4mmc raputamise ja küpsetamise meetodi jaoks

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ok, kas ma sain sellest õigesti aru?

1. samm: Valmistatakse kaks lahust:
Lahus 1: 100 g 2b4m lahustatakse 500 ml DCM-is.
Lahus 2: 200 mL 40% metüülamiini lahust

Mõlemad lahused ühendatakse konteineris, mis seejärel suletakse ja loksutatakse 30 minutit.

Samm 2: segule lisatakse ligikaudu 200 ml vett ja seda loksutatakse.
Veefaas visatakse ära. Seda etappi korratakse 2-3 korda.
Alumine faas koosneb nüüd DCM-st ja 4-mmc-freebaasist.

3. samm: valmistatakse lahus, mis koosneb 55 ml HCL-st ja 500 ml atsetoonist.
Seda lahust lisatakse dcm/4-mmc segule, kuni pH saavutab 5,5-6,0.

4. samm: lahus aurustatakse, kuni 4-mmc sadestub soolana välja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
hüdrokloriid peaks hapestamisel sadestuma ja osaline aurustumine on vältimatu, kuid ma ei ole 100% kindel, et te peaksite oma aega raiskama, püüdes suspensiooni aurustada (pigem kontsentreerida), selle asemel asetage see mõneks tunniks sügavkülma ja seejärel filtreerige, teil on soovitatav lasta filtraat (ülejäänud vedelik) veel veidi aurustuda ja seejärel uuesti külmutada, et saada teine, vähem kvaliteetne saak (arvestades, et kõik tahavad näha neid suuri kristalle ümberkristalliseerumine on hädavajalik, võite ühendada tahked ained või ümberkristalliseerida eraldi, kui teise puhul on ilmne kvaliteedi langus).
 
View previous replies…

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Hei,

Kommentaaris, millele sa vastasid, soovitatakse lisada 550 ml atsetooni ja 55 ml happe lahust.

Kui ma kasutan seda sünteesi, lisan ma esmalt hapet ja seejärel külma atsetooni.

Kas see on vale, kui jah, siis miks?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Hea küsimus! Amfetamiini jaoks kasutasin heade tulemuste saavutamiseks H2SO4 1:10 lahjendust atsetoonis ja rohkem atsetooni, mida lisati vabalahusele (happe-atsetooni segu tuleks alati pärast kasutamist ära visata parim on kõigepealt puhastada midagi väga määrdunud ja hüdrofoobset). Katinoonide puhul lisan freebase'ile üsna rohkem külmutatud atsetooni ja lisan suure ettevaatusega ja pH-paberiga tilkhaaval conc. happe (oli kord, kui niipea kui pH langes neutraalse suunas, lisasin 1-3 korda suurema mahu ulatuses happe väärtuses atsetooni üle tilgahunnikusse ja siis annan sellele keerutada (märkige, et see on a.q. HCl 37%) suur mahu suhe atsetooni ja happe vahel teeb happega kaasa toodud vee vähem tõenäoline, et teie toode lahustuks. Hoidke ka märkimisväärne kogus 3-5 pesu filtripaberile, et mitte teha korduvaid ümberkristalliseerimisi (valmistage ette vähemalt kaks, kui materjal ei ole pärast pesemist valge) ja laske ka enne ja pärast happe lisamist jahtuda sügavkülma temperatuurini (ka hape), võite tekitada ka vesinikkloriidigaasi, kui partii on märkimisväärne (ma ei lisa kunagi kogu 55 ml HCl-i, et mitte lasta pH-d liiga madalale), kuid minu saagised ei olnud nii head kui esitatud kuni hiljuti, kui ma avastasin vea ja selle parandamise viisi. Ka minu NMP on teel, ma töötasin AcOEt, DMF ja DCM nad kõik töötavad, kuid ma tean nüüd, et läheneda workup veidi erinevalt, nagu sobib lahusti (vähem vett atsetaadi ja palju rohkem DMF-i jaoks, millele järgneb a.q. faasi ekstraheerimine 2 x mitte palju DCM-iga). Nagu ma ütlesin, et sa ei tee seda valesti isegi ma teen seda sarnaselt, kuigi, atsetooni sügavkülmutamistemp. enne hapet ka sügavkülmutamistemp. teeb rohkem mõtet, samuti lahjendada oma hapet atsetooniga, kuna sa lähedale neutraalsele, et mitte lisada liigset kogemata.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Tänan palju teie üksikasjaliku vastuse eest.
See tekitab aga ainult rohkem küsimusi. Ütlus, mida rohkem sa tead, seda vähem sa mõistad, läheb vist üles.

Laske hüpata teemasse.
Mis paneb toote lahustuma? Ja see on kasulik nõuanne.
Mis oli viga?
Seega oleks mõttekam teha lahus atsetoon/ HCI ja hoida seda enne hapestamist sügavkülma temperatuuril. Ma kavatsen seda proovida.
Noh, kui ma rääkisin ühe teise lugupeetud liikmega siin foorumis, ja ta ütles, et minu moodi tehes on see vale. Teie on õige.
Aga ma tahan teada, miks, lihtsalt teiste inimeste meetodite kopeerimine võib toimida, kuid ma püüan mõista , miks see toimib. Lol.

Mul on ka küsimus seoses DCMi ideaalse temperatuuriga.
Praegu kuumutan 37 C pool tundi pärast metüülamiini lisamist ja lasen lahusel segada 4 tundi.

Kas teil või mõnel teisel selle foorumi osalejal on nõuandeid ideaalse kuumutamistemperatuuri ja aja kohta metüülamiinile DCMil, 1:5 suhe ketooniga?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
te võite lisada kogu metüülamiini korraga see on jama, et te ei pea seda tund aega lisama xD
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Raputa ja küpseta
 

Attachments

  • i8AZJmMCLN.jpg
    i8AZJmMCLN.jpg
    3.8 MB · Views: 200
  • DA2H3u9pNS.jpg
    DA2H3u9pNS.jpg
    3.8 MB · Views: 199
  • 2JtgYvM0OF.jpg
    2JtgYvM0OF.jpg
    3.3 MB · Views: 185
  • wJ9T70YPaU.jpg
    wJ9T70YPaU.jpg
    3.7 MB · Views: 195

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Eile oli
 

Attachments

  • mgbFEjNzSG.jpg
    mgbFEjNzSG.jpg
    4.6 MB · Views: 183
  • 9TUfnSyOr4.jpg
    9TUfnSyOr4.jpg
    5.1 MB · Views: 502
  • 6vB5UDYNgW.jpg
    6vB5UDYNgW.jpg
    3.8 MB · Views: 172
  • SpWAVOvUju.jpg
    SpWAVOvUju.jpg
    3.9 MB · Views: 176

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Mis räpane sythese, siis tuli välja sinine toode
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
No kõik värvi saada välja täna. On täiesti valge, kui u teab, mida u teha, siis u ei pea seda pesema :p
 

Attachments

  • Z5lhsirdfX.jpg
    Z5lhsirdfX.jpg
    4.7 MB · Views: 199
  • asKOwbCD78.jpg
    asKOwbCD78.jpg
    4.6 MB · Views: 188

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Samuti, kui me juba siin oleme, kas keegi teab, kas metüülamiinimine on kõigi fenoonide puhul sama? Kas protseduur oleks näiteks heksafenooni puhul erinev? Kas ma peaksin seda halogeenima?
 

pamrz

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kuidas te seda puhastate? Täna tulin välja kerge rohelise... Aga ka mul on pH- 4-5 :(
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kuna oli dcm.Acetone wash
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Täna saame. Made safe be smart poisid
 

Attachments

  • lKjBw2b7Yo.jpeg
    lKjBw2b7Yo.jpeg
    6.1 MB · Views: 598
  • Tr160iZyWC.jpeg
    Tr160iZyWC.jpeg
    5.8 MB · Views: 594
  • j1GWgDXoqu.jpeg
    j1GWgDXoqu.jpeg
    5.2 MB · Views: 588

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Esimene katse
 

Attachments

  • 4Yibrpzn6Q.jpg
    4Yibrpzn6Q.jpg
    1.5 MB · Views: 265
  • gq2lcNvkWe.jpg
    gq2lcNvkWe.jpg
    922.9 KB · Views: 254
  • rxbsdvc5a8.jpg
    rxbsdvc5a8.jpg
    340.1 KB · Views: 244

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te võiksite öelda, kuidas see kristalliseerus... kas te segasite atsetooni hcl-ga ja see tilgub?
 
View previous replies…

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Kas olete proovinud vaadata teistes rubriikides?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
37 ei ole kaugeltki lähedal b. p. DCM ja ei ole kindel, et kuumutamine on kohustuslik, võib-olla r. t. ja lisamine MeNH2 soln. portsjonite kaupa, et lasta reageerida ja minimeerida gaasilist väljapääsu sellest, kuid mitte, et kõik ootamine peab toimuma lihtsalt segada hästi ja alustada väikeste portsjonite lisamist vahelduva ootamisega
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Mida tähendab "r.t"? Nii et teie arvates on parem lisada metüülamiini lahustust portsjoniteks. Võite teha seda külmalt, kuid selle ei ole NMP, saate madala saagise. Ja parem on vältida keetmist DCMil.

Millise vea sa oma sünteesis avastasid? Uudishimulik.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
r. t. tähistab toatemperatuuri see on standardsete laboritingimuste lähendus, mis tähendab 20C temperatuuri ja 760 mm\Hg ümbritseva õhu rõhku. MeNH2 on gaas, nii et mida aeglasemalt ja portsjonite kaupa lisate, seda vähem väljub gaasina (ärge muretsege, et seda lisatakse alati ülemääraselt), kuid mõte on selles, et vajalik kogus peab reageerima substraadiga. Voolus oli seoses tööprotsessi optimeerimisega, mis sõltub täpsest menetlusest, mida te teostate, nii et ma saan olla abiks ainult siis, kui te annate mulle üksikasjaliku menetlusliku ülesande, mida te tegite ja mida saite, ma saan hinnata ja teha selle põhjal ettepanekuid.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
r. t. tähistab toatemperatuuri see on standardsete laboritingimuste lähendus, mis tähendab 20C temperatuuri ja 760 mm\Hg ümbritseva õhu rõhku. MeNH2 on gaas, nii et mida aeglasemalt ja portsjonite kaupa lisate, seda vähem väljub gaasina (ärge muretsege, et seda lisatakse alati ülemääraselt), kuid mõte on selles, et vajalik kogus peab reageerima substraadiga. Voolus oli seoses tööprotsessi optimeerimisega, mis sõltub täpsest menetlusest, mida te teostate, nii et ma saan olla abiks ainult siis, kui te annate mulle üksikasjaliku menetlusliku kokkuvõtte sellest, mida te tegite ja mis tulemuseks oli, ma saan hinnata ja teha selle põhjal ettepanekuid.
 
Top