Metamfetamiini rekristallisatsioon

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. See on vist D-metüül. I m ei ole keemik ja ei ole kunagi analüüsinud seda, kuid see peaks olema see.

2. Kasutades atsetooni ja vett, umbes 20g met, kasutan 1dl atsetooni ja kuumutan seda vahetult enne keemistemperatuuri. Siis kasutan keskmiselt 8 - 9,5ml vett ja segan hästi, kuni peaaegu kogu met on lahustunud.
Siis katan alumiiniumfooliumi ja kilega ning mähin oma mahuti 1 köögirätikuga, et aeglustada jahutusprotsessi.

3. Hetkel jätan jahtuma 4-6 tunniks vabas õhus, sõltuvalt kogusest (10 - 20g).
Siis kas kogun killud enne jahutamise jätkamist külmikusse (minu oma on seatud 3°C) ja seejärel sügavkülma või panen kogu asja otse külmikusse ja seejärel sügavkülma...
Kui ainult toatemperatuuril jahtuda lasta, siis läheb palju toodet kaduma.
Jätka jahutamist nagu kirjeldatud, et võimalikult palju toodet tagasi saada.
Kui kristalle enam ei teki, aurustage vedelik ära, et võimalikult palju tagasi saada.

Tavaliselt kogun ma enne külmikusse panemist toatemperatuuril tekkinud kristallid kokku, sest külmikus on jahutamine kiirem, nii et kristallid muutuvad väiksemaks.

Voilà, ma loodan, et ma vastasin teie küsimusele...
Vastasel juhul ütle mulle.

Tervitused
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere, härra,


Mul on pidevalt sama probleem i tõesti loodan, et te saaksite mind aidata.

Mul on ka d-meth ja kasutada teie meetodit ja oli succes üks kord. Pärast seda, kui ma kordan protsessi sama metaaniga, on mul ikka ja jälle sama probleem. Kui te võiksite mulle nõu anda, oleks see väga teretulnud !

Kristalliseerumise ajal kleepuvad kristallid keeduklaasi külje ümber ja näevad lõpetamisel palju välja nagu mdma. Ma ei saa aru, miks ta seda teeb ja ma ei tea, kas teil on kunagi olnud sama probleem. Kui jah, siis mida sa tegid, et seda parandada ? Ma kordasin protsessi mitu korda, kuid ma saan pidevalt samu tulemusi. Iga nõuanne on teretulnud !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jah, ma kasutasin veevaba atsetooni, kuid ma kasutan tavalist kraanivett.

(Ma kasutan kõiki teie poolt esitatud suhtarve)
1. samm. Ma lahustan metüülatsooni keevas vees ja segan, kuni see kõik on lahustunud. (Jah ma lisan kogu vee 1 kord)

Samm 2. Eraldi pannil kuumutan atsetooni umbes 50 kraadini ja lisan meta ja vee segule.

3. samm. Segage ja laske temperatuuril tõusta maksimaalselt 52-55ni, kuni see hakkab mullima.

Samm 4. Viskan kõik läbi filtri, katan alumiiniumi ja kilega ning jätan 4-6 tundi toatemperatuuril (umbes 20 kraadi) seisma.

Samm 5. Panen kogu keeduklaasi umbes 12 tunniks külmkappi ja seejärel külmutan veel 12 tunniks.

Tänan kiire vastuse eest ! Ma loodan, et me saame selle välja töötada
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Te lahustate metamfetamiini keevas vees? Miks?
Ma ei ole seda kunagi proovinud, nii et ma ei oska öelda või mitte, et s viga.
Te peaksite proovima panna oma toote ja atsetooni koos retsipiendi nagu keeduklaas või kaussi kõigepealt (mõelda, et purustada oma met võimalikult peeneks, et protsess oleks kiirem) ja kuumutada met/atsetoonilahust veidi üle atsetooni keemistemperatuuri, mis peaks olema 55-56 °C.
Seejärel pange oma vesi ( destilleeritud vett tuleks kasutada seal, sest me ei tee midagi muud, et puhastamine rekristallisatsiooni teel..).
Aga vee lisamine on näiteks 7 - 8 ml kõigepealt siis segada ja oodata, et temperatuur jõuaks jälle 53-55°C, nii et võite tilgakesi vett lisada, kuni peaaegu kõik kristallmetallid on lahustunud.
Kui lisad rohkem vett kui vaja, siis läheb toode kaduma.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kui ma alustasin, järgisin täpselt retsepti, kuid mul oli raskusi metamfetamiini lahustamisega, kui see oli segatud atsetooniga.

Ja kui ma olin lõpuks meta lahustanud, võttis see nii kaua aega, et palju atsetooni oli aurustunud.

Nii et ma kasutasin kirjeldatud meetodit ja olin üks kord edukas, kuid pärast seda ebaõnnestusin, nii et ma pöördun tagasi teie nõuannete juurde.

Kas teil oli kunagi raske aeg lahustada oma meta ? Ja kui palju atsetooni aurustub, mida te teete ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tere, te ei saa aru, mida teema looja mõtleb. 1. Pange metamfetamiin ja atsetoon keeduklaasi ja kuumutage seda 55-56 kraadini, et see keema hakkaks. ( Te ei pea ootama, et metamiin sulaks atsetoonis) 2, lisage vett (see peab olema destilleeritud vesi või deioniseeritud vesi ja ärge kasutage kraanivett) ja vett tuleb lisada aeglaselt (näiteks võite kasutada tilguti abil). Vee lisamise ajal hoidke keeduklaasis olevat vedelikku 53-55 kraadi juures, kuni kogu metamfetamiin on keeduklaasis lahustunud. ( Võite valida soojusfiltreerimise, kuid seejuures tekib kaotus. Seejärel sulgege vedelik toatemperatuuril 4-6 tunniks ja pange see 12 tunniks külmikusse. Filtreerimine. Kuivatage see.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Mida te mõtlete pitseerimise all? Luke mähkida foolium ja teip ümber konteineri ilma aukudeta nagu pitseeritud pitseeritud ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Ei ole vaja olla nii range. Lihtsalt mähkige see tavaliselt alumiiniumfooliumiga, peamiselt selleks, et vältida tolmu sattumist ja aeglustada lahuse aurustumist. Mida aeglasem on aurustumine, seda suurem on kristall. Kiire aurustumine moodustab ainult kristallilise pulbri.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
mingeid näpunäiteid kristallide kuivatamiseks ilma ahju või eksikaatorikambrita ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vaakumfiltreerimisel pannakse RM keeduklaasi, lisatakse atsetooni või eetrit (lahusti peab olema kuiv ja külm) ja valatakse segades Br'i nõusse ning filtreeritakse. Pärast filtreerimist katta käsitsi lehtri ülemine suu. Sulge see tihedalt ja filtreeri 10-15 sekundit. See on peaaegu väga kuiv. Kui tekib lõhn, võite selle A4-paberile panna. Katke see A4-paberiga ja pange see kuivale ja soojale kohale 2/3 tunniks ning see kuivab põhjalikult.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
tänan teid vastuse eest, proovin seda varsti. Ja mul oli veel üks küsimus, kas metakristall on hügroskoopiline ?
Ma panin oma filterpaberi sisse ja avatud õhu kuivatamiseks, kuid pärast 2 päeva selle ei ole isegi veel kuivanud. ikka näevad märjad ja kleepuvad välja.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
See neelab niiskust, kuid ilma teie olukorraga on lisandeid. See tuleb panna keeduklaasi, lisada külm ja kuiv atsetoon, segada seda kiiresti mõne sekundi jooksul ja seejärel filtreerida see burt-sahtel. Atsetoon/eeter/isopropüülalkohol on head puhastusvahendid, kuid neid tuleb kuivatada)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
jah ma arvan ka, et seal on mõned lisandid. Ma panin taskulambi ja see nägi välja nagu väike läikiv vikerkaar. ja pärast mõningaid uuringuid , ma arvan, et see on pvp pillide sideaine. Sest ma eksakt pseudo alates pillidest pestud kaks korda atsetooniga , ja lihtsalt reageerida see ilma futher ümberkristalliseerumine.
mingi idee, kuidas sellest vabaneda ? sest ma leidsin, et see lahustuvus on vaikne sama metamfetamiiniga.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
jah ma arvan ka, et seal on mõned lisandid. Ma panin taskulambi ja see nägi välja nagu väike läikiv vikerkaar. ja pärast mõningaid uuringuid , ma arvan, et see on pvp pillide sideaine. Sest ma eksakt pseudo alates pillidest pestud kaks korda atsetooniga , ja lihtsalt reageerida see ilma futher ümberkristalliseerumine.
mingi idee, kuidas sellest vabaneda ? sest ma leidsin, et see lahustuvus on vaikne sama metamfetamiiniga.
 
Top