p2np ei lahustu, minu esimene süntees.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
kuidas ma saan lisada kedagi, et anda oma arvamus ? ma sooviksin lisada / mainida 2 liiget sellel teemal .
@gpatreon
teine mees ma otsin
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kes on @gpatreon? lol

Üldiselt nõustun @Never to sleepiga. Minu arvates võite oma laboratooriumi Hg-st puhastada ja jätkata kõiki turvameetmeid. Vastavalt teie reaktsioonikoormusele ei usu ma, et te liiga palju saastasite.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jah, täpselt
ofc ei
jah

GAA-d ei saa üldse kasutada, nagu ma oma õpetuses siin ütlesin.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
teeb homme veel ühe sünteesi (kui im õnnelik 2).
ka suur mure minu jaoks on elavhõbe lõpptootes.
peseb minu amalgaami 2X.
ja kasutab kuuma IPA-d p2np lahustamiseks.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke thank u for the input. minu esimene süntees/ esimene katse. ma kasutasin colled IPA ja segasin palju klaastaabiga, kuid ei lahustunud ( p2np). Siis kuumutasin seda op ( tagantjärele peas, et IPA keemistemperatuur on ainult 60 kraadi),
tegin Mcguyveri ja proovisin seda kuidagi 1L soojendusmantlis üles kütta ( tegin seda 3pealise 250ml kolbiga).
Tegin seda kõige madalamal seadistusel , aga ma arvan, et see oli liiga kuum. ( oli minu esimene katse kasutada kütte meantle, nii et ma ei tea temperatuurivahemikku). See muutus väga põletavaks minu silmades ( nii et ma lõpetasin imideatly, tervis = tähtsam).
(( p2np lahustus, kuid pärast seda, kui ma eemaldasin selle kuumutusallikast, muutus see pehmeks kohevaks lahuseks))
küsimus: kas see on normaalne ? või mitte ? ( alkoholi põletustunne silmades)

Jällegi kõik on minu jaoks uus, oli minu esimene katse kemikaalidega nagu p2np.
Tommorow arive 2l pliidiplaat (koos stearinguga) amazonist.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ka tagasi minu esimese sünteesi, lahuse ( lisades alki p2np lahustatud amalgaami lahusele) tuli see selge kiht peal, mille ma kogunesin iPA-suhtes 50/50.( edasiseks sünteesiks).
aga naljakas on see, et pärast seda, kui ma eemaldasin pealmise kihi, segasin kogu segu ja 24h hiljem on jälle helekollane kiht peal.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Mida saite kahest kihist (selge ja kollane)? Kas te hapestasite seda?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea veel, ma ei hapestanud seda, sest ma ei võtaks aega ja vaeva, et panna see ebaõnnestunud katse ( hoidis 2 õlikihti eraldi, hapestab neid pärast minu uut sünteesi. siis mul on juba happe / atsetooni lahus käepärast, nii et ma ei waiste 3X aega selleks. )
(( hapestab muidugi neid mitte toghetter 1 mixter!)))
Ja juhuslik märkus: hoidsin lahust jälle 24 tundi , ja teine( kuid tinine ja tumedam kollane) ülemine kiht apeared.( see ma viskan waist koos muu sisuga keeduklaasi).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Täna ma ei proovinud teist katset teha AMF-i.
Sest see on holliday ja hea ilm, nii et palju inimesi, kus väljas.
Aga ma kasutasin seda aega usefull ja maded ämber veepumba minu kondensaatorid nii i dont waiste tahes vett ( heitvee läheb tagasi ämbrisse ja saada imetakse tagasi üles waterpump sisend kondensaator)
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
nii et täna teine katse.
Jällegi probleeme p2np-ga.
See küll lahustus täielikult , aga siis pärast seda kui ma lasin seda toatemperatuuril lasta, muutus see jälle moosiks.
Lisasin GAA, segasin kuumal plaadil, kuid ei olnud suur edu( GAA on vastik lõhn, mis on äärmuslik läbitungiv ja jääb kauaks )
Amalgaam oli hea aga ma tegin suure vea! Pärast loputamist panin kolbile nek stoppi, et hapnikku sellest blokeerida ( panin vihmamantli @Never to sleep ;), en muud kindad), siis panin stoppi välja, sitt peaaegu plahvatas! kõrge rõhk ja kõrge temperatuur pääsesid välja. ( olin ebakindel p2np sisse panna, kuna see oli äärmiselt kuum), nii et panin selle teise külma veevanni, et natuke maha jahutada.
Siis ma lisasin moos p2np kuid ei imediatly koostoime. ainult pärast intensiivset raputamist temp läks üles, kokku ma kulutan nagu tund raputada, et teha see kuum jahtuda, kui ma oleksin ma ikka raputada ja jahutada. ( palju alumiiniumi jäi maha). arvasin, et jätsin vahele koha, kui p2np amalgaami panna.
Lisasin alki lahuse ja andsin "ühe segamise", äge reaktsioon ( palju mullimist),
30min hiljem: ülemine kiht tekkis ikka veel, seega segasin 3 korda.
Võttis 3 shouwers, ( saada ärevus, kui ma mõtlen Hg).
Nüüd olen pj-s ja ei taha vaadata ( aurud minu mugavas pj-s, ja siis läheb magama sellega ....).

Küsimused:
-On see normaalne, et ekstreemne temperatuuri tõus ( amalgaamist)?
-Kui ma p2np lisan, kas temperatuur tõuseb rohkem amalgaamiga suhtlemisest ? / või ei ole see soojusega seotud ? ( p2np lisamine)
- Ikka nii ärevuses kui sitt selle Hg auru pärast. ma kokku hingasin nagu 5 korda max. sisse ( auru , või toas/aias lol kus auru oli ikka olemas),
kas keegi võib mulle anda mingi numbrite või informatsiooni, et mind rahustada? ( ma tean, et Hg mittekasutamine on parim, aga see ei ole võimalus, kuna ma kulutasin nii palju raha sellele seadeldisele/meetodile ( pidin kõik ostma).

cheers
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Kas te mõtlete temperatuuri tõusu amalgaami moodustumise ajal?

Jah, redutseerimisreaktsioon on väga eksotermiline.

Miks te ei kasuta hingamisaparaati? See on lihtne viis end kaitsta.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke poisid siin on minu värskendus.
-lahus teisest sünteesi ( oli palju vett selles põhjas, kuid kasutasin natuke magneesiumsulfaati ((mida ma hiljem filtreerisin ära)), muutus peaaegu imidiatly oranžiks pärast 1 tilk happe lahust ( ph oli ikka veel kõrge ja naljakas asi oli: ma pidin lisama palju happe / IPA lahust, et saada see 5-6...
-2 muud lahendused minu esimesest sünteesist tulid kõige paremini välja lol.
-esimene kiht ( 24h hiljem/ja lahjendatud 1/1 IPAga) normaalne soolatransformatsioon.( jääkvedelikuga veidi roosakas , seega hapendatud natuke liiga palju).
-teine teine kiht( eraldumine 48hours hiljem ilma lahjendamata alkoholiga) sai nagu peaaegu lõpptoode( lahus paksenes hapestamisega ja muutus "märjaks kiiruspastaks"
tuleb veel filtreerida neid ja pesta, kuid teen seda oma uue järgmise täissünteesi juures.

Küsimus: siin on 2 videot ( AMF alates AI/Hg). miks üks lisab natuke vett (50ml) koos p2np ja IPAga ? ( teine ei tee seda ,ja kasutab p2np ainult IPAga((ja GAA...)).
Mis on põhjus, miks lisatakse natuke vett ?
@Marvin "Popcorn" Sutton @G.Patton.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
loe sellest teemast: bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dextroamphetamine-synthesis-nabenhower-1942.388/
 
Top