Eelnevalt keelatud katinoonid. Ei ole võimalik korrata. [bounty!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Noh, mis on teada, Dragon Eric (jah, see, kes "pöördus hiljem petturiks" / pikk lugu ilmselt kontod võeti üle bla bla bla bla...) ja teised suured Hiina tarnijad, ei tarninud kunagi puhast 4mmc, see oli segu.

Ma mäletan, et lugesin postitust eri hive, kus Eric ilmselt kogemata (või tahtlikult) jagas mõningaid andmeid, mis kustutati kiiresti. Märkides proportsioonid 70/20/10 ja 80/20. Sellest ajast peale oli lihtsalt pidev arutelu sellel teemal. Ma ei mäleta peast, mis see täpselt oli. Võin proovida otsida vana vestluse üles, kui see kedagi aitab.

kui keegi mäletab, siis nad müüsid kunagi verity'd Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "sama" aga veidi erinev.

ka ilmselt "Eric valem" oli müügil väga järsu hinnaga mõned aastad tagasi ei ole kindel, kas see oli tõeline või lihtsalt teine scammer.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
olen ka näinud, et keegi on öelnud, et 4mmc Hiinast ei olnud puhas, väidetavalt oli see segatud 3mmc-ga, kuid mul ei ole allikat, mis seda toetaks.

kuid see kontrolliks, kui nüüd midagi ei saa hiina mefedrooni võita, ma ei ole keemik, kuid mis on nüüd nii erinev kui varem?

nüüd saab teha super kvaliteetset toodet nagu varemgi, ma arvan, et
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC on segu 3/4MMC-st, kuid tegelikult leian, et inimesed eelistavad 3MMC-d, sest inimesed tahavad rohkem stimuleerivat tunnet kui puhta mephi kiiret rahulikku mõju, samuti näen, et mõned inimesed otsivad õpetajat im ex keemik, kellel on palju kogemusi, kui keegi on intrested võib PM mulle
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ma olen ka seda infot kuskil näinud, aga kas 3mmc ei ole see kiirem? 4mmc on palju rohkem stiimuleid, kuigi ei ole kiirem
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
3mmc on rohkem nagu met, samas kui 4mmc on rohkem nagu mdma
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Esitasin laborisse proovi mõnest hiljutisest isetehtud mefedroonist ja see tuli välja 93%, mis viitab kõrgemale puhtusele kui kaubanduslik preban proov .

Nii et nüüd olen veelgi enam segaduses, kuna see maitseb nii pehme, ei ole kurguhitt, mõju on väiksem. Ma vahetaksin kõhklematult 1 kg 250g vastu (jah, nii suur vahe)

Kuigi tõesti, võiks arvata, et molekul == molekul.

Ma peaaegu hakkan arvama, et palju otsitud efektid võivad olla tingitud lisanditest või kõrvalsaadustest 😅 nüüd see oleks paradoks
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kas nad eristasid tegelikku mefedrooni selle isomeerist ? Mul on tunne, et nad lisavad need samaks tooteks...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jah, see, mida ma esimest korda saatsin, oli 3-mmc, ja seekord saatsin 4-mmc. Nad eristavad väga hästi.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kus u tegi selle laboritesti ?
 
Top