Metamfetamiin efedriinist joodi ja punase P abil

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Väga üksikasjalik selgitus, keemik, mul on nüüd 57% vesijoodhape, punane fosfor, jood, pseudoefedriinvesinikkloriid ja destilleeritud vesi. Kas te oskate mulle öelda lisamissuhet, tagasivoolutemperatuuri ja aega?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Ma ei saa aru, miks nii, ma lihtsalt küsin, sest parem viis minu jaoks on alati E+P+H3PO4 85%<+... ja kuumutamine 110C ja alustada järk-järgult langetada I vastavalt kogus E reaktsioonis, põhimõtteliselt kui ma filtreeritud reaktsiooni konteinerisse tolueen või ksüleen ja lisada segu NaOh veega, nii et mul on see sama puhas freebase, mida ma saan filtreeritud kuiva NaOh mida täiesti imendunud kõik lisandid pärast 2-3times lisades segu HCl 32%<>.+ veega iga kord raputades ja eraldi väiksem osa nii et ma saan teha ilusamalt toote ilma ümberkristallisatsioonita MUTTA KURJAD ma ei taha LÄBIVÄLJA PARIM TEADLIKUM DUDE ON MAAILMA AINULT KÜSITLIK, MIKS SO KOMPLIKAATNE, sest KUNAGI KATSETAN MUUT MEETODI, MIDA TEAN TEADMISEKS TEEN. 🙃 rahu 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
nii et me ei pea isegi reflux-kondensaatorit ja me saame seda keeta ainult 1 ja pool tundi mitte 24 tundi? miks on video üles, kui keetmisajad on valed ja hes ei ole refluxi? kas see üldse töötab? miks panna üles vale info, kas me saame paremat meetodit kasutada, et see mees video , kuidas me saame teha reaktsiooni refluxiga väikeste partiide jaoks, kasutades otp tooteid või nagu ethis video ütleb, et me isegi ei pea refluxi, im väga segaduses, miks administraator lubab sellist halba videot kasutada sellel saidil.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Teil on palju kriitikat koos paljude küsimustega ! Kui saate paremini teha?. Näeme teie videot!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Hei kutt sorry lihtsalt sa ei mõtle mulle ei ole halb iam tõesti sõbralik inimene ja uudishimulik, kuid ma tahan teada, miks nii, et keeruline ja pikem ja miks kasutatakse nii palju joodi ja töötab hüpofosforhappega, ma tahan olla teha mõned minu video ainult arvamusi teiste rahvaste selle hobi, kuid ma olen paranoiline postitus eetrisse 😶‍🌫️ rahu 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi oskab mind linkida ühe poti meetodi juurde, kust ma saan kõik materjalid isiklikult. Idc kui ma ainult lõpuks mõned määrdunud met lihtsalt otsin projekti, kui naine on nädalavahetusel linnast väljas.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuude palun te ei tee seda, tõesti on olemas palju paremaid meetodeid, mida saab ise õpetada, lihtsalt austuse eest toiduvalmistamise 🫠.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mul ei ole juurdepääsu efedriini mis tahes vormile, milline on selle alternatiiv? Kas te teate mõnda muud meetodit, palun andke mulle teada
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
võite seda sünteesida, taimedest ekstraheerida või osta käsimüügiravimite/retseptiravimite kujul, sõltuvalt sellest, kus te elate.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Olen proovinud kõiki meetodeid Mitte ravimist, mitte taimest Mul ei ole juurdepääsu mis tahes tüüpi efedriinile
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
siin öeldakse, et tegemist on ratseemilise või sünteetilise efedriiniga. Kas me võime selle asemel kasutada Psodoefedriini?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi oskab sellele küsimusele vastata?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Niipalju kui ma olen uurinud, arvan, et efedriin või pseudoefedriin vesinikkloriidsoola kujul toimib selle reaktsiooni puhul edukalt. Kuid ma ei ole siiski suutnud leida lõplikku teavet.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere härra.
Tänan teid.

Mul on küsimus.

Miks on see pulbrina ja mitte kristallina?

Milline on valmistoote puhtus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, sest see on ratseemiline metamfetamiin.
Selle puhtust ei hinnatud analüütilises laboris.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
tänan teid, härra.
Kas videomeetodid ja Moskva marsruudid on samad?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / diklorometaan / metüleenkloriid (sama asi), reageerib sekundaarsete amiinidega, tekitades võrdses koguses klorometüülkloriide ja imiiniumkloriide. Need võivad reageerida ülejäänud amiinidega, bla bla bla bla. Kiirus, millega see juhtub, sõltub kõik amiinist, ma lihtsalt väldin DCM-i kasutamist lahustina, kui töötan igasuguste amiinidega.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
See on pulber, sest see tuleb lihtsalt ümberkristalliseerida. See on aga sama asi: kui pulber on täiesti puhas ja ümberkristalliseerimine toimub ainult esteetilistel eesmärkidel (kuidas see välja näeb), siis tuleb see lihtsalt lahustada ja aeglaselt aurustada. Aeglane aurustumine tähendab suuremaid kristalle; kiire aurustumine tähendab väikseid kristalle, mis võivad välja näha nagu pulber. Rekristallisatsioon jäetakse tavaliselt välja ja eeldatakse lihtsalt, et seda tehakse, kui inimene seda tahab teha, sest see võib olla väga isikupärane lõppetapp.

Kui ümberkristalliseerimine tehakse puhastamiseks, siis pärast lahustamist tuleks kuumalt filtreerida, millele järgneb aeglane aurustamine, ja tavaliselt eelistavad kõik molekulid moodustada oma võre sarnaste molekulidega. See tähendab, et kõik, mida püütakse eemaldada, on kristalli välisküljel, mitte selle sees.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma olen siin täiesti uus , kas keegi saaks mind aidata tootmise osas ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mitu ml peaks olema klaaspall ja kuidas peaks olema tagasivoolukondensaator? Kas saate palun vastata?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Millisest õhupallist te räägite? Standardne Allihn reflukskondensaator, keskmise suurusega.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nimekirjas on NH4Cl ja H2SO4. Kus täpselt neid sünteesis kasutatakse? Tänan vastuse eest.
 
Top