PMK õli süntees PMK-st (CAS 28578-16-7 vaha vorm) suures mahus

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Enne kristalliseerimist tuleb saada freebaas, freebaasi jaoks kasutan NaBH4 meetodit ja freebaasi kristalliseerimiseks on palju meetodeid.
 

RotterdamNL

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas olete kuulnud oma konverteerimisest (esimeselt leheküljelt see teema), mis on tehtud 316l ss? Ma küsin becouse reaktsioonis enne hcl lisamist - selle naatriumsoola kujul, ja KUI keegi lisab Acid võib-olla ph on 2-3
, mitte tugev 1 ja hcl võib-olla ei söö 316 või vähe süüa. Sidrunhape kui töötab ma arvan, et on parim tee 316 terasest
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Minu puhul kasutan klaasreaktorit. Hapestamise etapis peaks sidrunhape töötama molaarse suhte ekvivalendina.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
@btcboss2022 Huvitav fakt, ma lugesin teie saagise 3,72 kg vastavalt molaarsele võrrandile ja sain kummalise tulemuse, et see on 105% saagis. Teoreetiline 100% saagis on 3557g.
On võimalusi, miks see juhtub: saagise õli ei ole puhas, teie kirjeldus/arvutus viga.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Võimalik, et tollal ei olnud piisavalt puhas, olid esimesed sünteesi kasutades seda meetodit ja mul ei olnud samu teadmisi kui praegu, see oli kaua aega tagasi.
Aga õli, et ma sain kaal, et kindlasti niikuinii hahaha koos lisanditega võimalik, kuid kõik need puhastatud järgmistes protsessides, nii et ei ole probleemi.
Tänapäeval on mul teine töömeetodolloogia.
Ma kaalun seda uuesti järgmine kord, kui ma seda teen ja me saame võrrelda.
Täname.
 
View previous replies…

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Mõtlesin küsida sama, kuid ausalt öeldes tunnen, et kui ta oleks tahtnud jagada, oleks ta võinud seda juba teha kohe, kui ta selle uue meetodi leidis.
Ma ei rõhuta siiski, ta on juba oma eelmiste teisenduste kohta väärtuslikke andmeid andnud ja ma tunnen, et sellest on juba piisavalt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pean olema aus ja mulle meeldib olla selge.
Tõsi on see, et ma ei pea õiglaseks jagada iga parandust, muudatust või meetodit tasuta (mida ma olen sageli vabatahtlikult teinud).
Seda lihtsal ja loogilisel põhjusel: iga parendus või muudatus, vähemalt minu puhul, kujutab endast märkimisväärset investeeringut aega, raha ja vaeva.
Ma ei jaga protseduure või dokumente, mida ma leidsin (mida ma hindan nende poolt, kes seda teevad, ja ma ei kritiseeri seda, vastupidi).
Antud juhul on see, mida jagatakse, raske töö lõpptulemus, ja ma usun, et selle vabalt kättesaadavaks tegemine kõigile devalveerib ja moonutab seda tööd.
Ma võiksin jagada infot privaatselt nendega, kes aitasid ja aitavad mind ja inimestega, kes avaldavad ka osa oma töödest, kuid mitte avalikult.
Igatahes ei saa keegi öelda, et ma ei ole vastanud küsimustele minu avaldatud menetluste kohta nii eraviisiliselt kui ka avalikult. Üks asi ei välista teist.
Samamoodi ütleksin, et kõik olulised või põhilised protseduurid on foorumis avaldatud ja igaüks, kes tahab, võib neid teha, ilma et oleks vaja midagi muud. Tegelikult olen ma paljud neist ka ise teinud.

Nagu ma alati ütlen, on see minu isiklik arvamus ja igaüks võib vabalt teisiti mõelda ja teha seda, mida ta tahab või usub, ilma et sellega oleks probleeme.
Isegi kui mõelda lihtsale ja ilmselgele mõttele, et ma olen egoistlik ja teen seda ainult raha/äri jne. pärast, kui see oleks tegelikkus, siis kinnitan teile, et ma oleksin selle tegevuse juba ammu lõpetanud.
Kasutades olukorda ära, on mul samm-sammult live juhendamisteenus, kus ma annan kõik üksikasjad, parandused jne... ;-) (nagu ma ei tahaks, eks? hahah)
ja muide, selle hind on tunduvalt madalam kui selle väärtus maa-aluses maksumuses Euroopas, vähemalt, kui sa leiad sellise teenuse, mis on minu arvates kõige raskem osa.
Nüüd tagantjärele vaadates, ausalt öeldes oleksin ma maksnud peaaegu iga hinna, et oleksin saanud ligipääsu millelegi sellisele. On selge, et ma olen palju õppinud ja seda ei saa keegi minult ära võtta. Kuid kogu see aeg, vaev ja raha, mida ma oleksin säästnud, oleks minu arvates peaaegu arvestamatu.

Minu arvamus võib meeldida rohkem või vähem, kuid see on täiesti sidus, siiras ja terve mõistus. Pealegi kirjutan jätkuvalt, avaldan arvamusi, annan nõuandeid ja vastan küsimustele - see pole küsimus. Ma arvan, et sellest on hästi aru saadud. Isiklikult hindan kõike, mida te teete.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Tere härra, kas ma saan seda meetodit kasutada
1. Lisage 100 ml etanooli 100 g PMK pulbrile ja seejärel lisage 100 ml destilleeritud vett ning seejärel sulgege ja segage 90 minutit toatemperatuuril, kuni see muutub veidi pulbriliseks.
2. Filtreerige vedelik (kaaluge pulber) ja lisage soolhapet vahekorras 1:2.
3. Valage pulber reaktsioonikoldesse, lisage soolhape, alustage segamist, tõstke temperatuur 75 kraadini ja segage 3 tundi. Te näete tumedat õlist ainet.
4. Võtke õli välja ja kasutage seda järgmises etapis.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ma tahan küsida, kas see retsept töötab.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Milline on selle meetodi jaoks parim saagine hape?
HCL, fosforhape... ?
 
Last edited:

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Palun, aidake keegi, ma võisin teha vea.

Jälgisin kõike kuni punktini 12, kuid alumine DCM kiht oli väga hägune, valge ja paks. Ülemise veekihi, mis oli kergelt pruunikas, jätsin ära. Ühel pildil on eraldussahvris alumine valge DCM kiht, mille ma jätsin alles.

Kommentaaride lugemisest nägin, et nad kahtlustasid riknemist. Minu oma oli ka umbes aasta seisnud, kuid oli vaakumiga suletud suhteliselt jahedas kohas umbes 20 kraadi juures.

Ühes teises kommentaaris lugesin, et tasub lisada fosforhapet, sest see on tõenäoliselt liiga aluseline. Kontrollisin indikaatoriga ja see näitas tõepoolest sinist.

Pärast fosforhappe lisamist segasin seda ja tõstsin veidi temperatuuri, kuid DCM on ikka veel sees, nii et ma ei tõstnud temperatuuri piisavalt, et see aurustuks. Nii näeb see nüüd välja, nagu teisel pildil näidatud.

Mida te soovitaksite, mis peaks olema järgmine samm?
 

Attachments

  • 6Axm8GRQ90.jpeg
    6Axm8GRQ90.jpeg
    3.9 MB · Views: 66
  • P2mpGu8IYa.jpeg
    P2mpGu8IYa.jpeg
    1.8 MB · Views: 55

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas olete kindel, et tegemist oli vesikihiga? Sest tundub, et te loobusite PMK-kihist. Veekiht võib olla põhjas üleküllastunud lahuse puhul, mille tihedus on suurem kui PMK DCM-kihi.
 
View previous replies…

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmm kõlab hästi..see võib kahjuks olla.. aga kas on võimalik nii palju pmk ekstraheerida aqueos kihist mida ma hoidsin
kogemata, pärast poshporhappe lisamist? see tundub mulle liiga palju seal peab olema ka DCM aga isegi sellega.( alustan 50g glütsidaadiga ja lõpetan 70ml teoreetiliselt PMK koos DCM-ga ja see on ainult aqueos kihist)

ja kas värv on korras?
 

Attachments

  • g3yEUuVd6m.jpeg
    g3yEUuVd6m.jpeg
    2 MB · Views: 59

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tõenäoliselt on vees veidi glütsidaati, kuid mitte nii palju. Ausalt öeldes ei saa ma teie inglise keelest aru. Palun sõnastage oma küsimus selgelt ümber.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid vastuse eest! Vabandan, kui ma ei väljendanud end selgelt. Niisiis, minu küsimus on: ma ilmselt loobusin PMK-kihist ja jätsin vesikihi. Kuidas on aga võimalik, et ma suutsin fosforhappe lisamisega nii palju PMK-d veekihist eraldada? Kogu PMK kogus, millega ma alustasin, oli 50g ja pärast PMK kihi äraviskamist ekstraheerisin 70ml PMK-d veekihist. Kas see tähendab, et see, mida ma valmistasin, ei ole väga puhas, või on võimalik 50g-st saada nii palju PMK-õli?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ülaltoodud postituses mainisite, et 70ml, mille te ekstraheerisite vesikihist, oli tõenäoliselt ka DCM-i. Nii et lahutage DCM-i sisaldus sõber, siis minge edasi ja vaakumdestilleerige see, mis on alles jäänud pärast selle DCM-i aurustamist. Tõenäoliselt ei ole teie saagis nii suur, kui te arvate. Kuid väikeste muudatustega peaks kogenud keeduharrastaja olema võimeline saama 70-80% määrdunud PMK saagist glütsidaadist. See on ofc vähem pärast vaakumdestillatsiooni läbiviimist.

Tavaliselt saagise arvutamisel ei lisata tootele lahustite mahtu, vaid vabanetakse kõigepealt lahustist ja seejärel kaalutakse, mis alles jääb.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
70 ml PMK õli koos DCMiga?

Ühest õunast ei saa teha kahest õunast pirukat.

Peate kordama protseduuri ja kontrollima hoolikalt kihte igal sammul.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kordasin protsessi 150g glütsidaadiga nagu teie ja G.Patton ütlesid lisasin viimasest reaktsioonist järelejäänud vesikihi sain 100ml PMK pärast DCM aurustamist, kuid ma ei vakumdestilleerinud, nii et võib-olla isegi vähem kui 100ml. aitäh teile mõlemale nõuannete eest!
 

Attachments

  • iFA1cL9uS6.jpeg
    iFA1cL9uS6.jpeg
    455.9 KB · Views: 54
Top