Lilla MDMA on jama ehk pettus

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
vaadake... keegi Hollandis ei tootnud geivärvilist mdma... või šampanjat või koolat... Miks on see lilla?

1. pettuse test. mõned on näinud, et see läks roheliseks ja bam lillaks...

2.
Lilla MDMA on psühhedeelne narkootikum, mille sünteesis 1912. aastal esmakordselt Alexander Shulgin. Lilla MDMA on MDMA (Ecstasy) sünteetiline derivaat, mis sisaldab sama keemilist struktuuri kui MDMA, kuid on erineva värvusega. Ei ole teada, kui kaua see narkootikum on olnud kasutusel, kuid arvatakse, et see loodi 1912. aastal.
Lilla MDMA on populaarne meelelahutuslik uimasti, mida müüakse sageli selliste nimetuste all nagu "lilla ecstasy", "lilla armastus", "armastusnarkootikum", "MDMA-X", "MDA-X" ja "lilla MDA". Lilla MDMA on kristalliline tahke aine, mis on valget kuni valkjasvalget värvi. See lahustub alkoholis, eetris ja atsetoonis.
Lilla MDMA on veidi vähem tugevam kui puhas MDMA, kuid avaldab samasugust mõju. Lilla MDMA-d nimetatakse mõnikord "lilla X", "lilla X", "lilla armastus", "MDMX", "mdma x", "x armastus" ja "lilla mda".
Lilla MDMA on keemiliselt identne MDMA-ga, välja arvatud selle värvus. MDMA ja Purple MDMA erinevus seisneb selles, et MDMA on valge kristall, samas kui Purple MDMA on kahvatukollakaspruun kristall. Purple MDMAd toodetakse MDMA ja väikese koguse indigokarmiinivärvi segamisel. Indigokarmiin on looduslik värvaine, mis pärineb indigotaime juurest. Lilla MDMA on väga tugev psühhedeelne uimasti, mis tekitab intensiivseid hallutsinatsioone ja eufooria tunnet.
Purpurne MDMA on võimas hallutsinogeen, mis põhjustab kasutajatele elavaid värve, helisid ja visuaalseid elamusi. Purpurne MDMA on väga sõltuvust tekitav aine, mis mõjutab aju ja närvisüsteemi. Purple MDMA on ohtlik uimasti, mida tuleks tarvitada ainult ettevaatlikult.
Purple MDMA on ebaseaduslik paljudes riikides, sealhulgas Austraalias, Kanadas, Saksamaal, Iirimaal, Uus-Meremaal, Norras, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis ja Ühendkuningriigis. Purpurne MDMA on seaduslik mõnes USA osariigis, sealhulgas Californias, Colorados, Floridas, Hawaiil, Maine'is, Marylandis, Massachusettsis, Nevadas, New Jerseys, Põhja-Dakotas, Oregonis, Rhode Islandil, Lõuna-Carolinas, Vermontis, Washingtonis ja Wisconsinis. Purpurne MDMA kuulub Ameerika Ühendriikides I nimekirja kontrollitavate ainete hulka.
Purple MDMA-d saab osta internetist ja peapoodidest üle kogu maailma. Purple MDMA-d müüakse tavaliselt selliste nimetuste all nagu purple ecstasy, purple love, love-drug, mdma-x, mda-x ja purple mda. Purple MDMA-d müüakse sageli MDMA-d, kofeiini ja muid aineid sisaldava seguna.
Lilla MDMA-d segatakse sageli teiste uimastitega, nagu kokaiin, ketamiin, LSD, seened ja marihuaana. Lilla MDMA-d kombineeritakse sageli teiste uimastitega, et tekitada tugevamat uimastust.
Lilla MDMA-d tarbitakse sageli suu kaudu, suitsetatakse, nuusutatakse, süstitakse veeni või tarvitatakse suitsetamisseadmete kaudu. Lilla MDMA-d lisatakse sageli jookidele ja toitudele, et suurendada nende maitset. Purple MDMA-d tarvitatakse sageli üksi või koos sõpradega. Lilla MDMA-d kasutatakse sageli meelelahutuslikul eesmärgil.
Lilla MDMA-d kuritarvitavad sageli inimesed, kes kasutavad seda uimastamiseks. Purpurne MDMA on psühhoaktiivne narkootikum, mis tekitab psühhedeelseid kogemusi. Purpurne MDMA on narkootikum, mis muudab teadvust ja tajumist. Purpurne MDMA on psühhedeelne narkootikum. Purpurne MDMA on stimulant, mis suurendab südame löögisagedust ja vererõhku.


Vaadake kõik need inimesed, kellel on toredad lood, mida te teate... te olete lihtsalt munnid...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
peaaegu kõik hiljutised negatiivsed helid olid seoses 8/10 lilla pillid, mis sisaldavad suuri annuseid mdma.... nende lihtsad meeled usaldasid vedelikku... kunagi ei oodanud pettuste kohta... see sisaldab suurt annust, mille nad valesti väidavad, et on ainult mdma, kuid võib olla palju rohkem, kui paned värvainet.... #dingdong
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Olen püüdnud leida rohkem teavet selle kohta, miks mdma oleks lilla. Redditil on mõned aruanded, mis ütlevad, et sama nagu teil toiduvärv, teised aruanded ütlevad, et see on Kanadast pärit sünteesimeetodist.

Ma olen aus, kui ma kord noormees olin aastaid tagasi 🤣 Mul oli mdma, mis oli halli peaaegu lilla välimusega valguses.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ma tean seda kraami, mis on šampanja mingi .... hollandis oli meil see tagasi iin the days selle peaaegu nagu rocksugar või candysugar in english aga mitte lilla vaid violetne hõõgumine üle selle või sprinkle.... see ei ole see tume jama

 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
vaadake, mida saate, kui tõlkida suhkur inglise keelde... tollal tegid inimesed suhkru mustaks ja müüsid seda ravimina....hahhas armas

Kommid koosnevad kristalliseerunud suhkru tükikestest ja neid nimetatakse ka kommisuhkruks. Kommid on pärit Indiast ja Iraanist. Seda saadakse väga aeglaselt suurte kristallide kasvatamisel puuvillastel niitidel või puupulkadel üleküllastunud soojas suhkrulahuses. See võtab aega mitu nädalat. Tumedate kommisortide saamiseks lisatakse karamellilahust. Karkassuhkrut kasutatakse peamiselt kohvi või tee valmistamiseks, aga ka kookide kaunistuseks; kommikook. Kommipulgad on kommiga täidetud pulgad, mida kasutatakse tees. Hollandi arst Boerhaave määras 17. sajandil musta kommi kurguvalu ja külmetushaiguste raviks.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Kas te arvate, et midagi sellist tundub kutsuvam panna oma süsteemi?


N7bjvCsdZQ
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ilmselt on isegi nimi petlik: "Purpurne MDMA on kahvatukollakaspruun kristall".
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
mulle lihtsalt ei meeldi inimesed, kes müüvad asju, mis ei ole seda, mida peaks. Plus makstud top dollarit ja lase üks teenida lihtne raha ja ikka sai kuradi... enamik inimesi ei tea sitt nad ostavad sel või võtta... aga kui sa tead ja tahtlikult proovida teenida lihtne raha ja ei hooli... ma ei hooli ka siis, kui me kohtuksime...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma torkasin Google Scholaris ringi ja üks allikas mainis, et
1,3-bensodioksolübutanamiini (tuntud ka kui 3,4-metüleendioksibutanfenamiin, MDB, BDB, J ja 3,4-metüleendioksi-α-etüülfenetüülamiin, mida nimetatakse lillaks ekstaasiks, ja teine illusioonis, et
N-metüül-1-(3,4-metüleendioksüfenüül)-3-butanamiin (HMDMA).
Aka🤔🤔HOMO-mdma, mis kõlab õigesti. 🤣😅😆
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
midagi inimeste vastu, kes on... ma tegin GHB roosaks, kuna enamik kasutajaid on geid... tahtsin nimetada GayHB, kuid mõtlesin, et hmmm võib-olla siis inimesed võivad end solvunult tunda ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vestlesin ühes foorumis mõne seenekasvatajaga ja nimetasin üht neist homo. Nad kõik arvasid, et see oli absoluutne hoog. Nad olid nooremad inimesed ja ei ole kunagi kuulnud, et seda nii kasutataks. Nende esimene homosõna oli f.
Lihtsalt selguse mõttes ei kasuta ma kunagi neid väljendeid LGBTQ-inimeste kohta, ma kutsun ainult oma sõpru nii. Minu naine on ühe Fortune 500 ettevõtte demiseksuaalsete identifikaatorite rühma ametlik esindaja.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma tean, et see on nali, aga kui teie naine töötab tõepoolest Fortune 500-s, kas on mõni töökoht saadaval? Meeletu aeg ja kõik see...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Lilla MDMA on siin Kanadas väga ilmne. Seda turustatakse sageli nii, et sellel on võrreldes tavalise MDMA-ga lisavõimed. Tavaliselt on MDMA ostmisel see "pruun suhkur" või pillidena, nii et inimesed otsivad lillat kraami, kuna arvatakse, et see on puhtam. Ma ei usu, et värvi põhjustab värvaine, kuid mul ei ole selle kohta muid tõendeid kui lihtsalt selle käes hoidmine ja nägemine. Reaktiivide ja FTIR-ga testitakse seda nagu ehtsat MDMA-d (vähemalt see toode, mis mul oli).
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Selge netihoiatus. See on meetod, mis toodab väidetavalt lilla mdma. Ma ei ole küll keemik. Arutame.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
laseme selle üles tuua...
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Siin Hispaanias lilla mdma ei ole mdma, vähemalt see.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Õige prügi .. mul oli eutüloon .. otsustasin ära visata .. see on kuradi kraam
 

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Palju sarnasem mdma on 5-mapb 6-mapb 5/6-apb
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Minu kui perfektsionisti jaoks on isegi šampanja või koola turundus aka bulshit ja fraude. MDMA peab olema puhas valge.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
Isegi puhas valge mdma või selged kristallid olen kohanud jama, mis testib mdma. Olen ka varem valgest mdma-st lillat välja tõmmanud. Ma usun, et lilla on põhjustatud borohüdriidide poolt
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Teil on õigus, vennas. Isegi päris valge mdma pärast kolmekordset ümberkristalliseerimist võiks olla 87% ainult laborikatsete järgi.
Mis on teie arvamus: parim lahusti, et eraldada kõik need saasteained, kui alusekstraktsioon toimub?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin sündis 1925. aastal. Ma kahtlen, kas ta võis teha sünteesi 1912. aastal ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Mitte ainult, et ta ei töötanud Merck Pharmaceuticals'ile, kes patenteeris MDMA 1913. aastal.
 
Top