P2P süntees BMK glütsidaat-eetrist

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
see on P2P fenüülatsetooni CAS 103-79-7 valmistamine, mis kasutas BMK glütsiinhapet ( naatriumsoola ) CAS 5449-12-7, mille peamine koostisosa sulfoonhappe tugevus on 75% CAS 7664-38-2
-------------------------------------------------- ------------------------------
me valmistame 1 kg BMK
võtame 5-liitrise topeltkaelaga kolvi
lisame 500ml keeva vett . alustame segajaga.
nüüd lisame aeglaselt 1kg BMK soola. seejärel lisame 1 liitri sulfoonhapet. nüüd ühendame tagasivoolu ja kuumutame kolvi sisu maksimaalsele temperatuurile. pluss miinus 130°c. kasutame võimsat segajat
laske 4 tundi refluksis keeda.
võtke ülemine kiht ja valage see mõõtekaussi.
laske alumisel kihil jahtuda ja hoidke järgmiseks korraks. ( meil ei ole selle valmistamismeetodi puhul keemilisi jäätmeid )

nüüd keeta 1 liiter vett ja lisa see mõõtekaussi. kasuta käsimikserit, et kõike segada.
Pärast paariminutilist segamist laske mõõtetassil jahtuda toatemperatuurini.
eemaldage ülemine valge kiht (see on vesi ja jäätmed, mida me ei vaja).
alumine kiht on P2P puhastatud ja kasutusvalmis.

ps: selle valmistise puhul ei pea me muretsema, et meie P2P-sse jääb vett, sest vesi kaalub vähem kui P2P.

ps2: kui te hoiate neid suhteid, siis on P2P ph väärtus 4 .
kui te kasutate rohkem sulfoonhapet, langeb ph väärtus 1. Seetõttu ei ole vaja kasutada liiga palju sulfoonhapet.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra... pärast reaktsiooni nii ma ikka vaja ekstraheeritud DCM ja vaporrator?
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
laske alumine kiht jahtuda ja salvestage järgmiseks korraks. ( meil ei ole selle valmistamismeetodi puhul keemilisi jäätmeid )

milline on meetod teise jooksu puhul, kasutades eelmisest korrast saadud alumist kihti?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra. Ma seisan nüüd silmitsi raske probleemiga, minu p2p on muutunud piimjas valgeks. Kas on võimalik seda kuidagi päästa? Kas ma võin kasutada pesemiseks destilleeritud vett?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mul tekitas segadust sulfoonhappe osa. Ma saan aru, et ta kasutas fosforhapet.
Mul on nüüd sulfoonhape. Mitte fosforhapet. Kas sulfoonhapet võib kasutada?
Keegi on seda proovinud? Tulemused?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Kõik 3 hapet (hci/phos/sulf) töötavad, kuid tundub, et saagikus ja erinevad kogemused annavad erinevaid tulemusi. Igaühel on oma üks temp ja aeg teisendada ja võib-olla prufikatsioon vajalik.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Pärast reaktsiooni peab see ekstraheerima dcm? Ja pesta soolveega?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@jessejames122669 jah poeg fosforhapet kasutan väga vabandust, kuid me võime 10 minuti pärast vigu muuta.
Väga frustreeriv, ma tean .
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kas pärast võimaliku P2P omandamist sellest reaktsioonist, kas bisulfiidi addukt kinnitaks, et tegemist on tõepoolest P2P-ga või on ka teisi ketoneid, mis võivad olla menetluse tulemuseks?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Kasutasin fosforhapet ja kõigepealt läks Rm helerohelisest tumeroheliseks pärast 3 tundi keetmist moodustusid 2 kihti ja ma võtsin ülemise kihi, kuid see on väga paks lahus väga tikk on see P2P või midagi muud?
IkWojKADEh
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
otsib väga hea .
kas olete seda kuuma veega pesnud ?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
No on see normaalne, et see on nii paks, kui ma seda külmikus säilitan, et see ei tule pudelist välja?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
peate pesema seda kasutada segisti kuuma veega vähemalt 3 liitrit ja seejärel anda sellele 12hours
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra. Ma seisan nüüd silmitsi raske probleemiga, minu p2p on muutunud piimjas valgeks. Kas on võimalik seda kuidagi päästa? Kas ma võin kasutada pesemiseks destilleeritud vett?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei tea, miks see teie p2p-ga juhtus. Kuidas te seda säilitate? Avatud pudelis päikesevalguse all? Sa võid seda auruga destilleerida, see peaks aitama osa sellest säilitada.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ma ei tea, miks see juhtus, ma sulgesin selle ja säilitasin seda jahedas kohas. Kas ma pean lisama destilleeritud vett destilleerimiseks? Millisel temperatuuril kontrollitakse temperatuuri?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vaadake videot d-methi valmistamise kohta, seal on videoõpetus, kuidas teostada P2P aurudestillatsiooni.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tänuavaldusega märgitud
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kas "üleküpsetatud" bmk 5449 on võimalik kuidagi taastada? Ma ei märganud seda kolbi, kui tegin muid ülesandeid ,🤦‍♂️ Ma proovisin standardseid ja loogilisi viise ilma edu.
Tänud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei saa teie probleemist selgelt aru. Kirjutage mulle DM oma probleemi, ma püüan teid aidata.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
I
Ma kasutan meetodit on 100g bmk lisada 100g destilleeritud vett ja 100g HCI pärast seda kuumutada kuni 80c tagasilöögi 3 tundi. Kas see on ok?
 
Top