Metamfetamiini süntees. Leuckarti meetod P2P-st.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Leuckart on nii lihtne, kuid saagid on absoluutselt prügikast.

Kui inimesed suudaksid välja mõelda, kuidas saagist suurendada, aitaks see salakeemia kogukonda nii palju.

Ilmselt saab katalüsaatorina kasutada magneesiumkloriidi, mida ma olen netist kogunud, võib-olla aitab see saagist paar protsendipunkti.
 
View previous replies…

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mul ei ole linki käepärast, kuid olen roodiumi arhiivide hulgast lugenud, et veega täidetud Dean Starki lõksu kasutamine suurendas pärmi. Vee eemaldamine selle tekkimisel, kuid lõksu täis hoidmine andis parema tulemuse.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lühiülevaade: Advancement in the Synthesis of Amine through the Leuckart Reactionby Qasim Umar and Mei Luo

Siit on näha massiivset saagise ja ka kiiruse suurenemist.
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma ei saa sellest paberist midagi aru, palun selgitage see lahti. Samuti, kui suur on saagis sellega, milliseid kemikaale on vaja kasutada ja kui kiiresti see kiirendab jama? Kui võimalik, siis tehke skeem plz.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Mis on suhe?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kas te lugesite selle teema algust? Palun tehke seda hoolikalt, seal on kõik kirjas.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid, see on mulle väga kasulik. Kas saate aidata mul teha veel ühe üksikasjaliku protsessi hüdrojoodhappe ja efedriini jaoks? Ma tahan alustada lihtsalt.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kas sipelghape kiirendab reaktsiooni?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Mitte päris. Aga see parandab saagikust üsna palju. Hüdrolüüs 15% HCl-ga ja metanooliga kui kaaslahustiga 115 °C juures parandab saagist oluliselt. Selleks on vaja anumat, mis peab vastu 5 baari rõhule. Kiire kuumutamine 115 °C-ni - 15 minutit - kiire jahutamine rt-ni.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kuidas kasutada hüdrolüüsiks Naoh + metanooli?
Ja miks te ütlete, et kui kasutate hcl + metanooli, siis on vaja kiiret jahutamist?
Milliseid suhteid te soovitate kasutada, kui lisada reaktsioonile sipelghapet?
1 p2p : 2,5 NMF : 0,7 sipelghape?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Metamfetamiin hüdrolüüsub ka, tagasi P2P tegelikult. Nii et kui te hüdrolüüsi liiga kaua ja/või liiga rasketes tingimustes käivitate, siis hävitate metamfetamiini enda. Metanooliga on vaja surveanumat, kuid see on kiire ja täielik. NaOH-d võib samuti kasutada, suurt vahet ei ole, HCl-ga on saagis siiski suurem.
Metüülhüdrolüüsi vähendab kiire kuumutamine/jahutamine.
See on päris jõhkrad tingimused, millele vaene molekul igal juhul allub, sellest peaksite teadlik olema.

Hea kvaliteediga roostevabast terasest (316 või parem), mis on passiveeritud kuuma 75% fosforhappega, ei ole probleeme 15% HCl*-ga. NaOH ei ole probleemiks mis tahes terasele, mis on eelis.
*Regulaarne kontroll on soovitatav, eriti õmbluste ja keevisõmbluste juures, koputage väikese haamriga ja kuulake, kui heli ei ole helisev, vaid tuhm, viitab see korrosioonile. Nagu "teeb, teeb, teeb, teeb, dudd, teeb..." "dudd" ütleb, et on probleem.

Mida rohkem NMF, seda parem, vormitu peaks olema 85% tugevusega või tuleb lisada vett. Seda on ka kõige parem teha rõhu all, 165 °C - 180 °C ja siis on see ka väga kiire reaktsioon.

Huvitaval kombel leiti, et NMF-i kvaliteet mõjutab tulemust (saagist) oluliselt, erinevus oli kuni 25%, sõltuvalt tootjast (ja seda selliste kõrgelt hinnatud kaubamärkide puhul nagu Fluka, Fisher ja MERCK). Veesisaldus võib siinkohal olla otsustav. Kuna vett on vaja, siis kogu vee ära destilleerimine rikub kõik ära.

Rõhu all olev anum on parim viis, sest mis tahes tagasivoolu seadistuse puhul tekib probleem, et vesi/P2P destilleerub konditsioneeri ja ei jõua kunagi tagasi reaktsiooni, kuna see läheb kohe uuesti aurufaasi, kui ta jõuab palju kuumema reaktsioonilahuse kätte. Seetõttu on reaktsioon vee ja P2P suhtes näljas, kuigi see on nominaalselt optimaalses vahemikus.
 

Attachments

  • jzMFoXhdAa.pdf
    580.9 KB · Views: 568
  • qv2njFyg3P.pdf
    304.3 KB · Views: 426

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@GhostChemist
miks teha 2 hüdrolüüsi? kõigepealt naohüdrolüüsi ja seejärel hcl-hüdrolüüsi?
kas ühest hüdrolüüsist naoh+metanooliga ei piisa?
 

Vinayak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
ma olen hädas
Plz aitab mind keegi
tulemused see on tehtud
Aga see saab pulber, kuidas muuta klaasi cryistals formaat
Plz aidata mind
I m kerjamine
 
Top