Eelnevalt keelatud katinoonid. Ei ole võimalik korrata. [bounty!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Enne kui ma alustan:

@mocnykutas, @oxoxoxoxo @$!$] ja teised seotud kontod, mida ta kasutab, et aidata kedagi. selle asemel : "kuidas tehtud on lihtne poola ei ole laboriseadmed suur skaala 3 tundi" palun STFU selles teemas. leia teine, mis häirib!

----------------------------------------------------------------

Mul on siin veel mõned keelueelsed asjad (ostsin paar k'd viimasel päeval enne keelustamist.

Pärast kõiki neid aastaid (umbes 4,5 või nii, nad ikka veel ületavad igat 3/4 mmc turul praegu,
igal võimalikul moel.


----------------------
Pean kasutama IMGUR-i, sest teine pilt juba kukkus ("meil tekib probleeme") proovisin suuruse muutmist 256px-le, aga sama lugu. loodetavasti suudab Heissi(@HEISENBERG) natuke alandada määra piirajat ja võimaldada ka 3-tähelist otsingut, mis on suur puudus, kuna peaaegu kõik lahustid, ained jne on 3-tähelised.
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Ma ei ole näinud siin kedagi, kes seda ainet annab, ega näinud seda ka Hollandis "kohapeal" ringi.

Vaata väga hästi (struktuur, täidis jne )


https://imgur.com/pqDXvYS

Oh man, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

ja veelkord

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Nüüd "lõbus" osa
---------------------------------------------------

See on umbes see, mida ma saan (õnnelikul päeval)


https://imgur.com/ropYLCl

Noh, need on toredad. ja ma olen õnnelik, et ma õppisin seda kraami ja sain abi teilt, ja nüüd lõpuks saan midagi toota

https://imgur.com/HliO75A

Veel üks

-------------------------------------------------

Järgnev on kõige lähemal ma sain (ei tea nüüd kuidas, mõned vead ja asjad läksid valesti, aga see oli õnnelik päev).
(välja arvatud asjaolu, et ei tee mitte midagi. Ilmselt võiks seda uuesti kasutada kui bromoketooni
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Mis oli selle kraami puhul siis teisiti ( ma usun, et kui hiinlased tegid seda, ja mõnikord saite mingi kraami, mis maitses nagu kassikusi, aga KÕIGI see kassikuse kraam töötas paremini kui miski tänapäeval.

olen kuskilt lugenud mingitest enantiomeeridest, isomeeridest, raseemilistest mis iganes (või nii),
või nad kasutasid erinevaid lahusteid ja/või kasutavad ammoniaaki... kõige metsikumad lood tulevad ette ).


----------------------------------------
Kes teab midagi ?
-----------------------------------------------

Väljakutse

Minu eesmärk on teha seda keelueelset kraami. Ilmselt on mõned puuduolevad lingid, info peidetud või ei ole jagatud (meelega)


KES TEAB KUIDAS, JA JAGAB Mulle KIRJELDUSE (läbiräägitav), JA ON TEGELIKULT REPRODUKTSIOONITUD, SAAB 1250 EUROt.
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS ise! Täname kiire vastuse eest

Jah, kuid labor siin kontrollib ainult "olemasolu." Mida ma saan ise ka teha, millel on kõik tavalised enamus katsereaktiivid. Ei ole laborit siin, kus ma saan lihtsalt öelda yo saate analüüsida seda minu jaoks ja saata mulle saata tulemus. Isegi kohtuekspertiis siin ei saa seda teha. Nad ei suuda seda tuvastada isegi autoõnnetustes.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Ma ei oska teile tõesti vastata ma lihtsalt arvan, et see on ilmselt lihtsalt sama 3-mmc no fancy isomeeride eraldamine või midagi sellist. Tõenäoliselt on see seotud sellega, kuidas seda sünteesiti ja kuidas seda pesti või ümberkristalliseeriti. Võib-olla osa vanast kraamist ka oksüdeerus, mis andis sellele teise tekstuuri. Kas sa oled EList btw?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Täname. See ei ole muutunud tekstuuri.
Peale selle on kotid vaakumkinnitusega.

Jah, see on minu küsimus 😄


Teie teise küsimuse puhul: lugege piltide vahelt. 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
küsi abi sünteisi ekspert foorumil sir u teab, kuidas ma tegin ja tegi monay ma kaotasin oma aega
Ma tean, et saate teenida raha xD Berliini 777 võib-olla või btcboss2022 ta aitab teid tasuta xD, võib-olla tal on palju aega või kes lihtsalt abi eest meta tootmiseks, näiteks on hind $ 25k. Kui sul on see, miks sa tahad sünteesida xD Vend, kui ma peaksin aitama kõiki sellest foorumist, ma kaotaksin oma elu. Ma olen siin lihtsalt jälgija, ma ei osale üheski arutelus ja olen bb grupi video fänn, see on kõik.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Teate, et kirjutasite pikima vastuse?


Ma ei vaja raha. Ma olen õppimise ja lõbu pärast. Kirjutan ka avatud lähtekoodiga tarkvara, mida kasutavad tasuta tuhanded (kes vajavad ka toetust), ja seda kõike oma vaba aja jooksul.

See on võib-olla erinevus 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Noh, mis on teada, Dragon Eric (jah, see, kes "pöördus hiljem petturiks" / pikk lugu ilmselt kontod võeti üle bla bla bla bla...) ja teised suured Hiina tarnijad, ei tarninud kunagi puhast 4mmc, see oli segu.

Ma mäletan, et lugesin postitust eri hive, kus Eric ilmselt kogemata (või tahtlikult) jagas mõningaid andmeid, mis kustutati kiiresti. Märkides proportsioonid 70/20/10 ja 80/20. Sellest ajast peale oli lihtsalt pidev arutelu sellel teemal. Ma ei mäleta peast, mis see täpselt oli. Võin proovida otsida vana vestluse üles, kui see kedagi aitab.

kui keegi mäletab, siis nad müüsid kunagi verity'd Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "sama" aga veidi erinev.

ka ilmselt "Eric valem" oli müügil väga järsu hinnaga mõned aastad tagasi ei ole kindel, kas see oli tõeline või lihtsalt teine scammer.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
olen ka näinud, et keegi on öelnud, et 4mmc Hiinast ei olnud puhas, väidetavalt oli see segatud 3mmc-ga, kuid mul ei ole allikat, mis seda toetaks.

kuid see kontrolliks, kui nüüd midagi ei saa hiina mefedrooni võita, ma ei ole keemik, kuid mis on nüüd nii erinev kui varem?

nüüd saab teha super kvaliteetset toodet nagu varemgi, ma arvan, et
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
See on identne "punase ja musta" metoodikaga USAs. 90-ndate sitt oli hullumeelsem kui miski tänapäeval, teeb põrguliku vahet
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kas te olete seda analüüsinud? Äkki proovite Kykeon Analytics'i?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC on segu 3/4MMC-st, kuid tegelikult leian, et inimesed eelistavad 3MMC-d, sest inimesed tahavad rohkem stimuleerivat tunnet kui puhta mephi kiiret rahulikku mõju, samuti näen, et mõned inimesed otsivad õpetajat im ex keemik, kellel on palju kogemusi, kui keegi on intrested võib PM mulle
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ma olen ka seda infot kuskil näinud, aga kas 3mmc ei ole see kiirem? 4mmc on palju rohkem stiimuleid, kuigi ei ole kiirem
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc on rohkem nagu met, samas kui 4mmc on rohkem nagu mdma
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Jah, see ei ole lihtsalt teooria, see on tõestatud, kui teha atsetüülimist touliini propioonkloriidiga, on saadud ketoonide segu 80-90% 4MPF ja teine on 3MPF, kui ei puhastata, et jagada enantiomeere ja kasutada nagu on, on saadud mefedroon isomeeride segu.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
3MMC süntees on sarnane 4MMC sünteesiga, ainult lähteaine on asendatud. Kas olete proovinud 4MMC-d? Ma arvan, et 3MMC valmistamisel ei ole mõtet, kui saab kohe 4MMC valmistada.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Tänan teid vastuse eest.
Jah. Tehakse mõlemad. Aga 2b3m kättesaadavuse probleemide tõttu praegu 4mmc tegemine.

Kuid selle ei tule isegi lähedale ülaltoodud tootele.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ma ei näe pilte,kellelgi teisel on see probleem?
 
Top