"Uued ravimid" tänaval.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tere, siin saate leida oma tee mefedrooni enda valmistamise suunas ja saada rohkem kasu. Kui soovite toodet, pakub keegi seda teile, kuid, kas te maksate tuhandeid kilogrammi eest ja riskite üsna palju või maksate sadu kilogrammi eest ja ei muretse selle pärast, kuidas aine teile jõuab, see on teie enda otsustada. Ma võin teile pakkuda tuge oma hea mina uuendamise ajal, kui olete ka uudishimulik "keemikuks" saamise suhtes. Kui sinu plaan on rikkaks saada, siis ma pigem ei sukeldu püha teadusse ja ostaks ehk juba tehtud, mida iganes sa soovid. Tervist!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
See on väga nutikas idee, kuid minu puhul ei ole see seda nii palju väärt. Ma eeldan, et reaktiivid ja seadmed lähevad mulle maksma terve varanduse ja minu eelarve juures ei ole see väga jõukohane. Võib-olla ma võiksin teha midagi sellist pärast mõne partii flippimist, kuid ma ei vaata tulevikku nii palju. Tänan teid mõtte ja pakutud abi eest!!!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
mõistmine, siis on võtmetähtsusega rohkem mõistmist ja rohkem mõistmist. Ma teen everytdays uurimistöö abut uusi asju, ma avastan uusi nimesid ainete, t nende atribuute, ja need, kes olid discoovered (minu poolt) kuud tagasi on assivly im minu pea nüüd, nii et selle alati aega
 
Top