"OPSEC" Teabenõue või minu projekti kinnitamine

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ma ei leidnud opsec'i jaoks üldiselt mingit mängu, seega võtsin endale vabaduse panna oma teema siia. Kui ma ei ole õiges sektsioonis, palun andke mulle teada.

Tahaksin teada, kas on olemas turvaline ja anonüümne viis müüa instagramis. Minu plaan on lihtne, ma arvan, et enamik inimesi, kelleni me "DarkNetis" jõuame, müüvad juba oma tooteid või otsivad midagi konkreetset ja tavaliselt on neil müüja meeles.

Vähemalt mina näen seda nii. Nii et ma tahaksin minna clearnetisse, et ma saaksin jõuda suure publikuni. Selleks ma arvan, et ma teen selliseid asju:

Alustan VPN-iga (siin mullvad makstud monero), siis muudan wifi mac-aadressi tarkvaraga TmacV6, kasutan LibreWolfi brauserit, lähen instagrami, loo konto kas posti teel proton või Tutanota või telefoni teel JuicySMS.

On mingeid näpunäiteid või isegi kaebusi, kui uskumatult loll see on?
Tänud lugemise eest.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ehk aitab see mõnda inimest"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/" aidata.

See link on suunatud "HEISEMBERGi" poolt tehtud teemale see räägib anonüümsusest erinevatel teemadel, sotsiaalsed võrgustikud, makseviis, vpn, krüpto!

minu jaoks ei lahenda see minu probleemi, instagram blokeerib ühenduse torist, vpn töötab, kuid ainult esimesel ühendamisel ja riskid, et sind keelatakse tõesti kiiresti. Minu teada, kui me vaidlustame banni, peame seda põhjendama paberi ja oma hüüdnimega selfie'ga, ID-kaardiga või millega iganes. Lahendus, mille ma leidsin, on minna Redditi teemasse nimega: r/roastme, photoshopiga on võimalik see barjäär ületada. Telefoninumbri kaudu registreerimist ma veel ei ole katsetanud. Ma üles teema, kui mul on uudis või edukas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Kui soovite kasutada Instagram'i anonüümselt, on vaja. Virtualbox, whonix, android emulaator, vpn

tor - vpn - instagram (android emulaatori kaudu).
Aga kui teie konto blokeerib instagram, ei ole midagi parandada.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
On õigus. Kui panete oma VPN-ühenduse enne oma TOR-i, ei näe teie ISP seda. Kui panete selle pärast Tor'i. THe veebilehed ei näe, et te kasutate Tor'i.

Ma kasutan alati oma ühendusi vpn siis tor, sest viimane sõlme tor, exitnode. THey saab sniff oma tegevust, ja see võib olla LE sittin ja lihtsalt ootab
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
ajakohastamine:

Olen alati näinud mingit arutelu VPNide kasutamise üle koos Toriga, kuna VPNid võivad segada Tor'i sibula marsruutimise süsteemi.

Pärast paari katsetust õnnestus mul Instagrami sisse logida, nii et tänu teile!

(PS algajatele, kes on piisavalt rumalad, et alahinnata algoritmi instagram, kuna see on võimeline lugema oma lugu ja aru väga väga väga kiiresti, et olete lihtsalt pannud lugu oma hinnakirja ja pakutavate toodete).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Kui kirjutate mulle xmmp, pakun oma abi üksikasjalikult teie ohustsenaariumi jaoks.
PM mulle info saamiseks
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

nii et parim viis on kasutada 2 vpn-i?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ma kasutaksin kindlasti HEISENBERGI soovitatud seadistust.
Peal, et surnud tilgad kindlustaksid teie saatmisprotsessi, nii et seda ei saa jälgida. Kui ma müüksin Instagramis, asuksin ma suures linnas ja ainult kohalikul tasandil dead drop.

Sa peaksid olema tohutult ettevaatlik kauba vastuvõtmisel ja kukutamisel, sest Instagrami müüjad võivad sattuda LE radarile kiiremini kui müüjad darkwebis.

Leidke turvaline viis maksete vastuvõtmiseks (Paysafe, wire, paypal) varastatud/võltsitud pangakontode võrgustiku kaudu. Sama kehtib ka raha väljamaksmise kohta, ärge kunagi tehke raha välja oma nimele, ärge tehke raha välja liiga ofte
 
Top