Vajate abi Pmk etüülglütsidaadi ja MDMA sünteesi vahel?

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Kuradi 90% saagis on kindel. Ma sain 62%, kasutades 1:1 dh2o, lisada 10% naoh kuni ph 8, pärast 1 tundi lisada conc hcl kuni co2 evoluton lõpetab siis hoitakse 75c 3 tundi.

Millised olid h2o ja hcl suhted, mida te kasutasite? Ma ei tea, kas minu tarnija on kehv või minu retsept on halb. Ma sain 75%, kasutades vana pmk glükooli, kasutades ülaltoodud retsepti.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

teie mainitud retsept kõlab väga sarnaselt sellele....

glyc : dh2o : etoh vahekorras 1:1:1 segatakse 1 tund, seejärel hcl ja refluks 3 tundi. Ma ei ole seda retsepti ise kunagi proovinud, seega ei tea saagikust
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Sama sünt. Jäta paar sammu vahele.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas te olete suhtarvudes kindel?

See oli kindlasti retsept, mida me järgisime - ma hindan teie vastust.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ive ei ole seda ise kunagi proovinud. im lihtsalt jagab retsepti, mis minu arvates on sarnane sellega, mida te küsite. Im kindel, et on ka teisi retsepte, mis kasutavad erinevaid suhtarve, mis on midagi, mida sa pead välja selgitama ja vaatama, milline neist töötab teie jaoks kõige paremini. Ma jagasin ka oma retsepti, mis andis 62% vahast tahkest ainest, mis on minu arvates lihtsam kui see, mis kasutab etoh. igaühele oma.

kas sa saad kirjeldada ur pmk? kas see on toatemperatuuril tahke? värvus? tumepruun helepruun? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Täname jagamise eest.

Jah selle vaha toatemperatuuril, ma usun, et värv oleks pigem heledamast pruun. See näeb välja nagu tahkestunud mesi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Ma saan proovi CAS 285-16-7 ja see on kollakas vedelik, mitte vaha:
View attachment 4026

Nii et te testite seda suhet ja see on töötanud?
glyc : dh2o : etoh 1:1:1 suhetes segatud 1 tund, siis hcl ja tagasivool 3 tundi.
Millises vahekorras HCL?
Tänud
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
See on PMK vaha, mida ma kasutasin. Im ei ole kindel, kas mul õnnestus lisada foto PMK vaha mul on. See on kindlasti helepruun - kuldne värvus ja sarnaneb väga palju sellega, kuidas tahke, kuiv mesi näeb purgis välja. Õli, mida ma vahast sain, oli tumepruun vedelik. Minu saagis 60%
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
kas muundamisel kasutatakse etanooli või etüülatsetaati?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Kas kellelgi on õnnestunud teha head õli sellest uuest pmk-st Hiinast? Kõik nimetavad seda glütsidaadiks, kuid see ei ole enam, kuna Hiina keelustas eelmisel aastal etüülglütsidaadi, nüüd müüvad nad toodet, mis näeb 30 kraadi juures kuumutamisel välja nagu mee sarnane aine ja kreemjas valge pulber, etanooli valem annab tumeda mee sarnase õli, see muutub pärast jahtumist kõvaks. Vaata videot...loodan, et keegi oskab seda ja rohkem infot valada
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen samuti uus selles valdkonnas. Kas keegi oskab mulle öelda, milline on parim viis PMK powederi saamiseks Euroopasse ja ka MDMA tootmiskulud? Tänan teid
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Pulbri või õli saamine on nüüd lihtne, sest uus pmk ei ole üheski nimekirjas, nii et Hiina saadab seda ups hetkel, kuid selle täiesti kasutu Hiina ei jaga valemit ka, nii et muundamine õigesti kõigepealt on võti.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja mis on selle eest hea hind? Kui kellelgi on ka häid näpunäiteid MDMA kohta, siin või PM, olen tänulik.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Hind Hiinas on nüüd 160 usd lahtiselt 150 usd tarnitud, kuid ei ole kasu osta veel põhjustada ekstraheerimise valem ei ole saadaval, ise sealhulgas üritab aru saada nüüd kuu aega või nii.
 
Top