Pre-Silkroad

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kas keegi mäletab neid foorumeid, kus käis avatud narkootikumidega kauplemine ja sa maksid paypal/WU-ga enne darkneti päevi? opreview, ratethesource (bleh) ja nii edasi?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kas mitte The Farmers Market ei olnud üks esimesi? Ma arvan, et see oli olemas juba enne krüptotehnoloogiat.
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Farmers Market, raamatukokku(klubi?). Mul kulus kaua aega, et pääseda nendele turgudele tagasi. Mitte kusagil nii lihtne kui tänapäeval. Nende varjatud kohtade leidmine oli tõeline seiklus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kas raamatutarkus oli ravimiturg
 

InterestedJimmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ma ei mäleta täpselt. Ma tean, et ma sain juurdepääsu sellele, esitades teatud küsimusi ühe veebisaidi kontaktvormulari kaudu ja seejärel võeti ühendust administraatoriga, kellel oli veel mõned smalltalk ja lõpuks sain kutse lingi. See oli mingi varjatud foorum, kus oli palju müüjaid ja tipptasemel hinnad. Mäletan tohutult erinevaid uimasteid ja (obskuurseid) RC'sid. Ma arvan, et foorum suleti 2010. aastal ja ma olen olnud liige ainult mõned kuud.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Lahe, ma arvan, et need algsed turud olid ülimalt olulised selle jaoks, mis meil täna on
 
Top