Shake & Bake retsept (AINULT TEKST)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on 500% parem kui esimene. Kas see võiks toimida? Selles on veidi taustateavet ja mõned tegelikud mõõtmised. Kahjuks on paljud neist valed. imestan, kuidas ta kõige lihtsama osa nii halvasti ära rikkus? See ei tekita just usaldust tema metoodika vastu.
MgSO⁴ (veevaba) mol.wt=120.x g
MgSO⁴(heptahüdraat,)mol.wt=246.x g
See tähendab, et magneesiumsulfaat hoiab vees, mis loomulikult kaalub 1g/1ml, veidi üle oma kaalu.
1/4 946ml (neljandiku) müüriklaasist on 236ml.
236ml MgSO⁴ kaalub 654,36 grammi!
Vee lahustuvus heksaanis on 0,01%, seega 1 gramm magneesiumsulfaati oleks enam kui piisav, et tagada veevaba olek ja selliseks jäämine.
Ok, seega lisas ta heksaanile üle ühe naela liiga palju kuivatusainet. Vee lahustuvus etüüleetris on 1,5% @20c, st 1,5ml/100ml. Nelikümmend kilogrammi etüüleetrisse mahub 15ml vett. 30 g MgSO⁴ oleks suur ülejääk. Ta lisas lb liiga palju kuivainet.
Magneesiumsulfaadi kui kuivatusainega on see, et see ei hoia mitte ainult vett, vaid imab ka teie lahustit, nii et 300 korda liiga palju lisades läheb teile persse maksma. Üleüldse keeras ta selle osa ära. Kas sa teadsid, et kui sa võtad selle 15 minuti pärast ahjust välja ja raputad seda ja uuesti 30 minuti pärast, siis see ei klombineeru. Vasaraga puruks lüüa on loll mõte. See on sõna otseses mõttes sama kõva kui betoon, kui sa seda ei sega.
Ammooniumnitraadi ja ammooniumsulfaadi suhe on 80/132 (see on mol.wt. Of each. Mõlemal molekulil on aminofunktsionaalne rühm ja teine osa. Ammoniaak on mõlemas sama, nii et kaaluerinevus on erinevus nitraat ja sulfaat. suhe, et saada sama arv ammoniaagi osiseid on 1/1,6, 160% nitraadi massist, et saada sama kogus ammoniaaki sulfaadist. 60 grammi ammooniumnitraati või 96 grammi ammooniumsulfaati. Hes kasutab kaks korda rohkem ammoniaaki koos sulfaadiga,, mis 8 tunneb on tõenäolisemalt õige number, 120g nitraati või192 grammi sulfaati. Vean kihla, et ka leelise ja ammooniumi kogus on vale. Jah. 90 grammi leelist on vist 3 mooli, mis vastab 80x3 240 grammi ammooniumnitraadile 132x3, 396g sulfaadile. See tüüp ei oska võrrandit tasakaalustada. Kui keegi seda põhjalikult uuriks, oleks parandused pikemad kui meetod. Sinu suur vend ei lase sul dns-st head ja täielikku meetodit leida. Ta paneb sind vaeva nägema, et ebaõnnestuda, ja naerab sinu üle, samal ajal kui ta sulle käeraudu lööb.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Te ei saa kasutada Colemani kütust?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sest see võib olla sinine. See ei ole probleem. Mõnikord on nitrometaan sinine. Mõnikord on see punane. Nad värvivad seda. Epsomi soola töötlete, kuivatades ja purustades seda, lisate seda, kuni see ei klompi enam kokku, filtreerite või dekanteerite magneesiumsulfaadi välja ja kasutate seda kraami võimalikult kiiresti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Coleman kütus EI OLE asenduseks dietüüleetrile või heksaanile. Mitte mingil juhul. Coleman-kütus on toores süsivesinike segu ning dietüüleeter ja heksaan on palju rafineeritumad ja omadustelt mitte sarnased
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Colemani kütust või tööstusbensiini võib kasutada iseseisvalt ja see toimib. Tegelikult töötavad dietüüleeter, heksaan või põhimõtteliselt mis tahes NPS-süsivesinikud iseseisvalt. Mõnedel on sellele reaktsioonile erinev mõju kui teistel. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitatav kasutada nende segu. Vaadake pdf-faili, mille flatline postitas, ta selgitab väga hästi kogu selle protsessi "kuidas ja miks". Parimate tulemuste saavutamiseks peab kogu see reaktsioon olema võimalikult kuiv.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ammooniumsulfaat ammooniumkloriid iga ammoniaagi happesoola saab tööle panna. Need on lihtsalt ammoniaak, mis on seotud happekomponendiga. Nad on Lewis'i happed. Kui neile lihtsalt lisada alus, siis deprotonitakse need tagasi ammoniaagi ja sulfaatnitraat- või kloriidioonideks. See on kõik, mida me selles konkreetses reaktsioonis teeme. Kui te tunnete põllumajandustootjat, kellel on veevaba ammoniaagi paak, oleks see ideaalne, kuid see on ohtlik ja selle varastamine on veelgi ohtlikum. Kui teil on võimalik saada ammoniaagigaasi paak, siis hankige see, aga te ei saa. Kui leiate külmapakke, milles on ammooniumnitraat, ostke kõik ära. Neid ei ole juba 10 aastat tehtud. Nad kasutavad nüüd just sel põhjusel karbamiidi või kaltsiumammooniumnitraati
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Me ei saa siiski "kaltsiumammooniumnitraat" tööle, eks? Hmm.. kas me saame midagi teha, et CAN saaks töötava soola?
Ma jalutasin ühel päeval CVS-i ja leidsin juhuslikult karbi AN-i kiirkülmikuid, võtsin karbist ühe paki välja, et teha sellega proovi. See oli minu eduka SNB-käigu jaoks. Ma ei ole neid külmapakendeid sellest ajast peale leidnud - need on kõik karbamiid või CAN, nagu te ütlete. Võib-olla võib minna haiglasse või tervisekliinikusse ja küsida külmapakke ja vaadata, mida sa viimasena saad.

Ma olen kuidagi segaduses, miks ei saa vedelat ammoniaaki kasutada iseseisvalt freebase suzy ja Li, kas sa tead, miks see peab arenema soolast gaasiks ja kondenseeruma selles reaktsioonis? Tänan teid.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ammoniaak on lihtsalt gaas atmosfäärirõhul ja temperatuuril. Vedel ammoniaak on tugevalt kokkusurutud ja äärmiselt külm, selle vedeldamiseks on vaja 7,5 baari rõhku 20 °C juures või -30 °C atmosfäärirõhul. Mõlemat saab teha, kuid kumbki ei ole lihtne. See on 104psi või kuivjää. Kaltsiumkloriidi/jääga ja väikese rõhuga, ehk 15-30 psi, saaksite hakkama. Ma olen 100% kindel, et ammooniumsulfaat või kloriid ja leelis teevad ammoniaaki. Proovige seda, see teeb minu jaoks ammoniaaki
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tänan teid teabe eest, mu sõber. Teil näib olevat alati häid vihjeid minu jaoks.
Kas tohib küsida, mida te kasutate ammooniumsulfaadi või -kloriidi allikana?
Protoneerimisel tekib ammoniaagigaas ja ka vastav sool - nitraadist lämmastikuks, kloriidist klooriks jne. Inertse atmosfääri loomine RV sees, näiteks lämmastikuga, on kindlasti hea osa ohutusest selle konkreetse protsessi puhul. Kuidas saame välja selgitada, millised ammooniumsoolad lahustavad liitiumi ohutult, - ohutult - , ilma et tekiks kõrvalreaktsioon... või pomm... või milliseid tuleks vältida?

Veel üks küsimus, kui tohib, kuidas te teate, millist temperatuuri/rõhku on vaja aurustumiseks või kondenseerimiseks, näiteks ammoniaagi või millegi muu puhul. Kuidas te selle välja arvate?

Nagu näete, on see osa sellest, kus minu keemia on puudulik. Ma ei oska mõnda asja ise välja arvutada. Mul jäi ametlik väljaõpe vahele. Ma ei otsi lihtsaid vastuseid, aga kui te saaksite, siis näidake mulle, kuidas nii-öelda kala püüda. Tänan teid veelkord.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Katsetasin oma ammooniumi, tehes vees lahustuvuse testi. Leidsin tabeli lahustuva koguse kohta.
Ammooniumnitraat võib vees lahustuda rohkem kui kaks korda rohkem kui ammooniumsulfaat või -kloriid. Nii et see oli minu vihje, et testida oma külmapakendeid, veendudes, et minu koostisosad on korras.

võite ka panna natuke oma AN-i ainult NaOH-ga, need kaks asja väikesesse Petri tassi või mis tahes konteinerisse, nad peaksid reageerima koos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Te ei taha niikuinii vett oma Birchi reaktsioonis. 10 ml, kui peate, kuid liitium põleb, kui see puutub kokku veega. Vee lahustuvus ei ole oluline
 
Top