Metamfetamiini süntees efedriinist või pseudoefedriinist

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Tere, aitäh juhendi eest.
Selle võimalik kasutada valge piirituse asemel tolueeni?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sobib iga mittepolaarne lahusti. Sõltuvalt sellest, kas see on veest raskem või kergem, saate teada, kas see on kombineerimisel teie lahuse Aquias-kihist kõrgemal või madalamal. Tahate veenduda, et ekstraheerite õige kihi!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Vabandust, ma tahtsin öelda: "KÕIK mittepolaarsed lahustid, mis ei segune hästi veega, toimivad. Ma ei ole kindel, mida te mõtlete valge piirituse all, kas te mõtlete nagu "valge gaas" või Coleman camp kütus, siis on vastus jah. Mitte parim lahusti, sest püüda valida selline, mis jätab kõige vähem jääke, kuid see töötab kindlasti.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ausalt raiskamine vaene vaene fosfor lihtsalt kasutada HI valmistatud fosforhappest ja NaI . ive on üks küsimus tho wouldent alumiinium töötab fosfori asendaja, sest see tekitaks AlI3 in situ nõid siis reageerib koos veega moodustada HI
2Al+3I2> 2AlI3; 2AlI3 +3H2O> Al2O3+6HI: . keegi peaks seda uurima im omamoodi curius kui see töötab kui jah see oleks suur uuendus ja kättesaadavus ja kulud. u võib olla vaja muuta kuni menetlus veidi tho.
ka kui väike tõend kontseptsiooni ima proovida teha mõned metüül jodiidi sellega asendusena im deffo ei tee meth lol
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
prolly gon ka gon teha uus teema selle kohta hiljem
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Miks pesta naatriumsulfaat joonisel 17
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kaltsineeritud naatriumsulfaat viitab
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas ma võin küsida, kas vesinikkloriidi sisseviimisel ei teki ikkagi valget setet? Milles on probleem? Tänan teid
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kui te olete seni kõike õigesti teinud, siis minu esimene oletus on, et teie mittepolaarses lahustis on niiskust, mis tuleb enne protoneerimist eemaldada. Igasugune olemasolev niiskus lahustab teie hcl
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tänan teid väga teie juhendamise eest, õpetaja
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Tolueen, sulatasin selle veevaba naatriumsulfaadiga ja kuivatasin seda üle 12 tunni. Miks on seal ikka veel vesi
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
naatriumsulfaat kuivatab seda ainult teatud määral ka kui see oli päris märg enne u vaja üsna palju id lihtsalt eelkuivatada seda sulfaat destill it out ja siis edasi kuivatada seda naatriumiga ja kui u vaja lihtsalt destill it .
im guessing ur doin a gringard tho kuna ma kahtlen ud vaja seda anh enamus muudel juhtudel .
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Õpetaja, kas ma võin küsida, kas vesinikkloriidi tutvustamisel ei teki valget setet? Kas te teate, mis on selle põhjus
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas see ei ole liiga vähe joodi? Olen näinud, et teistes retseptides kasutatakse tavaliselt 2 g joodi 1 g efedriini kohta.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Posting di thread "Sintesis Metamfetamin dari Efedrin dengan Menggunakan I2 dan H3PO2" http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...edrine-by-using-i2-and-h3po2.10423/post-68374
C2GyEk4Igb
 
Top