Metamfetamiini süntees P2P-st NaBH4 redutseerimise teel. Keskmise ulatusega.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Pärast paljusid katseid, kasutades metüülamiini HCL-i, mis põhineb sellel meetodil, jagan parimat viisi, mida ma leidsin metamfetamiini vababaasi saamiseks suures mastaabis:

  • 966 gr P2P
  • 14 liitrit metanooli
  • 1183 gr metüülamiini HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr veevaba naatriumsulfaat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 L destilleeritud vesi
  • 7 liitrit DCM

- Reaktor täidetakse 14 l metanooliga.
- Segaja lahustab metüülamiini HCL-i.
- Reaktori temperatuur pannakse 0C (mitte segu temperatuur) ja lisatakse NaOH, temperatuur tõuseb.
- Kui temperatuur jõuab tagasi 20C-le, lisage P2P, temperatuur tõuseb ja segage 45 min-1 tunni jooksul.
- Lisage 252 g veevaba naatriumsulfaati.
- Kui segu temperatuur jõuab 8C-ni, hakatakse lisama portsjonitena NaBH4, mis ei ületa 20C.
- Kui kogu NaBH4 on lisatud, lastakse segamisel umbes 2 tunni jooksul seguneda alla 20C, kuni segu lakkab muljuda.
- Lisatakse vesi ja jätkatakse segamist 5 min jooksul.
- Lisatakse DCM ja segatakse 10 min jooksul.
- Lõpetatakse segamine ja lastakse kihtidel eralduda
- Alumine kiht jäetakse alles ja ülemine kiht visatakse ära (seda vesifaasi ei ole kasulik ekstraheerida).
- Lisage säilitatud kihile 200 g veevaba naatriumsulfaati ja segage seda.
- Filtreerige see Buchneri lehtris.
- aurustage DCM
- Saadakse puhas ja haisev metamfetamiini vababaas.

;-)
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Mis on selle meetodi saagikus,?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Selle selgitatud selles samas teemas otsida seda palun
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
boss
kas te saate esitada järgmised sammud?
mulle meeldivad teie esitatud sammud väga lühidalt
minu inglise keel on väga kehv ja teie abi on mulle väga kasulik
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seda võiks leida teistes postitustes lihtsalt otsida. Tänan.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vabandan, et häirin teid.
Mul on mõned küsimused meetodi kohta, mida te jagasite vaba aluse saamiseks suures mahus.
Ma ei saa reaktorit. Kas reaktsioon peab olema täielikult suletud? Kas seda saab teha plastikämbris?
Kuna ma katsetasin köögis, siis ei olnud see väga mugav jäätmete kõrvaldamiseks. Kas lisatud lahusti kogust saab vähendada?

Ootan huviga teie vastust, härra. Tänan teid väga!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Täielikult suletud ei ole hea mõte NaBH4 lisamise käigus tekkiva vesiniku kohta, kuid plastmassist ämbris arvan, et lõhn oleks nii intensiivne ja vastik.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vabandan, et häirin teid.
Mul on mõned küsimused meetodi kohta, mida te jagasite vaba aluse saamiseks suures mahus.
Ma ei saa reaktorit. Kas reaktsioon peab olema täielikult suletud? Kas seda saab teha plastikämbris?
Kuna ma katsetasin köögis, siis ei olnud see väga mugav jäätmete kõrvaldamiseks. Kas lisatud lahusti kogust saab vähendada?

Ootan huviga teie vastust, härra. Tänan teid väga!
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kas selle meetodi abil toodetud MDP2P sobib metamfetamiini valmistamiseks?

Kui see on kohaldatav, kas ekstraheeritud metamfetamiini vaba alus on otse hapestatud ja kristalliseeritud?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDP2P for meth? Ma ei tea seda marsruuti, vabandust.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Vabandust, võib-olla on minu teave vale. Pärast metamfetamiini vaba aluse valmistamist vastavalt ülemuse poolt esitatud teabele, peate ainult lisama L-viinhappe vesilahust ja segama otse, kuni see kristalliseerub, mis on lõpptoode.

(D-Meth), eks?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Millised kristallid kristalliseeruvad pärast segamist L-viinhappega?
Levometamfetamiin?
Jah ja viinhappe omad.

Kas pärast vaakumfiltreerimist allesjäänud vedel d-metüülvaba alus (PH12~13) võib pärast hapestamist ümberkristalliseeruda D-metüülamfetamiiniks? Kui jah, siis millist lähenemisviisi peaksin kasutama?
Loe protsessi palun on üksikasjalikult ja ei ole nii.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Tere, BOSS, ma lugesin hoolikalt läbi iga postituse ja vastuse ala. Ma tahan teada, kas minu projektiplaan on õige ja teostatav.
Valmistage BMK õli -> Kasutage teie meetodit metamfetamiini vaba aluse valmistamiseks -> Viinhappe eraldamine -> Saage (L või D) metüül vaba alus -> Lisage NaOH, et tõsta pH-d (12 ~ 13) -> (Millised on vajalikud sammud sel ajal Hapestamine kristallide saamiseks), võib-olla ma ei märganud seda, kuid ma ei ole kindel, milline meetod on kõige sobivam hapestamiseks ja kristalliseerimiseks sel ajal. Kas ma võin teilt vastust küsida?
Tänan teid
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ma kasutan HCI gaasi dont on kristall välja tulla. Ma muudan kasutada tilguti HCL ka ei ole kristall tulla välja. Mis on probleem?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
lisage atsetoon, baasi ja seejärel lisage aeglaselt 35%hcl, saate kollase õli, oodake paar päeva, kuni kristallid hakkavad moodustuma.
 

picmanko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

tere, milline on atsetooni ja 10 ml vaba aluse suhe, palun?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah Metüülamiini HCL + NaOH = metüülamiini vababaas minu puhul metüülamiini HCL on odavam ja ma saan suurema vababaasi koguse väiksema investeeringuga.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere
Im veidi segaduses. Nii et kui ma ostan metüülamiini HCL ja lisan selle metanooli koos naatriumhüdroksiidiga, siis saab sellest lahus?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Jah, te kasutate MgSO4, silikageeli, 3A molekulaarsõelte või naatriumsulfaadi kuivatamiseks
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe teinud, et kuid midagi imelik juhtub pärast liiga palju tahke jääda pärast reaktsiooni ja selle väga paks i e proovida teha umbes 33% metüülamiine lahus metanoolis
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Sooritatud protseduur, toode tabab tugevalt, kuid maitseb nagu kummi. Tegin AB ekstraheerimist, seejärel aurudestillatsiooni. Aurudestillatsioon andis kollakaspruuni vababaasi, peaks olema värvitu?

Bh9yPdbp58
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Puhas õli on värvitu; aurudestillatsioon ei eemalda kõiki lisandeid; ka lenduvad lisandid destilleeritakse ära. Parim puhastamine on vaba aluse fraktsionaalne destilleerimine kõrgses vaakumis.
Võimalik on püüda saada sellisest alusest soola, kuid siis tuleb sool puhastada.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Täname ülevaate eest. Ma mõtlesin ka selle peale, lahendus, mida ma ette kujutasin (milles ma ei ole kindel, et see toimiks), on vababaasi hapestamine vees, seejärel selle aurudestilleerimine ja loodetavasti tulevad lisandid enne vababaasi aurudestilleerimist üle
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kui hapestate vaba aluse, siis saate soola, sool ei lenda auruga, lisandid ei pruugi auruga lennata (ma ei ole selliseid katseid teinud).
Omast kogemusest võin öelda, et ma sain midagi suurusjärgus 3-5 protsenti madalalt keeva fraktsiooni (mitte lahusti!), millele järgnes vaba alus ja värvilised lisandid jäid kolbi pruuniks tiheda õli tükiks.
 
Top