Kaasaegne MDA. Kuidas teha MDA-d helionaalist?

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Ma leidsin kaks meetodit, kuid nad on kirjutatud ma lihtsalt ei saa sellest aru.
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
, High Yield MDAEasy, High Yield MDAKõrge saagikus MDAKõrge saagikus MDAKõrge saagikus MDAKõrge saagikus MDAKõrge saagikus MDAKõrge saagikus MDA Väljavõte millestki, mida ma kuskil kuulsin.......Finkelsteini reaktsioon on päevakohane sõna! Bromosafrool atsetoonis töödeldud KI-ga, et moodustada jodiid (jood on palju parem lahkuv rühm). Joodosafrool moodustab amiini ainult NH3-ga normaalsel rõhul. Algus kuni lõpuni MDA +90%! Või nagu twodogs'i järgi:

Tsitaat: Järgnevates reaktsioonides kasutatakse kaubanduslikult kättesaadavat toodet, mis kannab erinevaid kaubanimesid nt Helional, Floramelon.

Selle aldoksiimi aldehüüd läbib Beckmani ümberkorralduse nikkelatsetaadiga, et saada amiid, mis seejärel Hoffmani reaktsiooni abil kergesti amiiniks muundub.

Hoffmani reaktsiooni saab saavutada 4,2% NaOCl-ga, mida müüakse supermarketites pleegitusainena. mul ei ole viiteid, kuna seda tehti juba mõnda aega tagasi.

Aldoksiimi ja Hoffmani reaktsioonid on üsna standardsed.

Selle konkreetse toote Beckmani ümberkorraldamine nikkelatsetaadi abil on minu enda töö. lihtsamalt ei saa seda teha.

Aldoksiim.

100 grammi aldehüüdi pannakse 200 ml ETOH-sse koos 50-60 grammi hüdroksüülamiinvesinikkloriidiga * 100 ml H2O-sse. Lisatakse aeglaselt segades 40 grammi naatriumkarbonaati 100 ml H2O-s.
Kui lisamine on lõpetatud, segatakse segu üle öö ja seejärel filtreeritakse, et saada umbes 100 grammi aldoksiimi. Kui aldoksiim ei tahke, lisatakse veel hüdroksüülamiini ja aluseid.

Amiid.

100 grammi aldoksiimi segatakse 300 ml ksüleeniga ja lisatakse 2 grammi nikkelatsetaati ** ning refluksitakse 5 tundi. Umbes 100 ml ksüleeni destilleeritakse maha ja segu jäetakse jahtuma. Umbes 70 grammi amiidi eraldub, filtreeritakse ja kuivatatakse. Võib ümberkristalliseerida ksüleeniga.

Amiin.

500 ml kolvis olevale 10 grammi NaOH lahusele 200 ml H2O-s lisatakse 20 grammi amiidi ja 250 grammi 4,2 % NaOCl . Seejärel kuumutatakse segu segamisel temperatuurini 80 °C. Umbes 50-60C juures võib segu muutuda valgeks, kuna moodustub karbonaat. Temperatuuril 70-80C eraldub õli. (See on toores MDA). Lahus jahutati ja ekstraheeriti ksüleeniga. Lahus filtreeriti ja filtraat pesti ksüleeniga ning ksüleenikogused lisati kokku. Umbes 100 ml conc HCL-i lisati ksüleenile, mida raputati ja eraldati. Vesilahus ekstraheeriti ksüleeniga ja ksüleen eraldati. Seejärel vabastati amiin NaOH-ga vesilahusest ja töödeldi seda tavapärasel viisil, et saada MDA

- *Hüdroksüülamiin: HCL200 ml nitrometaani, 300 ml äädikhapet ja 300 ml HCLi kuumutatakse veidi alla tagasivoolu ja hoitakse seal 2 tundi, seejärel refluksitakse 12 tundi. Lahus vähendatakse pooleks, jahutatakse üleöö külmkapis ja filtreeritakse.

- **Nikkelatsetaat: 20 grammi nikkeloksiidi (must) lahustatakse äädikhappes ja kuumutatakse segades, kuni segu muutub kahvaturoheliseks. Üleliigne äädikhappegaas nõrutatakse ära, ülejäänud kuivatatakse ja pulbristatakse. http://psychonaut. com/post-35899.html?f=43 Hydroksüülamiini HCl valmistamine.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Jah, see toimib. Mul on probleeme soolade eraldamisega mda lõpuks? Ma ei saa aru, et sama asi nagu töötlemine nagu tavaliselt? Kas keegi oskab selgitada? Katsetasin, mis mul on, must ja suitsetab koheselt.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Noh, kui teil on kergesti järgitav protokoll, siis milles on probleem? Mida täpselt te menetluses ei mõista?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
SIIN
"Lahus jahutati ja ekstraheeriti ksüleeniga. Lahus filtreeriti ja filtraat pesti ksüleeniga ning ksüleenikogused lisati kokku. Ksüleenile lisati umbes 100 ml conc HCL-i, mida loksutati ja eraldati. Vesilahus ekstraheeriti ksüleeniga ja ksüleen eraldati. Seejärel vabastati amiin NaOH-ga veepoolsest osast ja töödeldi seda tavalisel viisil, et saada MDA"

selle kirjutamine halvasti.
 
View previous replies…

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Selguses on veidi puudu, kuid ei midagi ületamatut, kui mõistate, mis toimub
Siin kasutate ksüleeni, et ekstraheerida oma amiin (mis on toodetud amiidist), mis "ujub" reaktsioonisegus. Kuna amiin on vabal kujul, on ta vees lahustumatu, kuid lahustub orgaanilistes lahustites.

Seejärel hapestate HCl-ga, et muuta vababaas hüdrokloriidsoolaks, mis muutub ksüleenis lahustumatuks ja läheb vette. Amini sisaldavat vett pestakse ksüleeniga, et eemaldada kõik vees mittelahustuvad lisandid, ja lõpuks leotatakse vesi uuesti, et saada freebaas, teie lõpptoode.
 

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ALDEHÜÜD OLEKS MDP2P?, MUL ON MDP2P, KUID MA EI SAA ARU, KAS SEE LÄHEB SELLESSE SÜNTEESI JA MILLISES OSAS
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõbrad, mul on küsimus=
MDA vesinikkloriid ujub vees. Kuidas ma saan seda kristalliseeruda?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Piperonaal ---(Henry reaktsioon EtNO2ga)---> metielen-dioksifenüülpropüleen -----NaBH4, AlHg jne-----------> Amiin
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Ja mis vormid, kui kasutada nitrometaani instade nitroetaani herny reaktsioonis
 

Raxd

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kui te kasutate oma Henry reaktsioonis MeNO2 (nitroMETHANE) ja mitte EtNO2 ( nitroETHANE), siis saate nitrostüreeni , antud juhul 3,4 metüleendioksü-beta-nitrostüreeni . See näeb välja väga sarnane sellele, mida sa tahad saada , samuti kollased kristallid, kuid ei tekita aktiivset amiini !
Kui te kasutate EtNO2 , siis saate soovitud substraadi ( 3,4 metüülendiooksüfenüül2-nitropeen ) , mis redutseerub aktiivseks amiiniks ( MDA ) .
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
rebasifitseerida ? nii et lisada rohkem Naoh?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Ma arvan, et ma saan seda. ma postitan pilte ja kogu protsessi.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
jah, pH-d tõstate tagasi, kasutades selleks aluseid, NaOH on selleks piisav
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõbrad, ma olen algaja ja mul puuduvad teadmised keemia kohta.
Tahaksin teada, millist kristalliseerumismeetodit te lõppastmes kasutasite.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Kas keegi oskab palun öelda, millised on toote kristalliseerimise viimased sammud?
Tänan teid
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Ma saavutan 60% saagise MDA Helional + Hydroxylamine sünteesi puhul. Parim viis suuremahuliseks tootmiseks.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõbrad. Mul on küsimus
1. Viimases etapis kasutate kristallisatsioonimeetodit HCl gaasivooluga. Kas see on õige või põleb see?

2. Amiid.

100 g aldoksiimi segatakse 300 ml ksüleeniga ja 2 g nikkelatsetaadiga, lisatakse ja refluksitakse 5 tundi. Destilleeritakse umbes 100 mL ksüleen ja lastakse segul jahtuda. Amiidi ligikaudu 70. Grammid eraldatakse, filtreeritakse ja kuivatatakse. Võib ümberkristalliseerida ksüleeniga.
=Kui palju soojust saab anda?
3. Aldoksiim.
Kui aldoksiim ei kõvene Lisada veel hüdroksüülamiini ja aluse.
Kui palju hüdroksüülamiini ja baasi peaks lisama?

Tänan teid
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Ma ei tee seda nii, sõber. Ma teen seda teistmoodi, täiesti teistmoodi.
 
  • Like
Reactions: $!$

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Valmistun väikese labori loomiseks. Kuid ma ei ole seda veel teinud. Kas see meetod töötab?
või ei õnnestunud
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Tere sõber, mul on küsimus.
Viimases etapis kasutate te lihtsalt
(NaOH) juhul, kui see kristalliseerub, eks?
Ja .PH väärtus peaks olema 7,5, eks?
Ma ei tea palju keemiast.
Kui ma pean tunnistama, siis seda, et ma ei tea. Mida tuleb pärast aine (NaOH) lisamist teha, et saada MDA? Ma tahan küsida, kas te oskate mulle öelda?
 

TaurineMonster

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei ole mingit kuradi võimalust, et teie või keegi teine saaks 60% üldsaagise kogu selle skeemi kohta helionaalist MDA-ni. See koht on sitt. Ma võin teha konsultatsioone ja oleksin valmis seda tegema õige hinna eest. Võib-olla saab mod aidata mind aidata neid eksinud kaaslasi.
 
Top