Post Delivery Asjade turvaline pakendamine postitamiseks

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere!
Kõigepealt tahaksin öelda, et see foorum on kiiresti saavutanud minu meeldimise ja muutunud minu lemmikpaigaks, kus vaadata teemasid ja saada teadmisi. Sellega seoses:
Ma tahan alustada arutelu seoses globaalse laevanduse teemaga. Palun andke mulle teada, kui soovite jagada mõned huvitavad viisid seoses sellega. Peamiselt tahan teada pillide ja pulbrite veo kohta suurtes kogustes sellistesse kohtadesse nagu AUS/NZ ja muud saarte ühiskonnad.
Nendes kohtades on palju koksi ja ekstacy, kuid kuidas see riiki jõuab? Alati on suur oht, et saadetised saavad caugt, kuid sellega seoses tahaksin teada saada näpunäiteid ja nippe, mis võivad olla mõned, mida ei tea. Mylar ja metall/ peibutus jne on hea baasteadmised aga püüan leida midagi, mis tõstaks taktikat.
Olen lugenud teemasid, mis meil siin foorumis on ja see on olnud suureks abiks. Ma sain mõned ideed ise välja aswell ja on eelnev kogemus kodumaise postitamise, kuid ma soovin laiendada oma teadmisi rahvusvahelise logistika valdkonnas. (Lihtsalt minu teadmiste jaoks ;-) )
Ma saan aru, et see ei ole midagi, mida inimesed, kes on seotud, tahavad avalikult arutada. Kui keegi soovib mulle sel teemal messege saata, siis ootan seda väga hea meelega!
 
Top