkivi välimus ainult tuleb puhta D met ja see näeb välja nagu oleks olnud tõesti aeglane ümberkristalliseerumine soits tehtud armastuse ja aja ja mitte kiirustades või külmutatud freon või vedel lämmastikuga
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow BTC boss tundub, et ühel teie ohvritest on mõned paberid, mis ütlevad, et te valetate. Oli teie jama testitud, nii et see muudab selle julge vale, mida te siin räägite, lausa naeruväärseks ja teeb väga selgeks, et te ei tohiks kuskil jama müüa. Teie lihtsalt pettur. Lihtsalt selle asemel, et neid kummitada, arvad sa, et oled väga tark ja saadad neile jama. Ma ei tea, kuidas BB suhtub petturitesse, kuid laboratooriumi test müüb mulle, et ma ei tee sinuga kunagi mingit äri ja kui ma näen, et keegi teine teeb vea, et sind usaldada, siis ma valgustan neid kohe. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Mis värk on, et sa ei tohiks aru saada, et ma sind petan?" Kas te seda mõtlesite. Ei arvestanud laboratooriumi huh?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Minu vaimustus D-methi ja D-amphiga on nüüdseks lõppenud niivõrd, et tahan proovida nende suitsetamist, et näha, mida see hype endast kujutab. TBH minu D-amph ja D-meth tehtud n suitsutatud on 100% SHIT ja aja raiskamine. Parim ja ainus manustamisviis on suukaudne nii kaugele kui amfetamiinid läheb!

Isegi siis, millel on juurdepääs farma D-amph, see peab olema puhas D ja ei L Amph või Meth, tõesti lõhkuda minu mull b.s täis hype siin loodan, et see näitab, et ei raiska aega n vaeva loll ideid.

Kui sa tahad meth teha meth! Ärge raiskage head Amph & reagentide muundamise met, ei ole väärt aega või vaeva või kulusid!!!!.

Ainus asi mida ma õppisin, mida ma tean freebasing HCl coca on D-amph HCl kui kuiv kuid veel õli, kohe kristalliseerub kui sa kraapid tassi!!! 3 päeva õli, minu kotitäis sõber sai tükk vaskvõrku ja kriimustas õli tassi ja boom instant pulber.
Nii et kui sa oled päev või kaks üritanud õli pulbriks muuta, siis kriimusta seda klaasist vardaga, metallteraga välimuse järgi midagi, et tekitada kristallide tekkimise algust!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Teie probleem on see, et te ei suitsetanud midagi head või teie suhtumine oleks 180 kraadi.
 
Top