"Uued ravimid" tänaval.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Olen pärit riigist, kus ei ole rikkalikku ravimiturgu. Monotoonne turg, kiirus, kokaiin, rohi, mdma. Ja im mõtlen, et toon üle mõned "uued" narkootikumid inimestele. Ma ei mõtle uusi, nagu äsja leitud ja valmistatud narkootikume või narkootikumide kombinatsioone, ma mõtlen uusi, nagu see ei olnud kunagi tänavatel hulgimüügis. Näiteks mefedrooni ei olnud siin kunagi. Keegi ei ole seda müünud ja kellelgi ei olnud seda suures koguses levitada, võib-olla ainult väiksem kogus, mida nad pidasid eksootiliseks ja küsisid selle eest palju rohkem. See oli paar aastat tagasi ja sellest ajast peale ei olnud keegi seda kunagi näinud, rääkimata selle müümisest. Minu mõte oli, et ma saan näiteks mefedrooni ja müün seda kallimalt kui ma peaksin, sest ma tean, et inimesed hakkavad uue uimasti peale tänavatel hulluks minema ja ostavad seda tonnide kaupa. Aga ikkagi ma ei tea, sest im väikesest linnaosast ja ma arvan, et sõna võib liiga kiiresti levida valede inimeste kõrvu, föderatsiooni ja konkurentsi tänaval.
Ma tahaks kuulda mõnesid mõtteid!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tere, siin saate leida oma tee mefedrooni enda valmistamise suunas ja saada rohkem kasu. Kui soovite toodet, pakub keegi seda teile, kuid, kas te maksate tuhandeid kilogrammi eest ja riskite üsna palju või maksate sadu kilogrammi eest ja ei muretse selle pärast, kuidas aine teile jõuab, see on teie enda otsustada. Ma võin teile pakkuda tuge oma hea mina uuendamise ajal, kui olete ka uudishimulik "keemikuks" saamise suhtes. Kui sinu plaan on rikkaks saada, siis ma pigem ei sukeldu püha teadusse ja ostaks ehk juba tehtud, mida iganes sa soovid. Tervist!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
See on väga nutikas idee, kuid minu puhul ei ole see seda nii palju väärt. Ma eeldan, et reaktiivid ja seadmed lähevad mulle maksma terve varanduse ja minu eelarve juures ei ole see väga jõukohane. Võib-olla ma võiksin teha midagi sellist pärast mõne partii flippimist, kuid ma ei vaata tulevikku nii palju. Tänan teid mõtte ja pakutud abi eest!!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Kui te juhtute olema ELis (ka siis, kui te ei ole vähemal määral), võin teile lubada häid uudiseid. Kuna minu püha missioon on lõpuks eraldada ravimid rahast, ei ole ma nii väga huvitatud rikastumisest, vaid hoopis vastupidi. Ma võin anda teile lootust, niikaua kui te olete õiglane, mida vajate õppimiseks vajalike partiide tegemiseks (kindlasti ei taha raisata kilo materjali rumalast veast ka lubas teha vähemalt paar korda), üsna tagasihoidlikud partiid on see, mida peate õppima ja mida peate õnnestuma, et minna suuremaks lihtsalt võtta samme mitte kauem kui teie jalad, sest oskusteave koguneb ja on alati teie. Kui te ei ole uudishimulik, mis kasu on ma võin eeldada, et olete kas mures (pole mõtet) või väärt ise vaja palju rohkem ja siis võib-olla loll. Making kümneid grammi iga päev läheb sadu per partii oma esimese skaala-up (lihtsalt saada minu nõuanne, mida väärivad osta suurem RBF, see on), kui mitte lihtsalt loll nagu sa ei kõla soovimatu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Olen Habieriga nõus. Raha ei ole võti, vaid selle vajadus
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ur vale eq ja reagentide maksumuse kohta. kui te keskendute 1. õppimisele, siis w8iill maksab teile max 1 euro, et teha 1kg mepeedroni koos reagentide ja eqiga. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
sa ei vaja lähteaineid, kasutage neid, kes avastasid viisi sünteesimiseks sel viisil knwleedge on võti, siin on ust korrata, ei ole vaja osta lähteainet, kui saate valmistada, et nii mõnda hoours alates tõesti alus ingridients, et coost 5% recursor - kui raha on küsimus. kindlasti selle parem viis õppida igatahes
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
mõistmine, siis on võtmetähtsusega rohkem mõistmist ja rohkem mõistmist. Ma teen everytdays uurimistöö abut uusi asju, ma avastan uusi nimesid ainete, t nende atribuute, ja need, kes olid discoovered (minu poolt) kuud tagasi on assivly im minu pea nüüd, nii et selle alati aega
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kui pakute ikka veel aktiivne aidata uus selles, ma pigem saada seda ja proovida saada keemikuks hea toote mefedroon 😀💎kui sa tahad jätkata rääkides saame minna pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Niipalju kui see on teie huvides, lööge mind ja ärge oodake, et minu sõnumeid iga päev kontrollitakse. Iga paari päeva tagant kipun olema, mitte rohkem kui nädalas...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii idk, kui palju rohkem tähelepanu saate võrreldes teie piirkonnas levinud ravimite müügiga. I võti on lihtsalt ei ole nii palju näost näkku tehinguid. Kas te teate teisi uimastikaupmehi, kes teilt ostaksid? Ole lihtsalt ettevaatlik. Kui inimesed on silmitsi aja nad kipuvad rullida teile
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Jah, seda ma mõtlesin. Lihtsalt müüa kohalikele edasimüüjatele veidi suuremates kogustes ja ei ole mingeid probleeme. Ma saaksin palju tähelepanu, sest nagu ma ütlesin, et minu linnaosa on väga väike, rääkimata minu linnast, ja selline plahvatus ujutaks kogu linna. Ma ei kestaks kaua, et olla õiglane.
Tänan teid teie mõtte eest!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Ma ei ole päris kindel, mis on parem, et on rikas turg, või mitte :)
Võtke asi ur käes, nii et sa willl on rikas turg ur käes :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Kuid hoesntly see ei deends pple. Kas nad on narkomaanid või connesseirs?
Kui nad nutavad kvaliteeti jne selle hea otsus importida, kuid kui nad ütlevad, et on kõik hea jne, ja nad ei hooli, mida nad võtavad see ei ole väärt, võib-olla mõned isikud, et te hindate nad on huvitatud
imo lihtne reegel hinnata
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ma ütleksin, et see on segu mõlemast. Mõtlen ikka veel midagi sellist. Tänan teid mõtete eest tho!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Siis on ilmselt parim viis incrashe hinnad paremale tootele, kuid on halvem ka laos. Sa pead kohanema klientidega teil on sõltuvalt sellest, kui palju nad on valmis kulutama
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Olen nõus hea/halva toote laos olemisega. Oli olukord, kus ma andsin tasuta proovid heast tootest, kuid kui nad küsivad rohkem, annan neile vähem tugevat. Hull on see, et nad ei küsi üldse hinda, kui toode on hea.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
siin statistika on nagu sõltlased lihtsalt ei ütle midagi negatiivset, kui selle hea tase toote vahepeal connesseuirs leiavad midagi, mis võiks olla parem nende arvates - kõige naljakam on, et tavaliselt nad sppeak umbes visuaalne kristallid haha. igatahes ja sõltlased doesnt hoolib, isegi kui see oli halb nad ll võtta igatahes
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Teie teemade põhjal arvan, et tänavajõugud leiavad teid palju kiiremini kui politseinikud.
 
Top