Lilla MDMA on jama ehk pettus

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vestlesin ühes foorumis mõne seenekasvatajaga ja nimetasin üht neist homo. Nad kõik arvasid, et see oli absoluutne hoog. Nad olid nooremad inimesed ja ei ole kunagi kuulnud, et seda nii kasutataks. Nende esimene homosõna oli f.
Lihtsalt selguse mõttes ei kasuta ma kunagi neid väljendeid LGBTQ-inimeste kohta, ma kutsun ainult oma sõpru nii. Minu naine on ühe Fortune 500 ettevõtte demiseksuaalsete identifikaatorite rühma ametlik esindaja.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma tean, et see on nali, aga kui teie naine töötab tõepoolest Fortune 500-s, kas on mõni töökoht saadaval? Meeletu aeg ja kõik see...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Minu kui perfektsionisti jaoks on isegi šampanja või koola turundus aka bulshit ja fraude. MDMA peab olema puhas valge.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Isegi puhas valge mdma või selged kristallid olen kohanud jama, mis testib mdma. Olen ka varem valgest mdma-st lillat välja tõmmanud. Ma usun, et lilla on põhjustatud borohüdriidide poolt
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mul on muljetavaldav teie väljavaade. Kas olete kunagi proovinud eraldada PMK-st toodetud MDMA S-isomeeri?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Teil on õigus, vennas. Isegi päris valge mdma pärast kolmekordset ümberkristalliseerimist võiks olla 87% ainult laborikatsete järgi.
Mis on teie arvamus: parim lahusti, et eraldada kõik need saasteained, kui alusekstraktsioon toimub?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin sündis 1925. aastal. Ma kahtlen, kas ta võis teha sünteesi 1912. aastal ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Mitte ainult, et ta ei töötanud Merck Pharmaceuticals'ile, kes patenteeris MDMA 1913. aastal.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
igaüks oma prioriteedid seoses kasulikkuse... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Lilla värvus on lisand, mis tekib NaBH4 redutseerimisel, mis on tehtud väga tugevates leeliselistes tingimustes ja nõuetekohase reaktsioonijärgse töötluse puudumisel. MDMA HCl lihtsa ümberkristalliseerimisega IPAst/atsetoonist eemaldatakse see ja muud lisandid ning saadakse valged kristallid.

Seega on lilla MDMA-s suur tegeliku MDMA sisaldus, kuid ka teatav kogus määratlemata jama, millest osa muudab selle lillaks. Kas need NaBH4 redutseerimise jäägid kujutavad endast ohtu tervisele, ma ei tea, isiklikult eelistaksin, et minu narkootikumides ei oleks boorühendeid.

Mingitel põhjustel on narkootikumide-scene olnud väga vastupanuvõimeline infoajastu vastu. Ma arvasin, et da Intaneti ja Wikipedia abil haihtub enamik uimastitega seotud muinasjutte ja müüte lihtsalt ära, kuid selle asemel läks asi hullemaks.
Ma jõudsin järeldusele, et selle põhjuseks on mingi põhiline, fundamentaalne inimlik omadus, milleks on see, et valdav enamus inimesi ei taha loomu poolest TEADMISEKS saada. Nad tahavad uskuda. See on ka kaitsemehhanism, habras ego selle keskmes, mida inimene peab isiksuseks, ei suuda taluda reaalsuse külma tuult, mis ütleb, et vaba tahet ei ole. ei mingit tõelist valikut. Kui te tahate TUNNETADA, siis te saate teada. Kui te valite OLETE - noh, seal on oluliselt rohkem mänguruumi ja see hoiab reaalsust üldiselt palju paindlikumana. Ma ei süüdista kedagi, ma soovin, et ma oleksin nagu nemad. Mõnikord.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ah, see ongi see filosoofia, mida ma armastan uurida.

Perspektiiv, kontekst, mugavus ja kontroll. Kõik need asjad segunevad kokku, et muuta inimesed rohkem või vähem kujundatavaks, rohkem või vähem seostatavaks ja rohkem või vähem empaatiavõimeliseks.

Meid on kultuuriliselt konditsioneeritud lugematute põlvkondade jooksul aktsepteerima oma vanemate/paremate/juhatajate/šamaanide sõna ja tegema seda ilma küsimata.

Me oleme tõepoolest kari.

Kriitiline mõtlemine on oskus, mis sageli hõlmab isolatsiooni, naeruvääristamist, vältimist ja julmust. Meie, kes me otsustame uurida maailma avatud silmadega, ei ole norm.

Teeme raskeid asju - elu on muutunud liiga lihtsaks ja meie aju vähem kasutatavaks kui kunagi varem.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pidage end õnnelikuks, kui see on 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Umbes 2017. aasta paiku oli minu turg täis seda lillat kraami. See oli MDMA, kuid väga ebapuhas. Mõned võivad teada pettumust, sest teil võib olla kristallselge toode...., kuid inimesed räägivad lillast kraamist.

Ühel päeval oli mul 100g või nii fraktsioon destilleerimata MDP2P performicist. See oli üle jäänud fraktsioon ja oli unustatud ja ei teinud vaakumdestillatsiooni sammu.

Nii et ma otsustasin teha lõbusat eksperimenti, samal ajal kui muud projektid toimusid.

Lilla MDMA valmistamiseks on vaja järgmist:

1-Paigutage end kasutu tükk sittu madala saavutamise koki kingadesse.
2-KUNAGI destilleerige midagi.

Destilleerimata MDP2P punaka värvusega - eemaldatud DCM lihtsa destilleerimise teel.

Jätkake Al/Hg + tolueeniga ekstraheerimisega.

Toode on lilla. See on lihtsalt destilleerimata ketooni ja amiini funktsioon. Ükski kogus atsetooni ei eemalda värvi.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Tere!
Kasutamatu tükk pask madala saavutustasemega kokk siin.
Või mees, kes on vaakumiga katki ;)

ei tunne end teistmoodi, kuidas teil on?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Lugupeetud PNicole,
kas te jumaldate proua Kidmani?
Tegelikult ei näe ta enam välja nagu sinu avataril.
Tänapäeval on ta pigem hirmuäratav.
Lugupidamisega, tagasihoidlikult teie, Cranston.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Kui ma teen kogemata lillat mdma, siis selle põhjuseks on see, et ketoonis on jäänud veidi jääkainet. Ketoon läheb punaseks, mdma tuleb välja teist värvi, pruunist lillaks.

ei tee mingit vahet efektis/puhtuses, mida ma saan öelda.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
MDMA sünteesiti tõepoolest esmakordselt 1912. aastal. Shulgin "avastas" selle uuesti, mõistes selle psühhoaktiivset potentsiaali ja muutis selle oma uurimistööga populaarseks.

Kas keegi mäletab "seaduslikke alternatiive" "ecstasy/ravi pillidele", mida reklaamiti internetis umbes 10-15 aastat tagasi?
Ma usun, et neid nimetati "Purple Oms" ..see teema pani mind neist mõtlema. Ma ei ole neid kunagi proovinud, teab keegi, mis need olid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Asendatud katinoonid. Samad asjad, mida inimesed teevad 3mmc, 4mmc, a-pvp ect. Mõned neist teised olid lihtsalt taimne jama. Mäletan, et ostsin humalaid või mingisuguseid taimede tippe, mida pritsitakse jwh ja muu taolise abil. Hindudel oli neid alati peidetud ja kui küsisid nende kohta, siis nad vaatasid sind "nii".
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Lugupeetud ravimisõdur,
me (testimeeskond) võime isiklikult kinnitada, et seal on mõned lillad/pruunid mdma, mis on tõesti ilusad.
See tähendab, et värv tuleb umbes 3% lisanditest, mis ei ole toksilised, nii et värv ei tähenda midagi.
Tänan teid teie tähelepanu eest.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
See sõltub läbipaistvusest ja kristallide suurusest. Kas kristallid on üsna suured ja läbipaistvad, siis jah, lisandite tase on umbes 1-2%. Kui kristallid on hägused ja väikesed, siis palju palju rohkem, kuni 10-15% lisandeid.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Loomulikult on teil (jälle) õigus. Suured lillakad/pruunid kristallid olid üsna läbipaistvad ja lagunesid rõhu all lillakaks/halliks tolmuks.
See võib teoreetiliselt viidata teistsugusele isomeeride suhtele kui 1:1. Aga teisest küljest ei olnud see kunagi ette nähtud, seega ilmselt ebatõenäoline.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tänan hr Frit Buchnerit,
Ma arvasin, et need on BS tol ajal - mingi "energia" vitamiinilisand. Ma ei teadnud sel ajal arenevast analoog-RC-stseenist.
Mäletan, et nad reklaamisid ka "legaalseid pungi". Alles tagantjärele vaadates saan aru, mis toimus. Miks on alati hindud või pakistanlased need, kellel tundub olevat "leti all valik" räpastes bensiinijaamades ja nurgapoodides? Ei kurda. Ma igatsen, et kohalikest poodidest sai noid - paljud neist ei olnud suurepärased ja segu oli karm, kuid ma ostsin kõik, mida sain, kui leidsin hea partii. :cool:

Und danke, härra Cranston,
Mul ei ole olnud võimalust proovida ühtegi lillat MDMA-d. Mul oli üks hea partii ecstasy tablette kogu mu elu, see oli umbes 20 aastat tagasi.
Sellest ajast alates olen proovinud vähemalt 10 erinevat pilli ja need olid kõik parimal juhul kofeiiniga. Ma olen loobunud ecstasy pillide ostmise katsetest. Kui kellelgi seal on tõeline asi, proovige mind ja teil on sõber/klient kogu eluks. Mulle on alati müüdud mingi katinoon "molly" koondnimetuse all, kuigi sarnane, ei saa midagi tõesti võrrelda. Ma olen seda esimest kogemust pikka aega jahtinud.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ärge kasutage tablette !
Võtke ühendust Pygmalioniga. Ta on aus ja ta on ta parim mdma kristallid mul kunagi olnud.

Oluline on ka teie psüühika, vibe, meeleolu, seade jne.
Tänapäeval tunduvad inimesed olevat rohkem stressis ja kiirustades kui 20 aastat tagasi.
Ma arvan, et nutitelefonid tapsid vana hea vibratsiooni, mis meil oli 90ndatel.
Berliinis on ikka veel klubid, kus seda saab kogeda.
 
Top