Vajate abi Pmk etüülglütsidaadi ja MDMA sünteesi vahel?

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Tere kõigile

Nüüd, kui sas õli on raskem kätte saada, pmk järgmine parim asi.

Huvitav, kas kellelgi on sünteesi, millega nad on töötanud cas: 28578-16-7 jaoks.

Mul õnnestus see vaha muuta õlivormiks, mis andis 90%, kasutades hcl, hape 37% ja destilleeritud vett 3 tundi keerutades. aga ma ei saa edasi minna, kuna mul on ainult süntees sasist mdma-ks.

Oleks väga tänulik.

Tervitused
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kirjutan pm! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Oleks parem, kui kõik konsultatsioonid toimuksid avalikult, see oleks kasulik neile, kes otsivad sarnast teavet
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas saate näidata PMK glütsidaadi ja saadud õli fotosid? Ja millised reagendid u on?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ma ei postita fotosid otse oma seadmetest, kuid ma saadan teile midagi lähedast või täpselt.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

nii näeb pmk glütsidaat välja, kui see on purustatud, kuid põhimõtteliselt on see kollane või tumekollane helepruun vahatundlik vorm, mis on kõvastunud ja vormitud konteineris, milles see tarnitakse.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glütsidaat+õli&iar=pildid&iax=pildid&ia=pildid&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Õli värvus näeb täpselt selline välja. Tume, kuid helepruun. Veetava õlise konsistentsiga.

Ma ei tellinud nendelt firmadelt
lihtsalt kasutasin fotode võrdlusena.

hcl ja destilleeritud vesi etanool on re ained DCM kasutatakse lahustina
 
Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, sain hiljuti etüül Pmk-glütsidaadi ja im seal kinni, ma ei saa sellest midagi välja, mingit ideed, kuidas seda teisendada ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u on HCl aq. hape? kolb ja kuumutusplaat, keeduklaasid ja süstal, mida vajate vähemalt.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
tänan teid vastamise eest. Ma võiksin aru saada, kuidas seda õliks muuta, kuid ma ei saa iga kord rohkem kui 1g, mis on üsna frustreeriv. Äkki on mingi teine viis etüül pmk kasutamiseks? Sest ma kasutasin varem metüül pmk ja ei olnud probleeme.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Milline on selline? On olemas võimalus, et enne happega ümberkorralduste tegemist tuleb reageerida leelisega
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Õige. Vaha on 2-astmeline muundamine.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas saate palun selgitada protsessi? Sellest oleks väga palju abi 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Kõigepealt tuleb hankida naatrium- või pottasiumisool. Selle reaktsiooni nimi on: seebistamine


Järgmine see naatrium või pottasium Soola annad Järgmine reaktsioon - happe hüdroliseerimine ja annad mida tahad
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Oh jah, aitäh palju tegin seda, ja töötab suurepäraselt !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Jajah :) Sa tegid seda!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile,

Üks sõber palus mul paar kuud tagasi proovida ja aidata teda tema PMK-vaha eelkursori möödapaneku eksperimendis. Tema eesmärk oli muuta see PMK-õliks MDMA sünteesiks. Mulle lubati protsent lõpptoodangust (MDMA moonrock), kui ma oleksin võimeline aitama teda PMK vaha õliks muutmise meetodi avastamisel, et ta saaks jätkata tootmist - tal on korraliku suurusega laboratoorium, mis oli seisma jäänud lähteaine tõttu.

Tal oli väga ebamäärane ja ebaselge juhend, mida me kavatsesime kasutada juhisena vaha õliks muundamise katsetamiseks.

Ma teadsin, et tema juhendilehel puudusid olulised üksikasjad niipea, kui seda lugesin, kuid me tundsime end kindlalt, et suudame puuduolevad tükid lahendada.

Pärast 2 ebaõnnestunud katset - me suutsime edukalt teisendada vaha PMK-õliks, mida ta seejärel kasutas oma MDMA tootmise taaskäivitamiseks.

Alustasime 5KG vahaga ja saime 60% ja lõpetasime 3L õliga. Ta tootis selle õliga ligi 3 kg MDMA-d ja ma ei saanud kunagi oma lubatud protsenti ja ta lõpetas minu kõnedele vastamise.

Ma ei kirjutanud kunagi üles toetavate kemikaalide täpseid mõõtmisi, mida me kasutasime meie katsete ajal. Ta valmistas kõik mõõtmised ette, mida ma loodan sellest foorumist õppida.

Mul on väga halb lühiajaline mälu, kuid ma annan endast parima, et jagada seda, mida ma sellest eksperimendist õppisin.

Sellest, mida ma mäletan, oli meetod + kemikaalid + mõõtmised, mida me kasutasime:

1) PMK vaha - 5kg / 5 liitrit (me kuumutasime tahke vaha vedelaks).
2) etanool - ?
3) destilleeritud vesi - ?
4) soolhape - ? (tilgutasime aeglaselt - kiirelt keerutasime reaktori sisemusse 3 - 4 tundi pärast hcl tilgutamise lõpetamist)
5) DCM lahustina
6) viidi 60° juures rotatsiooni aurustusseadmesse, kuni dcm oli täielikult aurustunud.

Tulemus: 3L PMK-õli (meeldiv aroom, hele pruunikas-kuldne vedelik)

Loodan, et keegi oskab minu probleemile valgust heita :

Tahaksin teada, milliseid täpseid mõõtmisi me kasutasime ja mis tahes asjakohast teavet, mida ma võin unustada, mis on vajalik, et edukalt korrata meetodit PMK vaha teisendamiseks PMK õli mdma tootmiseks.

Kõik teadmised ja abi selles küsimuses on väga teretulnud!

Vabandan nii pika postituse eest - tänan teid lugemise eest ja ootan vastuseid.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
See on piisavalt õiglane. Uus selles foorumis. Ma hindan vastust ja sellest peaks piisama. Tänan teid.
 
Top