Metamfetamiini rekristallisatsioon

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Tere, katsetasin hiljuti metamfetamiini ümberkristalliseerimise tehnikat, mis ilmselt töötab üsna hästi.

Leidsin selle foorumist.

Protseduur:

Pange metamfetamiin konteinerisse ja lisage atsetooni (võimaluse korral veevaba) umbes 1 -2 cm kõrgusel metamfetamiini tasemest.

Kuumuta keemiseni, siis lisa alkoholi (mina kasutan IPA-d), kuni amfetamiin on täielikult (või peaaegu) lahustunud.

Eemaldage soojusallikalt, katke alumiiniumfooliumi kihiga, seejärel kilega ja jahutage 1h leige veevannis.
Asetage mahuti veel 1h külmikusse ja seejärel 24h sügavkülma.

Mina isiklikult lõpetan külmkapis, sest kasutan väikestes kogustes metamfetamiini ja ma ei ole pärast 24h sügavkülmas olemist näinud mingeid täiendavaid tulemusi...

Ja see ongi kõik, siis peaks leidma väikesed kristallmetanõelad, kui olete lõpetanud!

Translated with www.DeepL.com/Translator (tasuta versioon)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Siin on pildid minu tulemusest
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lahustan selle keevas IPA-s ja lisan atsetooni, kuni see hakkab lihtsalt häguseks muutuma. Tulemused on aga täpselt samad. Pärast 2 tundi sügavkülmikus või mis iganes, aurustage see 50%-ni ja jahutage uuesti maha
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Huvitav. Millised on teie ligikaudsed proportsioonid massi ja mahu järgi - met : ipa : atsetoon ?
ja milline on aprox yld pärast esimest ümberkristalliseerimist?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Täname. Huvitav. Mulle meeldib ka see ümberkristalliseerumine 10% vee/atsetooni lahuses. Ma kasutasin seda mdma hcl ümberkristalliseerimiseks sadu kordi, kuid sel juhul on yld umbes 80-90% 12 tunni jooksul. Ülejäänu taastamiseks aurustage suurem osa vedelikust ja korrake seda uuesti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
lihtne: 10% H2O + 90% atsetoon. hüdrokloriid lahustatakse selles lahuses, seejärel viiakse see sügavkülma.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Väikese koguse puhul jah. Kui me räägime 20-50 gr, siis on OK, et seda võib ümberkristalliseerida vees/atsetoonis poole päeva jooksul.
Aga suurema koguse puhul on vaja rohkem aega.
Praegu rekristalliseerub umbes 500 gr mdma hcl vees/atsetoonis. Pärast 24 tundi on yeld 83%. Umbes 85 gr on veel lahustunud. Ma arvan, et nende väljavõtmiseks kulub veel 72 tundi.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere hommikust, härra.
Kas teie mainitud ümberkristalliseerimismeetod on kohaldatav metamfetamiinvesinikkloriidi suhtes?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere hommikust, härra.
Kas teie mainitud ümberkristalliseerimismeetod on kohaldatav metamfetamiinvesinikkloriidi suhtes?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Jah
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Lugupeetud hr.

Ma olen algaja ja katsetan. Olen mitu korda ebaõnnestunud, kui tegemist on kristalliseerumisega.

Kas te saaksite mulle vastata mõnele küsimusele?

1. Kas te kristalliseerisite ratseemilist või D-metüülilist?

2. Millised on metüül/atsetooni/isopropüülalkoholi suhted?

3. Teie mainitud jahutusprobleem. Laske esmalt jahtuda toatemperatuurini. Seejärel jahutage külmkapis 1 tund. Jahutage külmkapis 24 tundi. Ma ei saa päris hästi aru. Külmkapi temperatuuride erinevust. Milline on külmkapi temperatuur 1 tunni jahutamise ajal? Milline on külmkapi temperatuur selle 24 tunni jooksul?

härrad. Tänan teid väga!
soovin teile õnnelikku elu.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. See on vist D-metüül. I m ei ole keemik ja ei ole kunagi analüüsinud seda, kuid see peaks olema see.

2. Kasutades atsetooni ja vett, umbes 20g met, kasutan 1dl atsetooni ja kuumutan seda vahetult enne keemistemperatuuri. Siis kasutan keskmiselt 8 - 9,5ml vett ja segan hästi, kuni peaaegu kogu met on lahustunud.
Siis katan alumiiniumfooliumi ja kilega ning mähin oma mahuti 1 köögirätikuga, et aeglustada jahutusprotsessi.

3. Hetkel jätan jahtuma 4-6 tunniks vabas õhus, sõltuvalt kogusest (10 - 20g).
Siis kas kogun killud enne jahutamise jätkamist külmikusse (minu oma on seatud 3°C) ja seejärel sügavkülma või panen kogu asja otse külmikusse ja seejärel sügavkülma...
Kui ainult toatemperatuuril jahtuda lasta, siis läheb palju toodet kaduma.
Jätka jahutamist nagu kirjeldatud, et võimalikult palju toodet tagasi saada.
Kui kristalle enam ei teki, aurustage vedelik ära, et võimalikult palju tagasi saada.

Tavaliselt kogun ma enne külmikusse panemist toatemperatuuril tekkinud kristallid kokku, sest külmikus on jahutamine kiirem, nii et kristallid muutuvad väiksemaks.

Voilà, ma loodan, et ma vastasin teie küsimusele...
Vastasel juhul ütle mulle.

Tervitused
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere, härra,


Mul on pidevalt sama probleem i tõesti loodan, et te saaksite mind aidata.

Mul on ka d-meth ja kasutada teie meetodit ja oli succes üks kord. Pärast seda, kui ma kordan protsessi sama metaaniga, on mul ikka ja jälle sama probleem. Kui te võiksite mulle nõu anda, oleks see väga teretulnud !

Kristalliseerumise ajal kleepuvad kristallid keeduklaasi külje ümber ja näevad lõpetamisel palju välja nagu mdma. Ma ei saa aru, miks ta seda teeb ja ma ei tea, kas teil on kunagi olnud sama probleem. Kui jah, siis mida sa tegid, et seda parandada ? Ma kordasin protsessi mitu korda, kuid ma saan pidevalt samu tulemusi. Iga nõuanne on teretulnud !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Kas kasutate veevaba atsetooni ja destilleeritud vett ?
Kui jah, siis kas te lisasite vett korraga või vähehaaval ja isegi tilkhaaval, kuni peaaegu kõike tuleb lahjendada?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mida te mõtlete pitseerimise all? Luke mähkida foolium ja teip ümber konteineri ilma aukudeta nagu pitseeritud pitseeritud ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Ei ole vaja olla nii range. Lihtsalt mähkige see tavaliselt alumiiniumfooliumiga, peamiselt selleks, et vältida tolmu sattumist ja aeglustada lahuse aurustumist. Mida aeglasem on aurustumine, seda suurem on kristall. Kiire aurustumine moodustab ainult kristallilise pulbri.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Võite kasutada ka IPA või kas viina t lahustada toote, kuid mul on parim tulemus destilleeritud veega.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jah. Tänan teid teie suuremeelsuse eest. Ma püüan seda teha.

Tervist edule.
 
Top