Post Delivery Asjade turvaline pakendamine postitamiseks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Selles käsiraamatus leiate soovitused aine ohutuks pakendamiseks ja nõuanded selle maskeerimiseks posti teel saatmiseks.

Pakend.

Hoolimata sellest, millist ainet kavatsete saata, peate selle õhukindlalt pakendama, et vältida lõhnade läbilaskmist. Erinevad materjalid võivad olla selles küsimuses abiks, sõltuvalt paki mahust ja aine liigist.

Pange tähele! Kasutage igas pakkimise etapis alati kindaid.

Variant 1: ziplock + toidukile.

Täiustatud pakendamisviis nõuab vaakumpakendi kasutamist. See vahend kiirendab pakkimisprotsessi oluliselt, kui teil on vaja tarnida suur hulk pakke.

Vaja on kodumaist vaakumpakendajat ja spetsiaalseid kilekotte, mida saab hõlpsasti leida veebipoodidest.
2021 09 02 15 10

Selliseid kotte kasutatakse erinevatel eesmärkidel ja seega ei tohiks nende ostmine kahtlust tekitada.
Pakendite sulgemiseks võite kasutada vaakumpakendi asemel ka juuksekarva sirgendajat.
2021 09 02 15 11
2021 09 02 15 11 1

Kõige sobivam pakendite suurus on 28x500.

Neid on mugav lõigata vastavalt tootepakendi suurusele. Lihtsalt lõigake vajaliku suurusega pakend ja sulgege selle otsad juuksepainajaga pärast kraami ziplocki panemist.

2021 09 02 15 12


2. Ziplock, foolium, elektroteip.

Kaaluge varda ja pange see ziplocki. Seejärel mähkige see fooliumisse, nagu rulli sisse, seejärel tehke esimene külg kiht elektroteipi ja vajutage seda. Pärast seda tuleb peale kanda põhikiht elektroteipi. Kui ainepakend on suur, siis mähkige see nagu joonisel näidatud, ja kui see on väike, siis mähkige alumine ja ülemine kiht teise kihiga.
2021 09 02 15 13

Kui vetsuploki suurus ületab oluliselt varda mahtu, siis lihtsalt voltige see kokku ja mähkige see üles.

Seda pakendamismeetodit ei ole raske teostada, kuid selline pakend ei lase vedelikku ega lõhna läbi. Selle eeliseks on ka väike ajakulu, kui teete kõik toimingud järjestikku. Kõigepealt pakendate kauba ziplocki, seejärel mähite kõik ziplockid fooliumiga ja seejärel mähite kõik elektrilindiga. Nii on kõik teie liigutused ühesugused, üsna täpsed ja kiired.

Kuidas maskeerida kraami.

Varjamise loomiseks on palju viise ja igaüks neist sõltub teie leidlikkusest.

Väikese mahuga ained, näiteks happetemplid, ei vaja keerulist maskeerimist. Enamasti pakuvad edasimüüjad kleepida vaakumpakendi koos templitega postkaartide brošüüride või papplehtede sisse ja saata need tähitud postiga. Näiteks võib see olla võltsitud edendamine, tänu osalemise eest sotsioloogilise uuringu kataloogi raamatuklubi liikmele ja nii edasi.

2021 09 02 15 15

See meetod on vähem riskantne, sest kirjad ei läbi nii hoolikat kontrolli kui pakid. Kirjade puhul on menetlus lihtsam, sest pakke saab skanneritega kontrollida. Selle meetodi ainus puudus on see, et sel viisil saab saata ainult väikese koguse ainet.

Näited:
2021 09 02 15 26
2021 09 02 15 26 1


Suurema paki saatmisel oleks vaja aine keerulisemat maskeerimist. Selliste juhtumite jaoks on olemas suur hulk variante. Kama võib peita väikestesse elektroonika- või elektroonikadetailidesse, mänguasjadesse, tööriistadesse, CD-desse, sporditoitude pakenditesse või muudesse väikestesse kaupadesse.
Näited:
2021 09 02 15 27
2021 09 02 15 27 1
2021 09 02 15 27 2
2021 09 02 15 27 3


Selline varjatus võib maksta mõned lisadollarid, kuid aitab oluliselt vähendada riske ning suurendada klientide usaldust. Postisaadetistega töötades peaksite kõigepealt meeles pidama, et kõige turvalisem meetod teie jaoks on välja töötada oma unikaalne maskeerimisviis. Võite laenata juba olemasolevaid ideid ja täiendada neid oma detailidega. Sellisel juhul on teie paljastumise tõenäosus võimalikult väike.
 
Last edited by a moderator:

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Kui te mainite suuri. Kui palju kaalu/massi te ütleksite, et see on? Kasutame lihtsalt jahu näitena. Kui te seda vaakumpakendis, siis panna väikesesse Mylar-kotti. Kui mehe untsu peate ohutuks manilapaberist mullipaberipakendi jaoks?
 

Attachments

  • l2Ux8jYuIp.jpg
    l2Ux8jYuIp.jpg
    31.3 KB · Views: 741
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ma arvan, et mõnikord on lahtine vaakumkinnitus parem kui tihedalt suletud, sest tihedalt suletud pakendi sees võib koheselt tunda, kui ümbrikku käes hoida
 

TangeloFellow

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ma arvan, et iga pakend, mis lõhnab tugevalt ammoniaagi järele, on koheselt punase lipu all.

Parem alternatiiv lõhna eemalhoidmiseks saadetud postist oleks esiteks mitte hoida ümbrikke lõhnava toote läheduses ning käsitleda ümbrikke ja muud pakkematerjali ainult värskelt kinnastatud kätega. Sulge haisevad tooted ühe paari kinnastega, seejärel vaheta need pakendite jaoks välja.

Ettevaatusabinõuna võiksite nädala jagu posti sulgeda aktiivsöega täidetud ziplock-kotti või plastmassvanni ja lasta 2-3 päeva seisma jääda, et imeda kõik lõhnad, mis siiski välisosadele üle kanduvad. Samuti ei teeks paha saata asju, nagu vaakumpakitud umbrohi, aktiivsöega täidetud väliskotis, et võidelda lõhnaga transpordi ajal.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Suurepärane juhendaja @HEISENBERG

Ma ainult lisan, et saada suur roll mülli, et vältida röntgenkiirte eest
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Tere,

Kahjuks ei takista mylarbagid röntgenikiirguse avastamist.

Kõige tõhusam viis röntgenikiirguse "peatamiseks" on kasutada väga väikese tihedusega materjale, näiteks puitu. Mida suurem on tihedus, seda lihtsam on röntgenikiirguse avastamine.

Vanad röntgenkiired skaneerisid varem ainult külgedelt, kuid tehnoloogia arenedes skaneerivad nad nüüd ringikujuliselt ümber objektide.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere

Tahaksin lisada informatiivseks otstarbeks, et need lõhnade / lõhnade maskeerimise menetlused toimivad ainult inimeste kaasamisel.

Niipea, kui on kaasatud koerad need ei tööta üldse, vaakumiga suletud kilekotid või mylarbags ei peida lõhnu või lõhnu, ainult inimeste puhul. On tehtud palju teste õiguskaitseorganite poolt ja 100% ajast koerad leiavad iga pakendi, mis on ainult vaakumiga varjatud.

Vaadake selle mehe kanalit, ta näitab erinevaid maskeerimisõpetusi, kas need toimivad või mitte koerte vastu.

https://www.youtube.com/channel/UC2WVymD3IM_FE26PjgDG6qQ

Parimad tervitused
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Aitäh, et saite mulle teada. Ma ise ei ole müüja, kuid see uudis aitab kindlasti mõnda minu sõpra.

Tänan ka teie videolisandi eest, ma arvan, et see on teistele kasulik, et panna see eraldi postitusse, mida ma võib-olla varsti teen (samas annan teile krediiti jagamise eest).

Ma nägin ka mõningaid teie teisi kommentaare selles foorumis ja võib-olla jõuan varsti privaatse vestluse jaoks mõne asja kohta.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere KoKoDreams,

Hea meelega aitan, võtke julgelt ühendust ja me arutame teieküsimusi.

Parimad tervitused
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1
Suurte koguste pillide saatmiseks hankige endale mõned kohvi kaubamärgiga oad Mylar stand up kotid ja täitke oma pillidega vaakum veidi ja peaksite olema hea, et minna.

Meetod saatmise met kogu maailmas on purustada see ja vac pitsat Mylari kott ainult ei vaakum kotid siis kasutada 4x6 etikett kinnitada see sisemine õnnitluskaart ja saata see tagastamise aadressi üleval vasakul templid paremal ja aadressi keskel.

Teised salajased meetodid, mis ei ole nii arenenud, on nina pooripuhastusribad, mis tulevad karbis, panete toote vaakumpakendis ja mylar sees kõik need nina ribad - suurepärane meetod LSD saatmiseks

Kas keegi võiks selgitada mylar omadused ja mida osta, et vältida avastamist, et oleks väga kasulik!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Milline oleks teie parim valik, et saata suuri koguseid keemilisi lähteaineid üle ELi DHL/DPD kaudu võimalikult varjatult?
@eyelow Oleksin huvitatud kuulma ka teie seisukohta.
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

Esmalt mitu saadetist
siis kui võimalik leida kõige lähemalt otsivad pulber, mis on seaduslik lisa ja on mõned mylar kotid tehtud (vistaprint on teenus, mida kasutatakse, nad isegi pakuvad malle, mida saate kohandada) ja siis pakendada ja saata, et nii olla kindel, et kuumalihtsulgur, sest kott võib avada transiidi ajal, vistaprint jälle pakkuda kohandatud shipping karbid pakend ja sildid kasutada seda kõike, ka võib-olla saada mõned reklaami soodus a5 kaardid panna kasti ja alati lisada arve ja tagastamise aadressi.

see on parim, mida ma suudan mõelda pulbrite jaoks nüüd vedelike jaoks see on keeruline, kuid esimene asi, mis tuli meelde:

Ostke suurim tilguti pudelid võite leida ja täita iga üks vedelikuga kasutades lehter ettevaatlik, et mitte tilkuda võiksite kasutada ka suur süstel saada täpne ml mõõtmine ja siis märgistada nagu aroom või eeterlikud õlid või midagi ja jälle pakendada kohandatud pakend ja arve ja tagastamisaadressi.

see on kallis, et saada kõik see kraam, mida ma olen siin kirjeldanud, kuid te lendate mööda radarit keegi ei kasuta kohandatud kaubamärgiga pakendite saatmiseks EI KÕIK, nii et kui nad hakkavad nad võivad mulle krediiti anda.

loodan, et see aitab.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope man! Märgistamine kui võltsitud kaubamärk ja toode on väga mõistlik mees!
Ma mõtlesin selle peale ka juba.

Tegelikult on tegemist ainult pulbritega, mitte vedelikega, nii et see peaks olema lihtne.

Tänud nõuande eest, sõber
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Antidog-sprei ei tööta, see kuivab veo ajal ja ei takista ravimite lõhna väljumist, kuna see ei loo "barjääri".

Kohandatud pakend, ei ole hea mõte, kohandatud pakendite puhul on alati jälg, kui üks pakend peatatakse, saavad õiguskaitseorganid kergesti jälgida tootjat ja tootja võib anda nimekirja kohandatud pakendite tellimusest. Nii et kui sa ei telli seda läbi mantlifirma, siis jääd sa kinni.

Ma ei saa ennast piisavalt korrata, mylarbags EI! varjata ega luua mingit tõket koerte vastu, kui tegemist on lõhnaga.

Parimad tervitused
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Koeravastane sprei kõlab minu jaoks ka rohkem nagu turundustrikk tbh.

Hoolimata sellest, kui see toimib enne kuivamist, kas poleks mõttekas panna see kolmekordselt vaakumkindla pakendi viimasesse kihti, et see jääks niiskeks?
 

breakingurmomsvag

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Ma pean ütlema, et ma läksin ja vaatasin Blaze'i või parimaid videoid ja ma ei näe, kus nad testivad MBB-d ja näitavad, et need on ebaefektiivsed. Ma näen, et nad testivad Polybag'i, kuid see on palju erinev aluminiseeritud mülaarist. Ajakirja artiklitest, mida ma olen lugenud u-lines extra dri aka nende ekstra raske MBB gaasipenetratsiooni kohta, nähtub, et neil on üsna minimaalne aurude läbitungimine. Minu arusaamist mööda on probleem iga MBB-koti puhul see, et neisse võivad tekkida mikroaugud ja kui neisse tekib mikroauk, siis lekib lõhn läbi ühe sellise augu. Kuna isegi üks auk suurendab dramaatiliselt auru võimet kotti tungida. Seega on väga oluline hankida hea kaubamärgiga mylar-kott ja kontrollida seda enne kasutamist, et selles ei oleks auke. Samuti peate olema ettevaatlik kottimise ajal, sest kõik teravad nurgad võivad torgata terve int neid. Hea võimalus testimiseks on vaadata, kas te saate mülaarkotti vaakumiga sulgeda, kui 24 tunni möödudes ei ole kotis veel mingeid märke õhu sisse- või väljapääsemisest, siis on see üsna hea märk sellest, et midagi ei pääse läbi. Isegi kui Blaze või Bust tegi MBB testi, siis kahtlen, kas nad kasutasid u-line extra-dri ja ma kahtlen veel, kas nad testisid oma kotti mikroaukude suhtes. Seega ei ole nende test kõige usaldusväärsem, kuna on segavaid tegureid, mida nad ei võtnud arvesse.....
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Ma ei lähe oma isikliku vargmeetodi üksikasjadesse, sest mustkunstnik ei avalda oma saladusi. Varem töötasin kuidagi tolliga.

Kuid siin on põhipunktid:

- Röntgenskannerid on nüüd tihedusskannerid. Nad näevad sõna otseses mõttes iga kihi tihedust, olgu see siis välispakend, toote konteiner ja toode ise. Nad suudavad ka tuvastada, kas toode on orgaaniline või mitte. Nad kasutavad erinevaid värve, et näidata tihedust ja objekti identiteeti. Kui teie paki sisu ei ole see, mis on

- vedelikud ja tabletid. Neid uuritakse kõige rohkem. Kui saate, vältige. Mis toob mind teise punkti juurde, pulbreid on kõige lihtsam liigutada. Eriti kui see on RC.

- "Eriti kui see on RC". Enamikul tolliasutustel on spektromeetrid, mis suudavad sõna otseses mõttes tuvastada toote kuni selle saasteainete/lisanditeni välja. Kuid mitte kõik ei kasuta seda, arvestades läbi käivate pakkide suurt hulka. Selle asemel toetuvad nad kiirele reagentide testimisele. Enamik sellest, mida nad otsivad ja mille leidmiseks nad oleksid varustatud, oleks amf, met, mdma ja kookos.

- Vedelikud ja tabletid tuleks saata ainult muude neutraalsete toodete professionaalse väljanägemisega pakendite kaudu. Mõelge konservidele, toidulisanditele jne. Ärge saatke seda, nagu te pakendate tänavapudeli jaoks. Röntgenseadmete ja muude võimalustega, mis neil on, avaksid nad selle ja näeksid ilmselgelt keelatud ainet. Kui pakendate seda nii, nagu te teeksite tänavapakkumist, siis on see surmtõenäoline (nt liiga palju teipi jne). See karjub, narkootikumid. Seepärast veenduge, et see näeb välja pigem võltsitud kaubanduslik toode.

- Lööge alati koerad maha. Nemad on põhjuseks, miks teie pakke üldse läbi otsitakse ja uuesti läbi röntgenaparaadi sõidetakse. Koeravastane sprei on kasutu. Atsetooniga pestud mylar-kotid pärast pitseerimist on õige tee. Nii nagu ka pitseeritud metallkonteinerid. Plastist vaakumkotid EI ole mõeldud lõhna hoidmiseks. See on mõttetu, isegi kui sa seda 5 korda kotti paned. MYLAR ja metallist konteinerid on AINUS viis. Mitte teip, mitte kilekott... MYLAR JA METALL. See on kuidagi seotud gaasi ja aroomi difusiooniga. MYLAR JA METALL takistavad mõlemat.

- Ärge saatke teadaolevast ja ilmselgest lähteriigist/kohast. Holland, Kolumbia, Peruu, California, Hiina jne. Seoses sellega jälgib toll, millised tooted tulevad teatud riikidest. Leidke need andmed ja saatke oma kraami selle kategooriaga. (nt kokandusnugade tootmiskeskus teatavast riigist, siis saatke seda koos kokandusnugadega seotud esemetega: nuga, lihvimiskivi jne).

Jällegi, ma ei lähe liiga palju üksikasjadesse. Ja ega siin foorumis ei tohiks ka keegi. Relvastatud selle infoga, kasutage oma kujutlusvõimet. Kui te ei oska, siis ei ole teil mingit asja asju saata. Sa paned end lihtsalt asjatult ohtu. See ei ole kellegi alavääristamiseks. Ma olen siiralt mures teie ohutuse pärast.
 

syntheticnazi

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Metall ja Mylar on tõepoolest õige tee!
 
Top