Usaldusväärne mefedrooni müüja Euroopast?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

Pärast 5 katset 5 erinevast ELi riigist, kus ülevaated turul ja "kinnitatud" (tasulised kasutajate ülevaated) rabas, pärast seda, kui sain 2x kogu punk, täis lahusteid, kohutavalt madalat (kui üldse) 4-mmc puhtust ja 3x juhuslikke katinooni analooge, oleks legaalse ELi müüja leidmine suurepärane. Mis korralik stealth ei saadetakse kuumadest riikidest *** õhumullidega ümbrikus, kus on suletud kott sees ja midagi muud, isegi mitte (juhuslikku) tagasisaatmisaadressi.

Ühendkuningriik on tuntud 4-mmc-kultuuri poolest ja tootmine ei ole seal kunagi peatunud. Aga ükski müüja ei saada ELi viivituste ja tõsise tollikontrolli tõttu IN/OUTING.
PL/NL on 50/50, kas saada korralik tulekahju partii või juhuslik analoog.
Saksamaa oli alati totaalne flop (sorry edasimüüjad, lab-testige esmalt seda, mida ostate)

Ma otsin seda lihtsalt varuks / isiklikuks kasutamiseks, kuid ma võin ühendust võtta müüjatega EL-is, kes on huvitatud edasimüügist * päris * 4-MMC, eriti mitte-kuumast EL-riigist.

Ei ole huvitatud CN/USA pakkumistest, sama nagu algne teema - ELi müüjad (= riigid, mis asuvad füüsiliselt mandril nimega Euroopa ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi oskab minu asjatundmatule tagumikule seletada, miks see turul ülekaalus on? Tundub kuidagi kummaline, et toota halogeensed katinoonid tohututes kogustes ja tõrjuda nendega metüülkatinoonid. Ma ei saa aru tootmise või inimese mõju seisukohast. Mis kasu tuleb 3cmc/4cmc asemel toota?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mulle meeldiks üksikasjalik vastus, kuid kahjuks, kui asjad lähevad vales suunas, ostjad, kes ei saanud mingeid vihjeid tõelise 4-mmc kohta, või nad nautisid 3-mmc mõtlemist on 4-mmc, saavad nüüd kõik teised kümned analoogid, mis arvavad, et nad on lihtsalt "paremad" või halvemad partiid. Niikaua kui suur müüja vaalad pakuvad toodet, ja nende teised tooted on legaalsed, "kultuur" tõeline Meow Meow on kahjuks kadunud...

See on lihtsalt odavam ja vaevata suured müüjad saada oma hulgimüüja edasimüüja nad usaldavad mida iganes reageerivad positiivselt katinoonid, ja hulgimüük on lihtsalt osta teiste ELi tootjate, kuid enamasti Hiina "koodnimi" tundmatu juhuslikud. See on peamine põhjus: Hiina saab toota väga odavaid suuri koguseid.

4-mmc "kultuur" hakkas uuesti levima / tõusma 3-mmc-ga, kuna see oli lähim süst (kuigi ikka veel kilomeetrite kaugusel), ja see oli maitsev võimalus "petta" palju tagasipöörduvaid tõelisi mefedrooniarmastajaid. 4-mmc tootmine toimub enamasti (ja ainult, kui me räägime EList) Ühendkuningriigis, kus see ei ole kunagi lakanud eksisteerimast, ja Poolas. NL/SWE ja muud idapoolsed riigid on mündiotsing, mida sa saad. Aga viimase 2-3 kuu jooksul ELis tehtud laboratoorsete ravimite kontrollimine räägib selgelt: mitte ükski energiakontrollile (Hispaania) või eve-ravi (Šveits) saadetud ravim ei olnud 4-mmc, isegi mitte enam 3-mmc.
UK on kõrge riskiga riik saatmiseks, sama kehtib ka Poola kohta (saatja jaoks, mitte vastuvõtja jaoks teisel). Nii et tõeline 4-mmc jääb nende õnnelike kätte, kes saavad reshipperiga ühes sellistest riikidest.

Ja jah, *bump* ootan ikka veel reaalset 4-mmc tootjat EU-põhiselt, kes suudab 4-mmc tarnida - nii väikestes kui ka suurtes kogustes.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
selle kuradi häbi. Mul on vene telegrammi kanalid, mida ma sain eelmisel aastal päris 4mmc surnud tilkadest Poolas. Ma läksin sel aastal tagasi ja proovisin 5-6? erinevat, ainult grammi igaühele, et näha, ja see oli kõik 3-4cmc. Venemaal eeldan, et nad toodavad ka, aga ma ei usu, et see sealt ka välja jõuab. Ma tean, et mu sõbrad seal saavad ikka päris paska, aga neil on ka maitse ja nad teavad vahet. Ütleksin, et seal ja UK on selles osas sarnased. Kahjuks ei saa ma Venemaale tagasi, kuid praegu olen Gruusias ja püüan luua sidet mõne vene sõbraga, et näha, kas neil on siin veel päris asi olemas.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Mis on tõesti uskumatu väga sõna otseses mõttes on see, kuidas saab see olla suur hype 4-mmc, mis oli "taaselustatud" 3-mmc kasutajatest mõnda aega, selle asemel, et saada hea võimalus ja teha see osa streamline toodete suurtest tootjad / organiseeritud kuritegevuse (selle asemel, et toota tonni meth ilma pseudoefedriini kui lähteaineid, hinnad meth langes ELis drastiliselt.. aga see on sellepärast, et pärast populaarsuse tõusu, mis tuli tagasi 3-4 aastat tagasi, praeguse kvaliteediga massitootmise, mis ainult suitsutab ja maitseb nagu met, kuid võite minna magama paar tundi hiljem ja sa ei õnnestu isegi psühhoosi saada..inimesed lõpetasid selle prügi ostmise, ei ole isegi seda 50-60 eur väärt, mida küsitakse) - nad oleksid võinud kulutada ressurssi 4-mmc jaoks - USAs müüakse isegi 100 USD /g eest mõnes osariigis ja EL-is sõltuvalt riigist 30-90 eur/g (ja asjaolu, et keegi ei müü seda internetis, kui ainult järgmine juhuslik katinoon - välja arvatud PL/UK, NL suur hulgimüüja otsustas ka lihtsalt osta juhuslikke Hiina katinoone või ELi toodetud ülejäänuid, mida keegi ei andnud $hit - enne oli see vähemalt 50/50 tõenäosus...).

Lihtsalt miks, tõesti... lähteaineid on lihtne leida ja importida (saadaval mitmes ELi riigis), süntees on väga lihtne (ma ei ole keemik, seega ei saa ma kindlalt teada, kuid see on lihtsam kui amfetamiin, ja seal on mitu väikest müüjat, kes toodavad kodumaist) - miks keegi ei tee *** nii suure nõudlusega (asjaolu, et kogukonnad said nii killustunud ja hajutatud nii paljude teiste platvormide ja telegrammigruppide ja DNM-i müüjate vaala võiks mängida rolli umbes ei ole vastuvõtlik nõudlusele..aga sama kehtib ka madala potentsi RC opioidide kohta ELis, viimasel ajal ilmus jälle O-DSMT.. kallim kui puhas/hq reaalne heroiin pro gramm? see on lihtsalt nii haige ja inimesed ostavad selliste hindade eest hoolimata,,)

Ma loobun, mul pole tõesti mingit huvi äri teha (vähemalt isiklikult, mõned minu kliendid ostaksid ja müüksid lahtiselt edasi), see on alates kuudest, mida ma carve korraliku 4-mmc kõrge, kuid pärast 6 katset ebaõnnestus, ja ilmselt ükski müüja UK või PL laevade väljaspool oma riiki, ja ükski teine riik ei näita, et pakkuda (võib-olla Rootsi..?) - ma lihtsalt ootan, et midagi juhtub, sest see on selline aja raiskamine ja masendav näha sellist stseeni, kus uued põlvkonnad proovivad 4-cmc või mida iganes müüakse 4-mmc ja arvavad, et nad kogesid tõelist Meow Meow, Selline austuse puudumine 4-mmc kultuuri suhtes see analoogne ELi hõlmav katk.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ma tajun sinus samasugust pettumust, sõber. Ma kavatsen leida tõelise allika ja luua selle jaoks turu osariikides. Mind ei huvita, kui ma istun mitme kilogrammi peal, samal ajal kui muud asjad poes jätkavad müüki ja varusid taastatakse. Kui inimesed proovivad tõelist asja ja neil on võrdlusalus, võib-olla muutuvad asjad veidi. Meth riikides on vähemalt 50% lõigatud MSM-iga, ive pesta palju partiisid ja see protsess tundub raskem kui 4mmc ise teha. aga ma ei tea, kas selle lähteaineid on seal nii lihtne hankida kui ELis. See ei ole riski väärt, kui puudub turg, kuid ma olen valmis leidma legaalse keemiku siin, kellel on võime varjata ja importida ravimeid siia. Ma olen üsna kindel, et ma leian õige allika ja minu veebipoes on olemas tõeline 4mmc.

Aga ma olen väga pettunud, et näha asjade seisu, kui ma pidasin seda, et ma võin saada tõelist 4mmc isegi mitte terve aasta tagasi pärast Ida-Euroopast lahkumist enesestmõistetavaks. nüüd tuleb kõike kahtluse alla seada. Algselt ei saanud see kunagi osariikides algselt "legaalsete" katinoonide tohutu sissevoolu tõttu stseenis. inimesed müüsid kõiki tüüpe MDMA-na, mis oli 100 / g tänavahind, ja nende importimine Hiinast väikese murega oli 2 / g? kui midagi tuli testeril tagasi kollane, olid inimesed umbes tappa, kes seda müüs.

ma arvan, et asjad lähevad siit ainult hullemaks, ja ma arvasin, et see oli juba halvasti.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* põrke * olukord on endiselt muutumatu, enamik ELi müüjaid DNM-i kohta, kes väidavad, et müüvad 4-mmc, mis tarnivad Hiinast juhuslikke katinoone.
Ainult Ühendkuningriigis ja PL-is toodetud tõelist 4-mmc-d ei saadeta väljapoole nende riike (isegi mitte teistesse ELi riikidesse) ja edasimüüja leidmine on väga raske.

Iga värskendus selles küsimuses on väga teretulnud (otsib ELi müüja, USA müüja tänu, kuid tellimine lahtiselt 4-mmc USA-st on liiga riskantne, ja see ei saa olla üks lihtsamaid uimastit sünteesida ja hullumeelse nõudlusega, lihtsalt ignoreeritakse ja sama nagu teised hämmastavad RC-d juhtub ikka ja jälle, laiskad müüjad liiga suured, et ebaõnnestuda, saadavad ainult analoogid, mis lubavad tõelist asja, kuid nad lihtsalt toovad ainult punki ja pärast 1..2...3 aastat, ostjad loobuvad). Kogukond on juba piisavalt killustunud ja laiali kõikjal... Ma tõesti ei saa aru, miks ükski väike-keskmine keemik/ müüja ei ole huvitatud. Inimesed ostavad tõelist 4-mmc 100USD eest USAs ja EL-is, kui üldse, maksaks kergesti 50-120 eur/g sõltuvalt riigist, kuna palgad on väga erinevad.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
palju inimesi on 4mmc osta palju müüja muretsema saata teise riiki, sest ei ole ohutu, kui nad müüvad palju siis, kui politsei top teda nad kaotasid kõik
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jah, ma kontrollisin ja teil on õigus, kui te olete PL laevandus väljaspool ei ole lihtne. Aga te võite alati maksta kellelegi, kes elab lähedal asuvas riigis, et tuua see väljaspool PL, või võite paluda välismaalast / keegi, kes elab teises riigis, et tulla PL ja minna posti shipping see, muidugi on vaja mõned väga eriline ninja stealth, et saata vähemalt 500g ja teha väga hea kasum. Aga seal on mitu võimalust, kuidas tollist mööda minna..ja halvimal juhul seda inimest ei jälgita, kuna ta ei ole PL kodanik

Tehke midagi head sellele maailmale ja päästke EL globaalsest pettusest! ^^
 
Top