Metamfetamiini süntees efedriinist või pseudoefedriinist

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Maailmas on palju häid ravimeid. Meie armastatud ravimid. Kokaiin, lsd, mdma, 4mmc, seened...
Aga üks on alati silma paistnud. Aastast aastasse, sajandist sajandisse.
Vaeste ja rikaste valitud narkootikum, Kennedy ja Hitleri isiklik lemmik, samuti Jesse Pinkmani...

Tema Majesteedi metamfetamiin.


Metamfetamiini lihtsaim süntees efedriinist või pseudoefedriinist

Efedriinvesinikkloriidi kasutatakse praegu peamiselt meditsiinilistel eesmärkidel, spordidokumendina ja musta turu amfetamiini/metamfetamiini sünteesi või imitatsiooni lähteainena. Kui otsite efedriini, olge teadlik, milline allikas on teie piirkonnas kergemini kättesaadav. Paljudes riikides on efedriin loetletud narkootilise aine või lähteainena.
Meditsiinilistes preparaatides on efedriinvesinikkloriid saadaval vesilahusena, tablettidena või siirupitena.Tänapäeval on seda peaaegu võimatu saada viaalides ja ampullides, kuigi see on puhas ja seda on piisavalt lihtne ekstraheerida.

Keerulisem on efedriini ekstraheerimine tablettidest või siirupitest, sest ekstraheerimine sõltub suuresti ravimi koostisest ja lisaaineist, sellest räägime eraldi.Pseudoefedriini või norefedriini võib kasutada sünteesiks efedriini alternatiivina. Pseudoefedriin (PSE) annab metamfetamiini ja norefedriin (fenüülpropanolamiin, PPA) annab amfetamiini. Neid kahte efedriini analoogi leidub sageli veterinaarravimites.

Reagendid
Efedriin / pseudoefedriin
*Joodkristallid
*punanefosfor
Vesi

*See, kuidas saada joodikristalle ja punast fosforit kiiresti ja lihtsalt selles teemas:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Seadmed
Reaktor: Naatriumkloriidi süstelahuse klaasviaal on selleks otstarbeks hea.
Kuid olge ettevaatlik: see ei ole tavaliselt kuumakindlast klaasist ja nõuab õrna kuumutamist, parem on soola/liiva vannil - väike kauss või purk soola/liiva, mida kuumutatakse otse pliidil. Suuremate koguste puhul on soovitatav kasutada lame laia põhjaga mahuteid.

Refluksaparaat. See on kork, millesse on sisestatud 6-12 cm pikkune tükk tavalist klaasist toru (pipett). Seda kasutatakse pöördõhu jahutajana veeauru kondenseerimiseks ja selle tagasivooluks reaktsioonimassi.
ROMIN-tüüpi pistiku kasutamine ei ole soovitav, sest selle korrosioon joodiaurude poolt põhjustab reaktsioonisegu saastumist.Ideaalne reaktor on lamedapõhjaline kooniline klaaskolb, millel on klaasist kork, millele on (klaasimeistri poolt) jootetud toru. Kui midagi sobivat ei ole, võib tagasivooluseadme valmistada pipetist, mille jaoks eemaldatakse sellelt kummipael, tehakse viaali kummikorgile pipeti läbimõõdu suurune auk ja kleebitakse see nii, et see seisab vertikaalselt, õhuke otsaga allapoole. Pistiku võib teha ka sobiva läbimõõduga kummist süstlakolvist. Lihtsalt kummist pistikud korrodeeruvad kiiremini.Mõned kasutavad keetmises kahte tagasivooluseadet - reaktsiooni päris lõpus, kui jood on juba täisvõimsusel, vahetage aparaat, õigemini tagasivooluga kork, laiema vastu.


Kuumutusseadmed:
Standardseade on triikraud.Tald on üles ja see ongi kõik. Kasutatakse ka elektripliiti ja soolavanni (gaasile pandud soolakannu). Soolavanni kasutamisel tuleb meeles pidada, et sellel on suur termiline inertsus, st kui vähendada tuld, ei mõjuta see reaktsiooni kiiresti. Kuid kõik köögikeemikud armastavad rauad - soojus on pidev ja raua jaotused (hõõgumine) on protsessile väga sobivad.

Samuti vajate te
Kaalud 0,05 g või väiksema astmestikuga
Erineva suurusega süstlad
0,8 mm läbimõõduga süstlanõela





Retsept:

MÄRKUS, seda ei saa teha silma järgi, peate järgima täpseid proportsioone! Kaalumisel kasutage kuumakindlat klaaspudelit!
1 g efedriini või analoogi jaoks on vaja umbes 10 ml reaktori mahtu, reaktor on kohandatud vastavalt reaktiivide mahule.

Kaalumine ja proportsioonid:1g
kristalljoodi ja 0,35g punast fosforit 1g efedriini või pseudoefedriini kohta. Kõigepealt kaalume efedriini ja punase fosfori, valame selle paberile ja segame noaga pulbri ja punase fosfori ühtlaseks roosaks massiks ning valame selle viaali/pudelisse, sulgeme selle korgiga (mitte tagasivooluseade!).

Suletud kaanega viaali pulbri/punase seguga veidi kuumutada, mõnikord panna see põlevale lambile (laualambile) - nad ei reageeri ja ilma ja ei oksüdeeru. Sel ajal kaaluda joodi, valada see raskesse paberisse, purustada kristallid kiiresti millegi raskega.

Jood on väga aktiivne reagent, millel on terav, spetsiifiline lõhn. See jätab jälgi ja põletusi nahale ning söövitab esemeid, töötage sellega ainult kinnastega ja ettevaatlikult!

Siinkohal: elektripliit 1 kuumusel, 0,8 mm läbimõõduga nõelaga süstel veega lähedal, refluksaparaat puhas ja kuiv. Avate sooja (mitte kuuma!!!) viaali, valate sinna joodi tükkhaaval: natuke - raputage/segage, natuke veel, kuid tehke seda kiiresti, muidu algab reaktsioon varem, kui soovite.Valage kõik välja, pistke see kinni, võtke viaal sooja peopessa, soojendage seda käega, hoidke pöidlaga kinni, aga ärge vajutage tugevalt.Raputa viaali nii, et sees olev pulber koguneb mingiks ühtlase värvusega tumepruunikas-punaseks palliks. Mõnikord tõstavad joodiaurud pistiku sõrme all üles ja teevad "pfft". Kui pall on rullunud - FAST: valage esimesed tilgad vett, võite reaktsiooni vee asemel soolhappega matta, see tekitab happelise keskkonna ja reaktsioon läheb paremini, pange refluks tihedalt peale ja pange pliidile.
VETT PEAB tilkuma 8. nõelast ÜKS tilk 0,1 g efedriini või analoogi kohta! Eelistatavalt sooja, kuid MITTE kuuma.

Jajah, reaktsioon kiireneb! Soojendamine. Te ei saa silmi viaalilt ära võtta.Vaja on head valgustust. Ei mingeid tuuletõmbusi - aknad pliidi kõrval on suletud! Vala vesi sisse ja kuumuta veidi - raputa, kuumuta veel, raputa veel, kuni tekib ühtlaselt lahustunud vedelik.

Kui jäävad tükkideks, ei leotu, ei lahustu - lisage veel veidi vett.Sa kuumutad seda. Moodustuvad hõbemullid. Kogu aeg - iga 10-15 sekundi tagant tõstate sõrmedega viaali servast ja raputate. Vedelik teeb "shh" heli. Lühikese aja pärast peaks vedelik hakkama järsult tõusma (kui ei tõuse, siis ärge muretsege, kui aga tõuseb, siis jätkake).Tõstke, raputage ja lisage 2-3 tilka vett. Jätkake samamoodi.Vee kohta: igal hetkel võite tilga panna refluksseadme siseseinale (torusse) - tilk ripub vedeliku kohal, segu võtab selle ise, kui seda on vaja. Kuid ärge kasutage vett valesti. Loksutage pidevalt, et vedelik libiseks üle seinte, kuid ei jõuaks refluksseadmesse.Jälgige enne vedeliku vajumist valguse värvust seintel - oranžikas kaste näitab, et seal on veel joodi.Kogu jood peaks aga välja tulema. Võib juhtuda, et joodi on seinte peal veel näha, kuid reaktsioon on aeglustunud, suits on nõrk, tundub, et see põleb.Sellisel juhul avage järsult tagasivool, lisage 0,05 - 0,1 g punast fosforit 1 g joodi kohta, raputage, sulgege tagasivool, lisage tilkhaaval vett, kuni lahus on vedel. Seda juhtub harva. Reaktsiooni lõpu poole võib jood tugevamalt, nagu toru, välja tulla. Ja vedelik võib tõusta järsult ülespoole. Lõhn on keemiline, kuid mitte joodi lõhn. Joodi enam ei tule. Vedelik on lõpuks alla läinud. Mullid on väikesed.Võtke reaktor kuumusest maha. Eemaldage tagasivool.

Viige viaal suu juurde ja puhuge suitsu välja (seda võib teha kapuutsi all), kuni see peatub.Mõnikord ei teki suitsu üldse. Ära sülita selle peale!!! Kiiresti, tugeva veejuga 1g efedriini kohta = 10 ml süstlast. Suletakse puhta korgiga, pigistades seda sõrmega kinni. Raputa seda hästi. Vedelik muutub kergemaks ja kasutatud fosfor ujub üles. Loksutage seda.

Võta sügavkülmikust kauss purustatud jääga ja kui viaali on külm, paned pool sellest jäässe. Oodake kolm minutit. Keerake 8* nõelale kiht vatti, kiht tualettpaberit (valget!) ja veel vatti (et teha omamoodi filter).

Valige lahus, valage see puhtasse viaali, vedelik peaks olema läbipaistev, rohekaskollane fluorestseeruva värvusega (mitte hägune, mitte roosa).Kui see on veidi oranž, siis on see karbiid, kogu jood ei tulnud välja. See ei ole suur probleem.

Alkaliseerimine:

Kasta indikaatorpaber vedelikku - see muutub punaseks - lahus on happeline. Klaasklaasiklaasis leelestate söögisoodaga (või 30%-lise leeliselahusega,) segades süstla kolbaga lahust. Alguses susiseb palju, siis vähem... Ära pane korraga palju söögisoodat/lahust! Aeglasemalt on parem!
Kui sooda lõpetab lahuse pinnal kihisemise. Kui söögisooda tera hakkab pudenenud viaali põhja, siis on sellest piisanud.
Indikaator on rohekaskollane, ilma siniseta (pH~8-9) (Sinine värvus tähendab liiga leeliselist.)


Ekstraheerimine:

Kui lahus on muutunud aluseliseks, tuleb metamfetamiini alus ekstraheerida 50 ml tolueeniga. Iga 1 g efedriini kohta, mis lisatakse reaktsiooni, mõõdetakse 5 ml tolueeni. Selleks lisatakse leeliselisele lahusele tolueen. Loksutada hästi.Laske segul eralduda kaheks fraktsiooniks. Ülemine orgaaniline kiht võetakse süstlaga ettevaatlikult välja, et mitte tilkki alumisest vesifraktsioonist ei satuks metamfetamiiniõli.Ekstrakt kuivatatakse kaltsineeritud naatriumsulfaadi kohal.Kaltsineeritud naatriumsulfaat, mille kogus on 5 % ekstrakti massist, pannakse õhukindlasse anumasse ja inkubeeritakse 8 tundi. Seejärel filtreeritakse ekstrakt (metamfetamiiniõli).

Hapestamine:

Metamfetamiinvesinikkloriid on vee suhtes väga tundlik ja ei kristalliseeru, kui seda hapestada soolhappe vesilahusega. Soolhape moodustab tolueeni alla kihi ja metamfetamiin lahustub selles. Metamiidi kuivatamiseks tuleb vesi eemaldada.Seepärast kasutatakse hapestamiseks sagedamini HCL gaasi (selle saamiseks vaata seda linki http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/).

Alustage ekstrakti gaasistamist HCl gaasiga ja kontrollige pH-d indikaatoritega. Kui pH=6 on saavutatud, lõpetatakse hapestamine ja toodet hoitakse sügavkülmas, kuni sade langeb välja. Sade filtreeritakse läbi paberfiltri ja kuivatatakse õhu käes. See on kõik.


Nüüd on teil hea kvaliteediga metamfetamiin. Kasolete nüüd rahul?
Jah! Teadus, ämm!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hüpofosforhappe joodi marsruudi meile lihtsaim viis see meetod on vananenud
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Härra, milline on optimaalne tagasivoolutemperatuur ja -aeg - hüpofosforhappe - joodi - efedriini kasutamisel? Kas selleks on vaja 8-10 tundi? Kas punase fosfori lisamine võib reaktsiooniaega kiirendada?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Pärast reaktsiooni lõpetamist on valmistoode (metamfetamiinvesinikkloriid) kuumutamisel kummi lõhnaga. Milline lisand on see?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas keegi teist oskab mulle müüa videot, kus näidatakse, kuidas joodi ja pseudoefedriini abil kristallmetat valmistada? Ma tahan, et see oleks professionaalne video, mitte nagu video, mis näitab kalju inimest, sest ma näen, et see ei ole täiuslik töö.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei, sõber, mul on sinu jaoks tehing. Ma kasutasin seda tehnikat valmistamiseks ja olen mõelnud, kui hea see jama oli, ja otsustasin teha väikese partii. Ma hakkasin just kemikaalide hinda määrama. Ma mõtlesin, et kuna sa kavatsesid niikuinii hankida oma kokale punase fosfori ja joodikristallid ja kuna sa pakkusid, et maksad kvaliteetse näidisvideo eest... Kui te lihtsalt tarnite punase fosfori ja joodi redutseerimiseks, siis ma annan pseudoefedriini ja teen teile õpetliku video mitte ainult sünteesi, vaid ka erinevate pseudoefedriini ekstraheerimise viiside kohta külmadest tablettidest, joodikristallide valmistamise kohta joodi tinktuurist, täiesti improviseeritud klaasidest jne. Mis te arvate? Ma saaksin hakkama vaid 3,5 grammi punase ja 10 grammi joodiga, sellest saaks 10 grammi metamfetamiini partii. Mis te arvate?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei Macrocamora just lugesin oma postitus ma olen vaja a video samuti ja mul on, mida teil on vaja d video. Mul on joodikristallid ja puhas punane taskus praegu. Ma olen püüdnud viimase aasta jooksul edukalt süüa ja isegi sõbrad, kes ütlesid mulle, et nad võiksid süüa proovida ja kunagi õnnestunud ma olen kulutanud palju $ ja sain sittagi sellest. Kuidas te tahaksite seda teha? Kas sa oled osariikides? Ma olen motiveeritud ja olen väsinud suitsetamisest see Mehhiko shit, mis ei tee midagi minu jaoks. Võta ühendust asap ma olen nii rel kui nad saavad olnud mängus alates 80ndate keskpaigast ja igatsema tõelist paska.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vabandust, see oli mõeldud PesudoMicroGravity, mitte Macrocamora jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Seal on PDF dx41flatline postitatud, mis on liitiumpatareid ja ammooniumnitraat hetkekülmikutest popkannus. Kui keegi uuendaks seda, et kasutada praegust ammooniumiooni, oleks see
1. HEA
2. Kõige lihtsam meetod

Ma lingin teid, kui te või keegi saab selle välja töötada. See on alla laadida sellel saidil
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ma ei ole kunagi saanud sama kvaliteediga metat, kasutades Birch Reduction myself..... Isegi mitte ligilähedaselt! Ja miks te arvate, et see süntees on lihtsam kui effedriini redutseerimine kohapeal tekitatud vesinikhappega, kui kasutate punase fosfori/joodi marsruuti? Sest põhimõtteliselt võib ju terveid tablette koos teiste koostisosadega purki visata, ilma effedriini eelnevalt rafineerimata? Sest ausalt öeldes isegi siis, kui ma teen Birch reduktsiooni, alustan ma puhta effedriiniga. Kõigi nende puhvrite lisamine reaktsiooni põhjustab minu kogemuse kohaselt lihtsalt seda, et teil on vaja rohkem lähteaineid, et lõpetada reduktsioon/reaktsioon.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Peamiselt seetõttu, et reaktiivid on kergemini kätte saada ilma kulme kergitamata. Vähemalt seal, kus ma olen. Ma ei ole kunagi oma 45 aasta jooksul näinud pudel joodi kellegi kodus. Mitte kordagi, nii et kui ma seda teeksin, siis tõmbaks see minu tähelepanu. Im kindel, et sa tead, kui raske on saada phos sa pead kraapida seda maha matchbook põhimõtteliselt, seal on vähe teisi kohti, et saada seda. Liitium on tugevaim vähendaja, millele järgneb magneesium tsink naatrium...lodid on kaugelt allapoole nimekirja
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei guitargod, vabandust, ma ei ole siin juba mõnda aega käinud. Ma olen USAs. Võib-olla saame midagi välja töötada. Muide, mulle ei ole kunagi meeldinud met, mida ma tegin, kasutades Birch reduktsiooni (Shake & Bake meetod)nagu Frit Buchner eespool kirjeldab. Sa ütlesid, et tahad head vana kraami, eks? Ma võin sind sellega kindlasti aidata, kui oled huvitatud. Lööge mind minu sõber! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei nii, et ma suhtlen teiega selle vaatepildi või e-posti teel või täpselt kuidas. Ma ei ole kursis viimaste viisidega, kuidas olla internetis diskreetne. Ma proovisin teie antud aadressi, kuid see ei tundu minu jaoks toimivat, mistõttu ma mõtlen, kas on olemas teistsugune viis, kuidas te võtate inimestega ühendust, välja arvatud gmail või mis iganes. kas te kasutate midagi muud, mida ma peaksin kasutama, et ma saaksin kindlasti teiega ühendust võtta.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kuidas on ühe poti meetodiga? See tundub kõige lihtsam viis, kuna meil on vaja lihtsalt segada pseudoefedriini, ammooniumnitraati, eetrit, liitiummetalli, naatriumhüdroksiidi ja veidi vett korraga pudelis ja raputada seda kuni teatud punktini, kus me siis filtreerime ülemise kihi välja ja lõpuks kasutame hcl-happegaasi, et "soolata välja" (nagu video terminites) metamfetamiini. Aga ma ei ole kindel kvaliteedis. Ja võib-olla selle protsessi puuduseks on see, et see võib olla väga ohtlikult ohtlik loksutamise ajal, kuna see hõlmas surmavat vähendamist pudelis. Ma on hakanud tegema nimekirja eespool mainitud punktist, ehk järgmisel nädalal peaksin saama kõik koostisosad. Aga ikka ootan mis tahes nõuandeid, kuna see ei ole minu töövaldkond. Palun parandage mind, kui on mõni puuduv koostisosa.

Vabandust, kuna ma ei kirjuta üksikasjadesse iga sammu kohta. Aga valmis jagama, kui keegi on huvitatud.

Tervitused.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kas seda reaktsiooni, hüdrogeenimist rõhu all, saab teha segisti või raputajaga?ilma kuumutamata?ma tegin raputajaga,kuid see töötab väga aeglaselt,kas see töötab ka efedriiniga?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
millised on mõõtmised 5 grammi väärtuses metamfetamiini jaoks
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Te peate silmas vajalike lähteainete kogust? Ma kasutasin alati 1 - 1 - 1/3 suhet. Nii et kui te tahaksite teha 10 grammi, et oleks lihtsam arvutada, oleks vaja 10 grammi Pseudo, 10 grammi joodi ja 3,3 grammi Red P. Siis teie konkreetse küsimuse puhul oleks vaja 5 grammi Pseudo, 5 grammi Io ja 1,61 grammi Red katalüsaatorit. Kui see on ma tegin selle kiire räpane matemaatika Mt peas õigesti! lol
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Tere, aitäh juhendi eest.
Selle võimalik kasutada valge piirituse asemel tolueeni?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sobib iga mittepolaarne lahusti. Sõltuvalt sellest, kas see on veest raskem või kergem, saate teada, kas see on kombineerimisel teie lahuse Aquias-kihist kõrgemal või madalamal. Tahate veenduda, et ekstraheerite õige kihi!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Vabandust, ma tahtsin öelda: "KÕIK mittepolaarsed lahustid, mis ei segune hästi veega, toimivad. Ma ei ole kindel, mida te mõtlete valge piirituse all, kas te mõtlete nagu "valge gaas" või Coleman camp kütus, siis on vastus jah. Mitte parim lahusti, sest püüda valida selline, mis jätab kõige vähem jääke, kuid see töötab kindlasti.
 
Top