P2P süntees BMK glütsiinhappest (naatriumsoola) - modifitseeritud versioon

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vastan kõigile ühes postituses.
Happeid kasutatakse palju temperatuuri inertsuse jaoks, kui glütsidaadi vesilahus lisatakse tilguti, reaktsioon toimus kohe ja vaba ketoon destilleeriti kohe auru abil. See tähendab, et algne reaktsioonitemperatuur on umbes 110 kraadi, kui glütsidraadi vesilahust lisatakse tilguti, langeb see 108 kraadini.
Samuti muudab happe ülejääk segu homogeenseks; sellises segus toimub hüdrolüüs koheselt.
Hapet saab optimeerida, lähtudes sellest, et meil on vaja lahustada naatriumfosfaate, muuta segu homogeenseks ja piisavalt kuumakindlaks.
12 ml vett grammi glütsidaadi kohta on vaja p2p aurudestillatsiooniks, minu uuringud on andnud, et 1 ml p2p destilleerimiseks on vaja 10-11 ml vett, st ma andsin mõningase varu, et ketoon saaks reaktsioonimassist täielikult eralduda.

Selle hüdrolüüsi puhul on parem kasutada naatriumsoola asemel glütsidaati, sel juhul saab kasutada palju vähem hapet ja ka naatriumfosfaadi moodustamiseks ei kulu hapet.

See meetod annab maksimaalse saagise, lisaks on kogu ketoon aurudestilleeritud ja seda saab kasutada ilma puhastamiseta.
Seadke tilgutus kiirusega nii, et segu temperatuur ei langeks alla 105 kraadi, st kõik käib peaaegu automaatselt, mida rohkem hapet ja mida võimsam on kuumutamine, seda suurem on tilgutuskiirus. Mul on olemas tehnika skaalamise jaoks, kuid see on puhtalt kaubanduslik (muundamine 5 kuni 500 kg glütsidaati ühe reaktsiooni kohta), seega ei avaldata seda.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere hommikust, härra.
Ma ei tea midagi keemiast.
Mul on küsimus. Destilleerige kohe pärast lisamist. Kas dehüdroksüülimine lõpetati nii lühikese aja jooksul?
Kui ma kasutan fosforhapet 5449 refluksimiseks, siis kui ma lisan 5449 lahusele fosforhapet, siis eraldub see kohe õlikihiks. Aga ta ei olnud valmis ja vajas üle 4 tunni taasliitmist.
Kas lõpptoode on teie lähenemisviisi kasutades P2P?
Milline on selle P2P kasumimäär naatriumborohüdriidi muundamiseks metamfetamiiniks?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mul on destilleerimine veeauruga P2P keeva glütsidaadi \ fosforhappe \ vee segust või mikrolainepõletamise teel, kuni süsinikdioksiidi eritumine peatub, ja seejärel destilleerimine auruga. Kui teil on eraldamine, siis võite kasutada rohkem hapet / vett, mul oli see naatriumfosfaatide kadumise tõttu, kuid tavaliselt töötasin vaba glütsidaadiga. Amini saak on 70+ protsenti teooriast (see võib olla suurem, kui jälgite tingimusi ja saate maksimaalse toodangu vahepealse Imin), taastamise aminatsiooniga naatriumboorhüdriidis, p2P-st.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Tere, tahaksin küsida selle kohta, mida te ütlesite glütsidüülsoola kasutamise kohta naatriumsoola asemel. Kuidas saab nende kahe soola vahel vahet teha? Kas CAS on sama?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Selles ohus esitatud meetodit (pöidlad üles @Heisenblack ja @w2x3f5) katsetati keskmise suurusega 500g BMK pulbriga (naatriumsoola) CAS 5449-12-7).
Ainus erinevus kirjeldatud meetodist oli mantliga klaasreaktori kasutamine.

Reaktorisse lisati 1000 ml 85%-lise puhtusega fosforhapet (p.a. puhtus), kuumutati ja segati. Vahepeal lahustati 500g BMK pulbrit 6 liitris keevas/suurtemperatuurilises H2Od...

Kui fosforhape saavutas 110 C, lisati BMK pulbrilahus aeglaselt läbi tilgutuslehtri konstantse rõhu all. Temperatuuri hoiti kitsas vahemikus 108 C kuni 112 C, reguleerides BMK pulbrilahuse tilkumise kiirust. See lisamisprotsess kestis umbes 5 tundi.

Pärast umbes 3200 ml destillaadi kogumist ekstraheeriti toode 2x500 ml DCMiga. Kombineeritud ekstraktid kuivatati naatriumsulfaadi kohal ja lahusti eemaldati rotovapiga.

Nii kaugele kui hästi. Kuid saagis 168 ml oli üsna pettumust valmistav. Mis läks valesti? Hetkel pole mul aimugi, milles asi on või mida protseduuris muuta.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hei, vend.
Reaktsiooniaeg on sel viisil liiga lühike. Kas saadud toode on p2p? Mis kasu on metüüliks muundamisest?
Ma kavatsen seda katset alustada, kuid ma ei saa päris aru!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma ei hakka lisama veeauru, see lahendatakse keevas vees nagu algne protsess ja see lisatakse portsjoniteks rotavap madala vaakumiga, vältides koheselt vee aurustumist lisamise ajal, kui lisades keerata uuesti tavaline vaakum.
Protsess, mida te kirjeldate, on standardne aurudestillatsioon amfetamiini vababaasi jaoks ;-)
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pärast happe lisamist on pH alla 3 ja RM värvus muutub roheliseks. Väga kummaline, ma ei tea, kas ma tegin seda õigesti?
oxne70mbtv-jpg.25161
 

Attachments

  • oXne70MBTv.jpg
    oXne70MBTv.jpg
    4.5 MB · Views: 292

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
kas te saate teha selle jaoks video, härra
 

dipndive

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ma olen lihtsalt algaja, kuid järgisin juhendit ja sain p2p õli. skaleerimine on võimalik? 250g näiteks on bmk/fosfori/vesi x5?
Bmk 250g/fosfori 500ml/vesi 3L? ei muutu DCM? tänud kõigile
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
ka kolvi põhjas olevad soolad ei aita teil esineva põrutuse puhul, need tuleb enne keedukivide lisamist eemaldada
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere hommikust, härra.
Ma ei tea midagi keemiast.
Mul on küsimus. Destilleerige kohe pärast lisamist. Kas dehüdroksüülimine lõpetati nii lühikese aja jooksul?
Kui ma kasutan fosforhapet 5449 refluksimiseks, siis kui ma lisan 5449 lahusele fosforhapet, siis eraldub see kohe õlikihiks. Aga ta ei olnud valmis ja vajas üle 4 tunni taasliitmist.
Kas lõpptoode on teie lähenemisviisi kasutades P2P?
Milline on selle P2P kasumimäär naatriumborohüdriidi muundamiseks metamfetamiiniks?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas BMK naatriumsool on glütsidüülhape?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kas BMK glütsiini naatriumsoola glütsidüülhape on
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Tere, härrad, kas keegi saab mind aidata selle meetodi sarnase meetodiga, mida me saame skaleerida.

BMK glütsiinhape P2P-le

Kas on olemas meetod, mida saame teha mitu kilogrammi 5-10 tunni jooksul

Abi oleks väga teretulnud!

Aitäh juba ette!
Lugupidamisega
 
Top