Minu esimene mefedrooni süntees DCMil. + fotod.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Mul on hea meel teid tervitada. Niisiis, minu aruanne mefedrooni sünteesi kohta. kirjutan ilma meeleoluta, sest sünteesi lõpus tehti viga. selle kohta saate teada artikli lõpus. ja nii on kõik korras.

Ma sain tester 4mmms.

See sisaldas metüülamiini, bk4, atsetooni, diklorometaani ja hapet.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



Ja nii, esimene samm. See on lihtne.
valame 100 grammi bk4 meie kolbi (mul oli 1-liitrine kolb).


1XT7pQlMok







mõõda välja umbes 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


pärast seda, kui bk4 oli täielikult lahustunud dcm-sse.

FEKvQae9OM


Metüülamiini lisame portsjonite kaupa, et temperatuur ei tõuseks üle normi. Niisiis, metüülamiin valatakse, korgitakse augud ja paigaldatakse termomeeter...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


temperatuur hakkas esimesest minutist alates tõusma. great!!!!
Siis on sul kõige igavamad tunnid. Minu puhul 2 tundi ja 30 minutit. (Ja ärge unustage pidevalt segada ja termomeetrit vaadata.)

kui õige aeg on möödas, pane meie kolb ja oota, et kihid selgelt eralduksid.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


ja nii on kihid eraldunud, nagu pildil näha, liigume loputuse juurde.

Unustasin pildi teha. Noh, see on kuradi keeruline. lisan 100-150 ml destilleeritud vett, leotan hästi. pealmine kiht ära (minu puhul väljaandmiseks) ja nii edasi, kuni metüülamiini lõhn on kadunud. mul kulus 4 pesu.


See ongi see, mis peaks ära lammutama. Lisasin natuke diklorometaani ja korralikult viskasin ja nii saigi.
H7CqDBXFv8


võtan alumise kihi ja saadan selle peamassi.....


hapestamise etapp


H9J4Uh6uSM

Ma kartsin seda kõige rohkem ja ma ütlen teile mitte asjata. siin minu sünteesi ja jõudis lõpuni. Valasin happe väga aeglaselt ja ettevaatlikult, iga kord kontrollisin indikaator px. vajutasin... ok, jälle valasin hapet aga juba vähem... jälle ootasin, kontrollisin indikaatorit ja mingil hetkel peale järgmist paari tilka muutus reaktsioonimass merevaigukollaseks. Võtan uuesti indikaatorit, mõõdan..... oh kurat!!! peroksüdeerus!!!! umbes 0 või 1. ämma!!!!.

7WSjkNcwph



aga see ongi kõik inimesed, sel hetkel on süntees lõppenud. nii et olge väga ettevaatlikud hapestamise etapis. tänud kõigile tähelepanu eest.
kui see artikkel oli kasulik, siis palun andke suur like ja kommentaar.

p.s.


ja ma tahan ka väljendada oma tänu loojatele foorumi ja selle meeskond. see foorum on koht top esimene. ainulaadne sait. ja ma olen valmis aitama teid selle arendamisel. ja eriti väärivad tähelepanu "C" ja "U" poisid olete lahe. tänan teid usalduse ja võimaluse tõestada ennast, kuid juhtus, mis juhtus. minu enda süü. kuid sa õppida vigadest.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Vabandust. Ma unustasin muuta kirjad toimetaja oma kasutajanime

ja ma tahan ka väljendada oma tänu loojatele foorumi ja selle meeskond. see foorum on koht ülaosas esimene. unikaalne sait. ja ma olen valmis aitama teid selle arendamisel. ja eriti väärivad tähelepanu @William Dampier ja @Marvin "Popcorn" Sutton poisid olete lahe. tänan teid usalduse ja võimaluse tõestada ennast, kuid juhtus, mis juhtus. minu enda süü. kuid sa õppida vigadest.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Ma eksisin, inimesed. Ma arvan, et ta on elus. See on kolm tundi hiljem.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Eeldan, et kasutatud 2b4m oli väga räpane
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Ei mu sõber, bk4 oli kõige puhtam. probleem oli minu kiirustamine ja teadmatus teatud aspektidest.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
teie 2b4m kollane värvus, selle keskmine on lisandeid ja pärast teie meph on ikka veel kollane värvus
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Igatahes, poisid, ma alustasin hästi, kuid lõpuks läks purk katki. Nii et minu esimene süntees läks sassi.
Mul on kahju. Aga vigu tehakse, ja järgmine kord läheb paremini.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Hea töö!
Palju parem kui mul esimesel korral:)
Jah, juhtub, et mõni naeruväärsus rikub sünteesi.
See, mida sa üle hapestasid, ei ole kriitiline. Aga sa rikkusid natuke sünteesiprotokolli. Muidugi oleks võinud seda parandada. Aga purk läks katki....
Ma olen kindel, et järgmine kord töötab. Peaasi, et kirjutad meile ja küsid ja me anname sulle nõu.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
aitäh. jah, minu kiirustamine viis mind sellise tulemuseni, olen sinuga nõus. järgmiseks korraks ostan lisavarustuse, nimelt magnetilise segisti, sest 2,5 tundi kätega segamine ei ole just kõige parem.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Hapestamiseks:
Proovige seda jääkülma HCI ja tilgakesega, iga 2 sekundi tagant 1 tilk, kasutage magnetilist segajat, et hoida RM kogu aeg liikumises ja võite panna jääkülma dcm-i IT-sse, kui see läheb liiga soojaks.
Töötas minu jaoks hästi.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mis on selle meetodi saagikus?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Väga vinge sõber! Mul on hea meel, et kõik areneb nii, nagu see oli mõeldud. On väga lahe näha, et esimene katse õnnestub ( enamasti ;] ) ja väikese tuuri saatel. Kui tihti juhtub, et hästi kogenud keemik on esimese sünteesiga edukas, rääkimata kellegi vähem kogenud inimesest? Vead võivad olla hea asi, kui need ei ole liiga kulukad. Suurepärane õpetaja vähemalt. Püüdke olla võimalikult täpne ja üksikasjalik ning pidage oma tulemuste kohta arvestust ja aja jooksul suurendab see teie arusaamist ja oskusi, nii et saate olla parim, mida saate olla. Hea töö! Aitäh!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
hea seda kuulda, mu sõber. jah, mõnikord motiveerivad meie vead meid veelgi paremaks.
 
Top