Psilotsübiini ja psilotsiini ekstraheerimine seentest

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
suurepärane selgitus! õnnitlused, ma kasutan seda, kui mu seened varsti kasvavad.
Mul on küsimus, kas jäääädikhappega ekstraheerimisel ja alkoholiga ekstraheerimisel on mingi erinevus? Minu puhul on natuke raske saada jäääädikhapet. aitäh ette!
 

autodidact6

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
mul ei ole aimugi, millest te räägite peale alkoholi ekstraheerimise ....i ei ole keemik ,ma olen lihtsalt üks järjekordne hipi, kes püüab asjadest aru saada. aitäh ette!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jah, ekstraheerimine GAA-ga ma eeldan, et see muutub 4-aco-dmt-ks, ka 4-ho-dmt-atsetaadiks. Alkoholi ekstraheerimine jätab selle alkoholiks (mida see on looduslikult).
Kui keskmine annus psilotsiini / psilotsübiini on ...20mg, siis ma ei näe, kuidas te saaksite seda lsd tabi suurusega tükis midagi saada
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei ole keemik. Selle asemel võiks teha 4-ho-dimetüültrüptamiidi. Ma näen, et seal on viited karboksoolhapete loomisele N,n- dimetüültrüptrüptamiidi ja karboksoolhappe reaktsiooni amiinigavis amiidile
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mul on selle kohta paar küsimust seoses nende tehnikaga.

Esiteks, happe ja aluse tehnoloogia annab psilotsiini. Minu küsimus on, et seened toodavad nii seda kui ka psiilotsübiini viljas, kui ekstraheerimine toimub A-st B-sse, kas see ei sisaldaks trüptamiinide spektrit Inc beatositsiini?

2., jäädes A-B-tehnoloogia juurde. Kas süntees ei ole produktiivsem nagu Shulkini TIHKAL-tehnoloogia kasutamine seentest välja rebitud ühendi tootmiseks, mööndavasti nõuab see rohkem oskusi/oskusi. Ikka saagikus oleks suurem kui ekstraheerimine ja süntesaator toodab ainult valitud ühendit!

3. See puudutab alkoholi ekstraheerimist. Ma olen kindel, et paljud inimesed siin on tuttavad selle jama "Crystals Of The Gods" alkoholi ekstraktsiooniga, mis väidab, et annab psilocini kristalle!
Minu mõte on alkoholi tinktuuri kasutamine želloshotides, nüüd on see paukuv viis selle ekstraktsiooni muutmiseks kasutatavaks tooteks. Kui ma esimest korda sain mükoloogia & keemia umbes samal ajal mõni aeg tagasi nüüd, olin nii ärritunud raiskamine minu väärtuslik seened on selline jama valetamine tech väites, et saada kristalliline toode välja.

Tänud juhendi eest küll kindral! Selgitab kõik see kraam selgelt ja ülevaatlikult.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei ole keemik. Selle asemel võiks teha 4-ho-dimetüültrüptamiidi. Ma näen, et seal on viited karboksoolhapete loomisele N,n- dimetüültrüptrüptamiidi ja karboksoolhappe reaktsiooni amiinigavis amiidi. . Ma kirjutasin selle eile ja see ei saatnud
@Mr Gonzo, ma eeldan, et A/B de'fosporlaks psilotsübiini ja ega baotsüstiine, , kui teie kõht seda teeb, siis A/B kindlasti. Baotsüstiine ei ole tihtipeale psilotsübiini seentes tuvastatud. Ma ei ole kunagi kuulnud, et see oleks cubensis kindlasti. P. Baocystis ja azurescens jah, aga need puuloomad fülogeneetilisel puul ei ole kuskil cubensise lähedal. Psilocybe praeguses mõttes on nad nii kaugel, kui võimalik on.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ma olen idioot haha, ja ma ei ole ka keemik Frit Buchner. Ma olen keemiaõpingute teisel aastal ja kukkusin sel suvel eksamil läbi ja pean terve aasta uuesti istuma, ikkagi olete ilmselt hästi õpetanud. Vannun, et need on asjad, mis takistavad mind ülikooli korraliku hindega sooritamast.
Nüüd vaadates, mida ma ütlesin, et fosfaadi laeng lõhutakse ekstraheerimise käigus ära. Ma hindan seda, et viga on ilmselge, sest nii me õpime mõnikord, pigem see kui laboris plahvatamine mulle!

Nagu enamiku küsimuste ja vastuste puhul, põhjustavad vastused rohkem küsimusi, eriti kui küsimus ei olnud alguses õige. Kuidas psiilotsübiin biomassi ekstraheeritakse, kas see oleks otse baasini ekstraheerimine?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teate, ma ei ole kunagi isegi kaalunud ekstraheerimise mehaanika ideed, kuid ma näen, et psilotsiin lahustub väga hästi etanoolis ja vaevu lahustub vees, nii et see on alusekstraktsioon, kasutades alkoholi ja selgelt oleks halb valik ekstraheerimislahusti (alus) siis on psilotsübiin fosfaat ester, see lahustub vees, vaevu lahustub etanoolis ja stabiilne ja moodustab kristalle vastavalt mitmetele usaldusväärsetele aruannetele. 🤔 Ma oletan, et fumeraat või muu happesool oleks vees lahustuv ja moodustaks samuti kristalle, mis oleks "otse hape" ekstraheerimine. Paneb mõtlema. Selge see, et pärast 2 tõmbamist etanooliga tahaksite kas fosfaati neutraliseerida või teha vee ekstraheerimist. Ma tegin alati vee ekstraheerimise 3. tõmbamisel ja kui see tabas alkoholi, kui ma neid ühendasin, siis tegi see hägune ebameeldiv mudakokteil.
SIIN oli see üks kord, kui ma sattusin SUURELE HÕRGULE suurte naerukujude (Gymnopilus spectacles tol ajal, kuid hiljuti tehti selle perekonna kohta palju geneetilist tööd, mida ma ei ole lugenud), mis on aktiivsed USAs ja muljuvad rohelised, kuid Euroopa ekvivalent Gymnopilus junonius ei ole aktiivne. Igatahes olin toona vaene, kuid Gymnopilus on teatavasti kibe, nii et ma kuivatasin neid dehüdraatoris ja tegin vee ekstraheerimise 45 grammi kuiva ( ekv. 1 naela värskele), kuna nad ei ole teadaolevalt väga tugevad. Ma kihutasin seal diivanil tunne, nagu oleksin esimese tunni jooksul kogu oma keha kuuma tikkudega torgatud, enne kui mul oli õiglane reis, mis võrdub 3-4 grammi cubensis'iga. Proovitavad ajad, need olid. UNFORTUNULT on mul rohkem negatiivseid lugusid kui positiivseid psiilotsübiini seente kohta. Ma kuritarvitasin neid liiga palju. Ma võtsin neid teisipäeval ja istusin kodus ja jõin õlut ja vaatasin telekat. Ma trippisin seeni ilmselt 75 korda esimesel aastal, kui ma neid edukalt kasvatasin. Soovitan hoida seened eriliste sündmuste jaoks maksimaalselt paar korda aastas.
Ekstraheerimine on kindlasti õige tee. Tuleb 20 minutiga, selle asemel, et oodata tund aega. Seened on kõrge kitosaanisisaldusega, homaaripantser. Mis on raskesti seeditav ja võib tekitada kõhuvalu või kõhulahtisust, mis on trippimise ajal jama. Mitte süüa viljakehasid (sporocarps mõned ütlevad) on suurepärane plaan. Paljud inimesed on proovinud P.cubensis'i tüvesid, mida on lihtne kasvatada, kuid thr tugevamad puiduloomad on palju kõvemad ja maitsevad kohutavalt. Nagu sööksid kassipissiga immutatud oksi. Sa pead seda tõesti tahtma, et paar grammi neid alla neelata.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Hüppamine ekstraheerimise kommentaarisündmus, kuigi see on väga huvitav ja lühike, on kõige huvitavamad kommentaarid seoses negatiivsete mõjudega, mida võib saada seente söömisest. Nagu ma mainisin, et seente söömine on viis, et tahta puhast ühendit ma usun, et süntees on tee sinna.

Ma olen söönud nii palju seeni mõte isegi kui kirjutada teeb mind gag ja tunne iiveldus, minu viis ümber on kuivatatud puuviljad pulbristatud peeneks ja pakitud topelt nullimütsid, iga mahutab vahel grammi kuni 0.7g. ei otsene maitse neid ja peen pulber reageerib kiiresti, isegi see tuleb seene maitse, olles haige kõik manor ebamugavustunde sa ei taha trippimine pallid.

Minu go to seened on liberty capid kurikuulsalt potentsile ja P.cyans lainekübar teine potentsile seen. Liberty caps võib anda kõhuhäireid, kuid puiduarmastajate halvatus on tavaline ja võib kõige kogenud psyconought välja friikida, kuid topelt null geelkübarad on nii, et nad näevad välja nagu hobuse pillid, kuid teevad tööd hästi.

Minu teine mineviku aeg on võtta 7g tsüaane 2 või 3 head tablit, see puhub teie pea puhtaks. See midagi, mida ma ei soovita kunagi kellelegi proovida, isegi kui te tunnete end tugevana. Isiklikult on see minu kasutuse kõige ülemine ots ja see on midagi, mida ma isegi valmistan kuudeks ette. Nüüd on isegi mushiesi mütsid minu jaoks liiga palju, et ma mainitud gag-reaktsiooni tõttu võtaksin, Love acid võib-olla võtta rumalaid koguseid ja pikaajalist kasutamist, kuid armastan trippimist, kui ma saaksin trippida hea happega nagu minu reaalsus, siis ma oleksin!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jah, see on meeletu hulk. Mind on väiksemad kogused teadvusetuks teinud. Minu jaoks on kummaline, et maagilistel seentel on iseloomulik lõhn. See on eksimatu. Parim, mida ma oskan kirjeldada, on värskelt lõigatud põllu ja kassipiss. Ma olen hallutsinogeensetest narkootikumidest juba umbes 12 aastat lahti öelnud. Ma isegi ei kogu enam seeni, kui ma neid näen. Ma olen Shroomery.org-i TI, aga ma käin seal harva enam
 

lilscum90

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kas olete kunagi proovinud sidruniteed? See aitab kindlasti mõnede negatiivsete kõrvalmõjude söömisel ka lööb palju kiiremini sisse ka
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Leidsin just selle lehekülje ja tänan teid väga selle juhendi eest!

Hm nii minu teada peaks enamus/palju psilotsiini juba kuivatamise käigus psilotsübiiniks muunduma.
Palun parandage mind kui ma eksin.
https://www.oregon.gov/oha/PH/PREVENTIONWELLNESS/Documents/Stability%20of%20Psilocybin%20and%20Analogs.pdf

Mul on sõber, kes töötab puhta vee ekstraheerimisega, kasutades erinevaid meetodeid (odav) ultraheli jne. lemon-tek vaakumdestillatsiooni stiilis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma tean, et psiilotsübiini defosformeerumine psiilotsiiniks on väga lihtne ja toimub teie kõhus, kui te sööte seeni, ning ma tean ka, et psiilotsiin lahustub vees halvasti, kuid alkoholis väga hästi. Seente ekstraheerimine vette ei ole mul kunagi toiminud. Ainus meetod, mida ma leidsin väga tõhusaks, oli ekstraheerimine kõige tugevamasse etanooli, mida ma sain, ja kerge kuumus oli samuti vajalik, ning seejärel kontsentreerimine läbi aurustamise. Võis kontsentreerida seda tugevaks eliksiiriks, kuid siis, kui ma selle sügavkülma panin ja kristalliseerisin, ei elanud kristallid vabas õhus kuigi kaua üle.
 

itsead

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei Frit, tänan teid vastuse eest. 90% etanooli tuleks varsti proovida. Kas te muudate ka PH-d (ma arvan, et umbes 3,5 juures sinistumine peatub) ja kas te kasutate mingit raputajat/segajat/homogenisaatorit? aa ja kas te olete proovinud ka atsetooniga pesemist ?

ps. Minu teada on Psilocin ka väga(!) tundlik valguse (ja ka hapniku) suhtes. Nii et sõltuvalt töötlemisaegadest tuleks ehk kasutada infrapunavalgustusega laborit ja pruuniklaasi ning isegi kuivatamine peaks toimuma täielikus pimeduses.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mulle on alati jäänud mulje, et see on halb mõte ja ei ole väga praktiline psiilotsübiini/psilotsiini delikaatsuse tõttu. Minu häda oli alati see, et ma tahtsin süüa korraliku koguse seeni, kuid mao koormust ei suutnud hästi hallata - püüda oma reisile minna häiritud kõhuga, mis tunneb, et see keeb, ei ole eriti lõbus. Tavaliselt rikkus see minu jaoks kogemuse ära.

Üks parimaid nõuandeid, mida mulle isegi seente söömise kohta anti. Aitab muidugi tühja kõhuga. Igatahes on teie seened luukuivad, nii et vars naksub nagu kanakond. Jahvatage oma seened kohviveski/blenderiga peeneks pulbriks. Sega oma seenepulber tubli annuse apelsinimahla sisse ja lase see jama alla. See võtab umbes 30 minutit, et alustada, tulek on kiire, mis on minu arvates hea, sest tulek on tavaliselt kõige hullem ja ainus ebamugav/ärevusele kalduv periood kogemuse ajal. Ei ole mao koormus, hea puhas reis .. tabab teid korraga. Ei ole olnud ühtegi halba või ebameeldivat kogemust tõesti pärast seda, mida ma tõesti mäletan. Nii et loodetavasti leiab keegi, et natuke nõuandeid nii kasulikud kui mina.

Hoolitsege kõik - õnnelikku trippimist o7
 
Top