Question P2NP ümberkristalliseerimine

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei inimesed,

kuna ma tellin varsti oma esimese P2NP, siis otsin nõu järgmises teemas:

P2NP ümberkristalliseerimine

Olen lugenud mõned asjad selle protsessi kohta foorumis ja saanud aru, et see on soovitatav mitte ainult tõestada P2NP kvaliteeti, vaid ka parandada selle kvaliteeti, kui see peaks olema halvem kui soovitud.

Üks kasutaja soovitas otsida "Isomeeride eraldamine" Ma püüdsin leida rohkem teavet, kuid ei suutnud.

Otsin nüüd juhendit, mis selgitaks, kuidas P2NP ümberkristalliseerimine toimib ja milliseid seadmeid + kemikaale on protseduuriks vaja.

Igasugune abi oleks väga teretulnud.

Cincerly,

Koko
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
See on kütus, mille ma täpselt samal ajal ostsin. Ja nagu selgelt öeldud sisaldab metanooli. Nii et kui selle ei ole võimalik saada p2np nitometaanist, siis olen ma kadunud. Lihtsalt ootan MP testi
 

Attachments

  • lDNQiZFxLs.jpg
    lDNQiZFxLs.jpg
    2.1 MB · Views: 167

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
P2NP ümberkristalliseerimine

Ümberkristalliseerimise peamine põhjus on teatud reduktsioonide saagise suurendamine, eemaldades reageerimata aldehüüdid, antud juhul bensaldehüüdi, kui töötate kogustega >0,5 mooli, siis soovitame vähemalt ühe ümberkristalliseerimise, kuigi see ei ole hädavajalik.

See on lihtne protsess ja tootekadu on vähem kui 5%, selle asemel, et paljude orgaanilise keemia ümberkristallisatsioonide puhul on kadusid tavaliselt 20-25%.

Isikukaitsevahendid: ideaaljuhul kandke ühekordselt kasutatavaid nitriilkindaid, mille all on butüülkindad, vähemalt kaks paari ühekordselt kasutatavaid nitriilkindaid.

Ümberkristalliseerige, kasutades 99,5%+ isopropanooli temperatuuril 60°C (mitte kõrgemal).

Märkus: kaaluge tühja kolbi, kaaluge IPA-d mõõtesilindris, kaaluge P2NP kaalul, kaaluge pärast toote lisamist, et arvutada IPA kadusid aurustumise teel, ja kaaluge lõpuks kuiva toote lõppkogus pärast kõiki põllukultuure, et arvutada saagis.

Erlenmeyeri kolvis (vähendab toote kadusid aurustumisel):
Lisage P2NP 2 g / ml isopropanooli (kuigi 1 ml isopropanoolis võib lahustuda palju rohkem, puhtus väheneb).
Pärast lahustumist filtreerige vajaduse korral lahustumata saasteained kuumalt, filtreerige läbi oma buchneri lehtri, kasutades selleks kiiret filterpaberit või suurema poorsusega fritti, ja laske juba 60 °C juures veidi täiendavat isopropanooli, et loputada filtril/frittidel olevad kristallid, seejärel katke erlenmeyeri kolb kilega või fooliumiga, mille mõlemal pool on paar väikest õhuauku, ja seejärel katke oma erlenmeyeri kolb kilega või fooliumiga.
Laske jahtuda toatemperatuurini, asetades kuivasse pimedasse segamata kohta vähemalt paariks tunniks, mille järel näete kollaste kristallide moodustumist, viige paariks tunniks külmkappi enne moodustunud kristallide filtreerimist.
Viige filtraat (emalahus) üheks päevaks tagasi külmkappi, et ülejäänud kristallid lahusest välja langeksid; kui te teate, et filtraadi veesisaldus on tühine, võite selle panna sügavkülma, et kiirendada kristallide moodustumist (kui veesisaldus on väike, ei ole see nii hea mõte, sest siis tekivad lörtsjad tumedamad kristallid.

Ideaaljuhul kasutage Buchneri lehter koos kiire filtripaberiga või suurema poorsusega fritiga, et filtreerida kahvatukollased kristallid, tagastage filtraat täiendavate viljade saamiseks sügavkülma, seejärel loputage jääkülma isopropanooliga (säilitage see filtraat tulevasteks loputusteks ja koguge aeg-ajalt selles tekkinud kristalle), lõpuks loputage destilleeritud veega, et eemaldada katalüsaator ja laske 10 minutit lehteris vaakumkuivatada (veefiltraat visatakse ära).
Lõpuks kuivatatakse kristallid 15 minutit vaakumiga buchneri lehtris, pärast kuivatamist kaalutakse kristallid ja viiakse ettevaatlikult õhukindlasse PP-pakendisse ning pannakse külmalt hoiule.

Ümberkristalliseerimist võib veel paar korda korrata, et saavutada 99%-line puhtus.

Oranžid kristallid või punane toode ei tohi olla - loputamine jääkülma isopropanooliga eemaldab kõik punase polümeriseeritud toote väliskihid.

Märkus: Mida soojem on säilitustemperatuur, seda kiiremini nitrostüreen polümeerub. Elujõulisi kristalle võib säilitada külmkapis (0-5 °C) 6 kuud või sügavkülmas (-5-15 °C) 2 aastat või kauem.

Kui teil ei ole buchneri lehtrit ja vaakumallikat, siis peate filtreerima gravitatsiooniga, kasutades keeduklaasi, mille peale saab istutada lehtrit, asetage 2 kohvifiltrit ja valage kristallide ja IPA segu sisse, nüüd asetage kõik külmikusse filtreerimiseks ja seejärel kuivatage enne säilitamist.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma ei tea, miks ma sinus kahtlesin. MP 55°C ISH, mida ma nimetaksin nitro stüreeniks
Aga jah 1-nitro-2-fenüületaan nagu haritud ütleksid.
Kas nitro stüreeniga saab midagi teha? On mul 500-600g seda või viskan selle lihtsalt prügikasti ja järgin mingit järeleproovitud kirjandust, selle asemel, et asendada asju kus ja millal tahan.
Sorry g. Patton korralik fännipoiss.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma tean ainult asendusnitrostüreenide rakendust. Tõenäoliselt lihtsalt vabaneda. :(
 

Eidolon-UK

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 11, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Lihtsaim meetod P2NP valmistamiseks on segada 710ml bensaldehüüdi ja 500ml nitroetaani (selge lahus), seejärel 35ml n-butüülamiini, sulgeda ja raputada, et segada põhjalikult, nii et aurud peatuvad, vedelik on nüüd kollane. Sulge lahti ja (kui sul on kuivatustoru, siis kinnita leeliselise kuivatusainega või molekulaarseibiga 3A), jäta nüüd pimedas kuivas kohas 4 nädalaks, lõpuks saadakse tahked kollased kristallid (saagis 78-92%).
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Huvitav lähenemine :) Võrreldes teiste meetoditega, mis nõuavad 1 öö külmutuskapis, tundub 4 nädalat üsna pikk tho
 
Top