Usaldusväärne mefedrooni müüja Euroopast?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Mul on vaja head mefedrooni tarnijat, kes tarnib Euroopast. Kas on abi?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Me saame aidata selle koostamisel. Nii et te toodate ise oma mefedrooni ja saate tõeliseks kvaliteetse mefedrooni tarnijaks.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Sa mõtled, et õpid neid 4metüülpropiofenooni ise tootma? Või saadate neile 4metüülpropiofenooni, siis nad toodavad 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Meie asukoht on Poolas ja me saame teid selles aidata. Kirjutage mulle, kui olete huvitatud;)
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Tahaksin teiega ühendust võtta teises küsimuses, teie privaatsusseaded on välja lülitatud, nii et keegi ei saa teile sõnumit saata.

Parimate soovidega
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ma saan teha Euroopa laevanduse, võtke minuga ühendust, kui teil on huvi.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Võin pakkuda erinevaid keemiatooteid, vaheaineid ja keemilisi vahendeid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, kui soovite siin midagi müüa, postitage see BB Marketisse ja linkige see oma kommentaaris. See on tasuta. Mõnikord tundub see väga kahtlane uutest kontodest ja Admin annab keeldude ilma kahtluseta selliste rämpsposti kuulutuste eest. @tinaprochem Võtke seda arvesse.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere, me valmistame mefedrooni ja asume Ühendkuningriigis :)
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
ma saan seda saata USAst ja Hiinast
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Pärast 5 katset 5 erinevast ELi riigist, kus ülevaated turul ja "kinnitatud" (tasulised kasutajate ülevaated) rabas, pärast seda, kui sain 2x kogu punk, täis lahusteid, kohutavalt madalat (kui üldse) 4-mmc puhtust ja 3x juhuslikke katinooni analooge, oleks legaalse ELi müüja leidmine suurepärane. Mis korralik stealth ei saadetakse kuumadest riikidest *** õhumullidega ümbrikus, kus on suletud kott sees ja midagi muud, isegi mitte (juhuslikku) tagasisaatmisaadressi.

Ühendkuningriik on tuntud 4-mmc-kultuuri poolest ja tootmine ei ole seal kunagi peatunud. Aga ükski müüja ei saada ELi viivituste ja tõsise tollikontrolli tõttu IN/OUTING.
PL/NL on 50/50, kas saada korralik tulekahju partii või juhuslik analoog.
Saksamaa oli alati totaalne flop (sorry edasimüüjad, lab-testige esmalt seda, mida ostate)

Ma otsin seda lihtsalt varuks / isiklikuks kasutamiseks, kuid ma võin ühendust võtta müüjatega EL-is, kes on huvitatud edasimüügist * päris * 4-MMC, eriti mitte-kuumast EL-riigist.

Ei ole huvitatud CN/USA pakkumistest, sama nagu algne teema - ELi müüjad (= riigid, mis asuvad füüsiliselt mandril nimega Euroopa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Inimene, sama kogemus. Eelmisel aastal sain Poola surnud tilgad 4mmc ja Venemaa - kõik reaalne. Sel aastal olen proovinud üle 10 müüja Poola, Saksamaa, NL ja oli kõik mingi 3cmc või 4cmc prügi. Ma ei saa aru, miks see on juhtunud, kuid see on üsna kurb. Ma ei saa isegi aru nõudlusest nende järele, isegi kui neid müüakse korrektselt 3cmc, kuid tavaliselt antakse neid edasi 4mmc.

See on ilmne struktuuriline erinevus, kalalõhnaline lõhn, äärmuslik põletus isegi nina tilgutamisest ja mitte midagi, mida ma leian, et see on kaugeltki võrreldav või väärt, et seda sisse võtta.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi oskab minu asjatundmatule tagumikule seletada, miks see turul ülekaalus on? Tundub kuidagi kummaline, et toota halogeensed katinoonid tohututes kogustes ja tõrjuda nendega metüülkatinoonid. Ma ei saa aru tootmise või inimese mõju seisukohast. Mis kasu tuleb 3cmc/4cmc asemel toota?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mulle meeldiks üksikasjalik vastus, kuid kahjuks, kui asjad lähevad vales suunas, ostjad, kes ei saanud mingeid vihjeid tõelise 4-mmc kohta, või nad nautisid 3-mmc mõtlemist on 4-mmc, saavad nüüd kõik teised kümned analoogid, mis arvavad, et nad on lihtsalt "paremad" või halvemad partiid. Niikaua kui suur müüja vaalad pakuvad toodet, ja nende teised tooted on legaalsed, "kultuur" tõeline Meow Meow on kahjuks kadunud...

See on lihtsalt odavam ja vaevata suured müüjad saada oma hulgimüüja edasimüüja nad usaldavad mida iganes reageerivad positiivselt katinoonid, ja hulgimüük on lihtsalt osta teiste ELi tootjate, kuid enamasti Hiina "koodnimi" tundmatu juhuslikud. See on peamine põhjus: Hiina saab toota väga odavaid suuri koguseid.

4-mmc "kultuur" hakkas uuesti levima / tõusma 3-mmc-ga, kuna see oli lähim süst (kuigi ikka veel kilomeetrite kaugusel), ja see oli maitsev võimalus "petta" palju tagasipöörduvaid tõelisi mefedrooniarmastajaid. 4-mmc tootmine toimub enamasti (ja ainult, kui me räägime EList) Ühendkuningriigis, kus see ei ole kunagi lakanud eksisteerimast, ja Poolas. NL/SWE ja muud idapoolsed riigid on mündiotsing, mida sa saad. Aga viimase 2-3 kuu jooksul ELis tehtud laboratoorsete ravimite kontrollimine räägib selgelt: mitte ükski energiakontrollile (Hispaania) või eve-ravi (Šveits) saadetud ravim ei olnud 4-mmc, isegi mitte enam 3-mmc.
UK on kõrge riskiga riik saatmiseks, sama kehtib ka Poola kohta (saatja jaoks, mitte vastuvõtja jaoks teisel). Nii et tõeline 4-mmc jääb nende õnnelike kätte, kes saavad reshipperiga ühes sellistest riikidest.

Ja jah, *bump* ootan ikka veel reaalset 4-mmc tootjat EU-põhiselt, kes suudab 4-mmc tarnida - nii väikestes kui ka suurtes kogustes.
 
Top