Metamfetamiini süntees. Leuckarti meetod P2P-st.

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
213
Points
33
Reaktsioonid kulgevad vastavalt skeemile 1
0mF57sWthx

Reaktiivid ja materjalid.

  • 1-fenüül-2-propanoon (P2P) 5,4 ml;
  • N-metüülformamiid 13,4 ml;
  • Naatriumsulfaat (Na2SO4);
  • Soolhape (14% vesinikkloriidhape) 32,1 ml või 20 ml 44%-line väävelhape H2SO4;
  • DCM 100-150 ml;
  • Naatriumhüdroksiid (NaOH) 9,6 g 24 ml H2O-s;
  • Naatriumhüdroksiid (NaOH) 7,5 g 30 ml H2O-s;
  • Etanool 88% 10-15 ml;
  • Destilleeritud vesi 100 ml;
  • Dietüüleeter 5-10 ml;
  • atsetoon 5-10 ml;
  • Vesinikkloriidgaas (HCl);
  • Kolvid;
  • keeduklaasid;
  • tagasivoolukondensaator;
  • Vesinikkloriidgaasi generaator;
  • Kütteseade;

Sünteesi teostamine

P2P-le lisatakse N-metüülformamiid, lisatakse tagasivoolukondensaator. Segu kuumutatakse 165-170 °C ja seda refluksitakse sellel temperatuuril 36 tundi.

Algkomponendid on N-metüülformamiid ja P2P. Joonis 1

GnEO7d6G9D

N-metüülformamiidi ja P2P segu. Joonis 2

ZFHPSwT7rk

Reaktsioonimass saavutab temperatuuri 160 °C. Joonis 3

6iLKxDe0u5

Reaktsioonimass pärast 1 tunni pikkust kuumutamist kindlaksmääratud temperatuuril. Joonis 4

KGi8RnyT2P

Reaktsioonimass pärast 18 tundi kuumutamist kindlaksmääratud temperatuuril muutub punaseks. Joonis 5

QPSmqKuMl6

Pärast 36 tundi jahutatakse reaktsioonisegu toatemperatuurile. Seejärel lisatakse 9,6 grammi 24 ml vees lahustatud naatriumhüdroksiidi ja reaktsioonisegu refluksitakse 2 tundi tugeva segamise korral. Metüülamiini või ammoniaagi eraldumine on märkimisväärne, isegi 5 grammi laadimisel!!! Joonis 6

Tc4NMhYgBk

Pärast 2-tunnist keetmist jahutatakse reaktsioonisegu toatemperatuurile ja eraldatakse eri kihtideks. Joonis 7

YnXh4fmrVs

Veepealne kiht visatakse ära. Punasele orgaanilisele kihile lisatakse 32,1 ml soolhapet (14% vesinikhappet) või 20 ml 44% väävelhapet H2SO4. Joonis 8

KPupFWhod6

Segu keedetakse tagasivoolukondensaatori all 2 tundi. Pärast keetmist muutub värvus soolhappega töötlemisel tumeroheliseks, väävelhappega töötlemisel jääb see pruuniks. Joonis 9
SfZFdgAQJR

Seejärel jahutatakse lahus toatemperatuurini. Soovitud vesikiht eraldatakse ja orgaaniline kiht pestakse veel veega. Lisatakse NaOH lahus (7,5 g vees 30 ml). Pärast leelise lisamist muutub värvus uuesti pruuniks. Joonis 10
G7Y0GR12uP

Metamfetamiin ekstraheeritakse vesikihist mitme DCM-korraga. Joonis 11

Ezcdl16iOo

DCM kiht kuivatatakse veevaba naatriumsulfaadiga ja filtreeritakse läbi paberfiltri. Joonis 12

6wSpQiT7fI

DCM destilleeritakse ära temperatuuril 90 °C. Joonis 13

JI8MBwydR9

Kolbi jääb vaba aluse pruun õli, millel on iseloomulik amiinilõhn. Joonis 14

7k89Wt1HSZ

Saadud vaba alus lahustatakse etanoolis ja küllastatakse vesinikkloriidiga, kuni saavutatakse tugevalt happeline reaktsioon. Ka lahuse värvus peaks muutuma vaarikaks. Joonis 15

EIAku1oqVh

Saadud lahus aurustatakse kristalliseerumiseni. Lõpuks saadakse pruunikas mass. Joonis 16

BGZ2liASNR

Seejärel kristalliseerub mass täielikult. Joonis 17

VBDPeA1ZJN

Saadud kristalliseerunud massile lisatakse väike kogus dietüüleetrit ja see kantakse üle poorsele filtrile. Ainult üks dietüüleetriga pesemine ei anna puhast toodet. Joonis 18

SLylfgnHTd

Edasine pesemine isegi tugevalt jahutatud atsetooniga ei anna absoluutselt puhast toodet ja põhjustab selle suure lahustuvuse tõttu märkimisväärseid kadusid. Joonis 19
BgKSrh7EF9

Lõplik pulbriline toode on metamfetamiini hüdrokloriidsool. Joonis 20
BketJ3paT6

Kuna lõpptoode on tugevalt saastunud, hoolimata algselt puhastatud P2P kasutamisest, soovitatakse saadud andmete analüüsimisel (eriti suuremate laadimiskoguste puhul (50 g P2P ja rohkem)) saadud metamfetamiinivaba aluse kohustuslik aurudestilleerimine pärast DCM-ekstraheerimist. See aitab vältida märkimisväärseid lisakadusid. Lisaks tuleb läbiviidud katsete põhjal märkida, et hüdrolüüs väävelhappega on mugavam ja takistab selle aurustumist keetmise ajal, erinevalt soolhappest.

Hüdrokloriidi saagis (hüdrolüüs soolhappega) pärast pesemist dietüüleetriga ja atsetooniga on 2,3 g ehk 30,8%.
Hüdrokloriidi saagis (hüdrolüüs väävelhappega) pärast pesemist dietüüleetriga ja atsetooniga on 2 , 3 g ehk 30,8% .4 g ehk 32,1%.
Vaba aluse aurudestillatsiooni kasutamisel pärast DCM-i eemaldamist on vaba aluse saagis 2,3-2,4 g ehk 38,3-40%.

Järgnev hüdrokloriidi saagis on 2,7-2,8 g ehk 36,2-37,5%.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Leuckart on nii lihtne, kuid saagid on absoluutselt prügikast.

Kui inimesed suudaksid välja mõelda, kuidas saagist suurendada, aitaks see salakeemia kogukonda nii palju.

Ilmselt saab katalüsaatorina kasutada magneesiumkloriidi, mida ma olen netist kogunud, võib-olla aitab see saagist paar protsendipunkti.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Viisime läbi oma katsed ja nüüd saame kindlalt öelda saagise kohta, on olemas sünteesiaruanne.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Andestage mulle minu laiskus, kuid ma eeldan, et see aruanne on amfetamiini rubriigis? Ma vaatan sinna, kui ma selle lõpetan.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lühiülevaade: Advancement in the Synthesis of Amine through the Leuckart Reactionby Qasim Umar and Mei Luo

Siit on näha massiivset saagise ja ka kiiruse suurenemist.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ma olen täiesti algaja, kuid ma vaatan paberit ja neil on osa, mis näitab, kui palju nad kasutasid ketooni, sipelghapet ja katalüsaatorit.

Nende kasutatud märkimine ajas mind segadusse. Neil oli 3,00 mmol, täpselt nii nagu kirjutatud, ketooni jaoks 15 mmol sipelghapet või ammooniumformiaati, ei vaadanud lähemalt, ja siis 15 mmol katalüsaatorit.

Kas te saaksite selgitada, miks nad kasutasid 3,00 mmol, kui nad kasutasid lihtsalt 15 mmol teise reagendi jaoks, mitte 15,00?
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma ei saa sellest paberist midagi aru, palun selgitage see lahti. Samuti, kui suur on saagis sellega, milliseid kemikaale on vaja kasutada ja kui kiiresti see kiirendab jama? Kui võimalik, siis tehke skeem plz.
 

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mul ei ole linki käepärast, kuid olen roodiumi arhiivide hulgast lugenud, et veega täidetud Dean Starki lõksu kasutamine suurendas pärmi. Vee eemaldamine selle tekkimisel, kuid lõksu täis hoidmine andis parema tulemuse.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kas ma võin teada oma joonisel 9 keedetud refluks kondesori all 2 tundi. Milline on temperatuur?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra. Ma ei saa N-metüülformamiidi. Kas on muud materjali, mis võib asendada N-metüülformamiidi?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ei ole see, kellelt te küsisite, kuid ma leidsin võimaliku lahenduse, kui te leiate kemikaali.

N metüülatsetamiid. Te ei saa seda lihtsalt välja vahetada, te peate NMeAcet hüdrolüüsima, et toota äädikhapet ja metüülamiini, eraldama metüülamiini, reageerima selle sipelghappega, kuumutama, siis on teil NMF.

NMF-i asendamiseks võite kasutada metüülamiin ja sipelghape koos, sest metüülammooniumsoolad või amiid toimib.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Minu kohast saan metüülamiini lahust ja metüülammooniumsoolasid. Mis on NMF?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ma loen teksti hoolikalt, see peab teile meelde tulema. Üks nõuanne:
See on üks peamisi koostisosi.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Märgitud c/w tänu
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Mis on suhe?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kas te lugesite selle teema algust? Palun tehke seda hoolikalt, seal on kõik kirjas.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Jah härra ma olen lugenud kõik... aga ma ikka ei saa aru, millist materjali kasutada N-metüülatsetamiidi asemel. Võib-olla ma olen hädasti õppida seda... cuz mul on 20 vähe p2p
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Kui teil on juurdepääs metüülammooniumsooladele ehk metüülamiinformiaadile, ei ole teil tegelikult midagi muud vaja. Teil on kõik korras.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
See on metüülammooniumkloriid.

Seda võib kasutada antud juhul, kuid mitte otseselt.

Te peate eemaldama kloriidi leeliselise aluse abil, seejärel usun, et kasutate seda lahust reaktsioonianumas või visake sipelghapet ja kuumutage, kuni kogu vesi on eemaldatud, seejärel kasutage tekkinud n metüülformamiidi reaktsioonis.

Metüülammooniumformiaat töötab või n-metüülformamiid, kuid mitte metüülamiinvesinikkloriid, mida te postitasite.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid, see on mulle väga kasulik. Kas saate aidata mul teha veel ühe üksikasjaliku protsessi hüdrojoodhappe ja efedriini jaoks? Ma tahan alustada lihtsalt.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid, see on mulle väga kasulik. Kas te saate aidata mul teha veel ühe üksikasjaliku protsessi hüdrojoodhappe ja efedriini jaoks? Ma tahan alustada lihtsalt.
 
Top