Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Nii et see on see, mida ma täna tegin, ma vaakumfiltreerisin oma amfetamiiniõli täna sellest moodustunud želatiinist ja ma tegin sellest pilti, vaadake allpool.

F19BMDt4dK

Esimene märkus, see ei ole jää veest, see ei sulata ja see on ausalt öeldes nagu kristalliseerunud Jelly.

Teiseks, 15L amfetamiiniõli partiist oli selle ühendi maht 2,5L.

Kolmandaks, kui ma tegin katse kristalliseerida oma amfetamiiniõli, läks see palju sujuvamalt ja see tuli praktiliselt valge nagu lumi.

Nii et ma teen praegu testi, et näha, mis see võib olla, ma valasin klaasi NaoH 25% lahustit klaasi ja panin selle frezzerisse, ja ma kavatsen hommikul näha, kas see on muutunud selliseks Jelly vormiks või mitte.

Parimad tervitused
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
see juhtus minuga kaks korda. Mul on teooria: tegemist võib olla polümeeridega. mis võis olla põhjustatud liiga kõrgest temperatuurist reaktsiooni ajal. mida te arvate?

minu teooria tuleneb sellest, et üks kord oli mul liiga kõrge reaktsioonitemperatuur ja teisel korral aurustasin alkoholi liiga kaua ja see põles läbi
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Minu arvates on kaks võtmemomenti, mil see võib juhtuda. p2np redutseerimisel või vaba aluse puhastamisel ja alkoholi aurustamisel.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Ma lükkaksin temperatuuriteooria ümber, sest minu temperatuur on väga kontrollitud ja kontrollitakse iga minut termomeetri ja digitaalse termomeetriga.

Aurustunud IPA on ebatõenäoline, ma kasutan tagasivoolukondensaatorit, mis ei lähe kunagi üle 12C, nii et IPA jääb partii sisse.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
orgaanilises faasis võib olla lisandeid. kui see aurustub 90 kraadini, ei teki midagi sellist. aga see tekkis, kui ma aurustasin alkoholi liiga kaua madala ümbritseva temperatuuri tõttu väga aeglaselt temperatuuri tõusu pärast alkoholi aurustumist
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Nii et minu väike katse läks tagasi, tegin eile uue partii ja panin kogu partii sügavkülma, kuid kogu partii jäätus.

Märkus: Seekord, kui ma selle sügavkülma panin, ei pannud ma seda suletud konteinerisse, nagu ma tegin paaril viimasel korral. Nii et erinevus on olnud suletud ja avatud konteineri vahel, et avatud konteineris külmub kogu partii, aga suletud konteineriga külmub ainult 1/3. Veider!

Minu väike NaoH 25% eksperiment ei andnud mingeid tulemusi, see ei külmu üldse, seega võime selle ühendi võrrandist välja jätta.

Seega kavatsen oma järgmise väikese eksperimendi jaoks kuivatada ühendit MgSO4 või Na2SO4 abil ja siis panna kaks partiid sügavkülma, ühe suletud konteineris ja teise avatud konteineris.

Parimad tervitused
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

lahe. andke meile teada, mis juhtub!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Küsimused.

Samm 9, miks me lahustame vabapõhja atsetooniga?

Millist amfetamiini tüüpi saadakse selle sünteesi käigus, kas see on d-amf ja l-amf vaheline rassemix?

Parimate soovidega
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, Seda tuleb teha, et vältida amfetamiini ülehapestamist. Amfetamiini alus kahjustab hape ilma lahustita.
ratseemiline
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3


Järelküsimus,

Samm 9, kas IPA võib asendada atsetooni?

Parimad tervitused
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tere, mul on üks küsimus.

pärast leelise lisamist ja pealmise kihi kogumist tahtsin liigse IPA aurustada .. kahjuks tehti seda külmas ruumis ja see võttis väga kaua aega ... rohekas lahus muutus oranžipunaseks. Tegin ekstraheerimise petrooleetriga. Eetrit aurustasin 60 kraadini, seejärel lisasin pH tõstmiseks 25% naohi lahust. Petrooleetris oli pH 7-8 piiril. pärast leelise lisamist tõusis see 12-13-ni. moodustusid kaks kihti. ülemise oranži kogusin . Lisasin atsetooni ja lisasin hapet ... pasta tuli kollakas.


JA NÜÜD MINU KÜSIMUS: reaktsioon viidi läbi 1kg p2np. tavaliselt saan ühest kg-st umbes 800 ml vaba aluse ... seekord, kuna lahus muutus punaseks ja ma ekstraheerisin seda eetriga, sain ainult umbes 400 ml. ekstraheerimine toimus 3x 1l kohta 5l punast lahust ...

miks lahus muutus punaseks? liiga pikk kuumutamine ja aurustamine mõjutab täiendavate lisandite teket?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, kuumutatud liiga palju sol. vabapõhi muutub punaseks.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Armastan seda sünteesi, tegin seda esimest korda, töötab suhteliselt hästi 50% saagisega, ma arvan, et ma ei ekstraheerinud põhjalikult vesifaasi.
Lihtsalt tundub palju parem kui reaktsioon elavhõbedanitraadi kaudu, sest isegi kaitsevahenditega, mis alati kuidagi tundub, et sa mürgitad ennast.
Igatahes on mul mõned küsimused, millele ma ei leidnud vastuseid.

1) p2np lisamine on tõesti aeglane suure soojuse tootmise tõttu, viimati lisasin üle mitme tunni, kuid kas on võimalik jahutada minu reaktsioonianumat veevannis, et RM kiiremini tagasi jahutada ? aitaks oluliselt vähendada aega, kuna see samm on tõesti kõige pikem.
2) kas seda reaktsiooni saab teha roostevabast terasest potis ? minu klaasnõusid on hea kuni 20 grammi p2np, kuid ma tahaksin järk-järgult skaleerida.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
V: Jah, minu arvates peaksite hoidma reaktorit, milles te sünteesi teete, jahutatud veevannis, et temperatuuri paremini kontrollida. Ma teen 400-450g partiisid ja mul kulub umbes 45 minutit, et lisada kogu P2nP ja hoida temperatuur alla 50C.
Ütleksin, et saab, aga ei soovitata korrosiooni tõttu. Parem investeerida lihtsalt laboratooriumi klaasnõusse, seda on ka lihtne kombineerida jahutite ja muu miskiga. plekkterasest reaktoriga on minu arvates b**ch kõike ühendada.

Parim
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandust, see on hiline ja kuidagi nohiklik küsimus, kuid kas CuCl2 saab asendada CuSO4-ga? Ma ei saa aru, miks mitte, kui mitte sulfaatioonid segavad kuidagi reaktsiooni.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ok, ma tegin oma uurimistöö ja ühes suurimas salakeemia foorumis toimunud SUURES aruteluteemas on seda ikka ja jälle edukalt proovitud. On mõningaid arutelusid kahe reagendi vahetamisel saadud saagise kohta, kuid tundub, et see võib kiigata mõlemat teed. Mõned eelistavad isegi CuSO4, kuna see kipub lisamisel vähem ägedat reaktsiooni tekitama.

Ma proovin mõlemaid. Andke aru.
 
Top