Coca Leaves'i hankimine

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei otsi linki/allikat, kui see ei ole lubatud? (ei ole kindel, millised on siinsed reeglid).
Kas see on teostatav USAst? Ma olen teadlik, et saagis on midagi 0,5% kuivatatud lehtede massist, kuid mind paelub väljavaade, et selline puhas toode on olemas. Kas keegi on proovinud (mitu) sünteetilist teed seal? Millised olid teie saagised? Maksumus?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, ma olen uudishimulik. Kas te võite seaduslikult kasvatada Coca taimi Ameerika Ühendriikides? Me võime siin seaduslikult kasvatada afgaani mooni. Me lihtsalt ei saa sibulaid lõigata, et vaiku välja võtta. Ma olen naernud, sest minu eeshoovis kasvavad mõned ja otse nende kõrval on väga ilus ja mürgine Datura. Ma jumaldan ilusat voolavat ilusat taime, mis on meelt või keha muutev.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui tooraineprobleemid on muud, sarnased mõju ja täiesti sünteetilised ained, lihtsa sünteesiga. Näiteks 4-metüülmetkatinooni
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
See on olnud minu unistus juba aastaid! Ma ei ole peaaegu 20 aastat lööki teinud, sest see on vanade aegadega võrreldes lihtsalt jama! Ilmselt sellepärast, et nad muutsid selle valmistamiseks kasutatavaid kemikaale. Ma ei tea, kas keegi mäletab vanu aegu, kui sa tegid joont ja see oli peaaegu nagu ravimimaitse. Siis sa istusid seal ja rääkisid tunde LOL. Ma mäletan, et kõik üritasid rääkida samal ajal Hahaha oh seda lõbu. Aga siis on nagu nad vahetasid eetrist diisli vastu või midagi. Jube. Nii et paljud poisid läksid lihtsalt üle selle suitsetamisele. Ma lihtsalt lõpetasin. No ma sattusin tänu mingile hullule ämmale väga raskesse õnnetusse ja ma tutvusin Oxycontini maailmaga. Kurja kurja maailma!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi on lihtsam proovida puhastada toodet . Mõned inimesed lõpetavad kasutamise, sest halb kvaliteet viimasel ajal on rohkem parem Aga mitte puré kõige levinum võltsaine on levamisool ja fenatsetiin levamisooli on rohkem dificult ekstraheerida .proovige alkoholiga 96%+ y levamisool on vähem lahustuv kui kokaiin sa kaotad toote Aga saada kvaliteeti .fenatsetiin on rohkem lihtne lihtsalt kasutada puré atsetooni kokaiin que s mittelahustuv atsetoonis .ja kokalehed ja planta on ilegaalne riikides .mooni õied ka .
 
Top