Vaakumi tagamine ja rakendamine laboris

Bhuro

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 7, 2022
Messages
9
Reaction score
11
Points
3
Vaakumdestillatsiooni jaoks atsetooni ja DCM
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
milleks võiksite seda veel kasutada? kui te seadistate külmalõksu, kas te võiksite seda kasutada vac-destillatsiooniks? Lahustid kuni väävelhappeni võimalusel?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mida kasutada? Vaakumpumba? Väävelhape ei ole lahusti. See nõuab palju tähelepanu, ma ei soovita teil kodus väävelhappe destilleerimist läbi viia ilma hea kogemuseta.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Vabandust, ma tegelikult küsisin, kas ma võin kasutada vaakumit, millest 'Asheschem' näitas meile pilti. (selle sinine vaakumpump) Ma mõtlen, kas seda vaakumpumpa võiks kasutada vaakumdestillatsiooniks. Ja kui jah siis milleks võiks seda kasutada? Kas sellega saaks teha lahustite vaakumdestillatsiooni? või kui tahaksite puhastada väävelhapet. Kas see oleks ok teha, kui ma seaksin külmalõksu jne.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hello,been reading through many of your apparatus related pieces.its tõesti hea stuff.it on palju "liha "to it; kui sa mõistad me.could sa ehk soovitada tootja või mudel vakumpumba, mis oleks sobilik, et keegi tahab sünteesida väike kogus a-pvp kui esimene keemiline eksperiment?.maybe ökonoomne algus lähenemine..thank you for your content....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mis tahes veesuitsmega vaakumpump. Ma ei saa teile nõu anda. Kui te loete postitust, saate aru, et kõik sõltub teie piirangutest ja rahast.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Tere Patton, teie vastus üllatas mind, sest ma arvasin, et te soovitate membraanipumpa, kuid see tuletas mulle meelde ka probleemi, miks ma jätsin veejugapumpade kasutamise idee. Proovisin ehitada mitu erinevat versiooni Nile Redi video järgi, kuid kui pump oli tõesti tugev, siis tekkis imbumine, sest `venturi adapter` (ma ei tea õiget nime) ei suutnud vett edasi suunata ja see kogunes aeglaselt adapteri sisse ja tungis siis kolbi sisse. Tõenäoliselt saan selle lahendada ühesuunalise adapteriga, aga kui ma proovisin, siis pump lakkas vaakumit tekitamast (ühesuunaline ventiil aitas ainult sellega, et vesi ei satuks kolbi). Äkki teate mõnda head veebilehte, kus selgitatakse lõkse? Või lihtsalt ütle mulle, miks see on parem kui membranpumbad, et julgustada mind uuesti proovima :).

Minu suurim probleem enamiku pumpade puhul on müra, mis piirab korda, mil ma neid kasutada saan. Milline tüüp on selles osas parim? (Ma tean, et kõige vaiksem oleks ilmselt lihtsalt adapteri kinnitamine kraani külge, aga see oleks üsna kallis tundide kaupa ja ei ole ka keskkonnasõbralik.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, ma ütlesin, et ma ei saa midagi täpselt soovitada cuz ma ei tea tema laboritingimusi. Mõnes laboris ei ole veega mingeid piiranguid. Juhul, kui teie labor on teie pööningul, siis tasub kasutada membraanipumpa või pöörleva tiivikuga pumpa. Kasutage tagasilöögiklappi, et vältida tagasivoolu.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ok,jah,ma sain aru,et see ei olnud lõigatud ja kuiv küsimus,sest ma ei andnud sulle midagi,aga ma õppisin midagi sinu vastusest ja teistest vastustest sellele,ja sellepärast im siin.ma vajan natuke koolitust,lol,aitäh hariduse eest!
 
Top