Lihtne metülooni süntees (bk-MDMA)

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
DnzLBhvNV1
Metüloon (3,4-metüleendioksümetkatinoon, βk-MDMA) on sünteetiline aine katinooni klassist, mida sageli võrreldakse MDMA-ga. See toode on väga populaarne ja põhjustab tugevat eufooriat ja empaatiat. See toimib tugeva afrodisiaakumina, mille toime põhjustab ohjeldamatut soovi seksida.
LvPtWE6U08
Selles artiklis kirjeldatakse väikese koguse metülooni sünteesi. Tahaksin märkida, et reaktsioon skaleerub lineaarselt ja kõigi ainete proportsioonid säilivad. Metülooni on üsna lihtne toota suurtes kogustes. Selle tootmine ei nõua keerukaid laboriseadmeid. Käesolevas artiklis kirjeldatakse metülooni tootmise tehnoloogiat halogeenketoonist (2-bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenoon), mis saadakse standardse bromimise teel 3,4-metüleendioksüpropiofenoonist (3,4-(metüleendioksü)fenüül-1-propanoon (MDP1P)).

Reagendid.
  • 3,4-metüleendioksüpropiofenoon (MDP1P; CAS 28281-49-4) 20 g.
  • diklorometaan (DСM) 90 ml.
  • Broom (Br2) 22 g.
  • Naatriumtiosulfaadi (Na2S2O3) aq lahus 10% ~50 ml.
  • Destilleeritud vesi.
  • n-metüülpürrolidoon (CAS 872-50-4) 50 ml.
  • Metüülamiini vesilahus 40% 20 ml.
  • Naatriumvesinikkarbonaat 12 g.
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4) ~30 g.
  • Soolhape (~35%) ~10 ml.
  • Atsetoon.
Seadmed ja klaastooted.
Sünteesimeetodid
MDP1P 20 g lahustatakse DСM 60 ml-s ja lisatakse mõned tilgad soolhapet, seejärel lisatakse tilkhaaval 22 g broomi. Reaktsioon on eksotermiline, reaktsioonisegu muutub tumedaks, seejärel hele, kuna vabaneb hüdrobromiid (valge gaas). Ülejäänud brom eemaldatakse 10%-lise naatriumtiosulfaadi vesilahusega ja reaktsioonisegu pestakse pärast reaktsiooni lõppu veega. Orgaanilist kihti võib kasutada metüülamiinimisreaktsiooniks (saagis ~140% MDP1P) või destilleerida DСM vaakumis tahkeks.

Süntees viiakse läbi tavatingimustes. 2-Bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenoon 10 g eelmisest etapist lahustatakse reaktsioonikolvis 50 ml n-metüülpürrolidooniga. Segu segatakse, kuni tahked ained on lahustunud
.
XcuQHTMzkp
Segule lisatakse metüülamiini 40 % vees 20 ml, kolb suletakse ja segatakse tugevalt. Eksotermilist reaktsiooni tuleb kontrollida. Reaktsioon lõpeb 10 min pärast ja temperatuur langeb.

Eksotermiline reaktsioon võib olla väga äge ja suure koormuse korral on vajalik sundjahutamine. Kolb tuleks jahutamiseks asetada külmale veevannile. Oluline on hoida temperatuur alla 55 ºC
.
QVTqOU6mR3
Metüloonist vaba aluse puhastamine
Reaktsioonimass pestakse pärast reaktsiooni lõppu naatriumbikarbonaadi lahusega, mis valmistatakse eelnevalt ette (vesi 120 ml ja naatriumbikarbonaat 12 g). Naatriumbikarbonaadi lahus valatakse reaktsioonisegule ja segatakse tugevalt 1-2 minutit.
Cn5pETB1OI
Lisatakse diklorometaani (CH2Cl2) 30 ml ja segatakse tugevalt 5 minutit. Sellest segustekstraheeritakse DCM-gametüloonivaba alus . Orgaaniline kiht eraldatakse eraldussahvri abil.
CYFu1wPcRQ
Ekstraheerimine
Kihtide eraldamine eraldussahtris (foto 1). Alumine kiht on DCM ekstrakt koos katinooni alusega. Veefraktsioon on ülemine kiht, mis tuleb eraldada ja ekstraheerida veel kord 30 ml DCMiga (fotod 2-3-4). Alumised orgaanilised kihid ühendatakse ja pestakse 60 ml destilleeritud veega 3-4 korda eraldussahvris, kuni metüülamiini lõhn puudub (foto 5-6). Metüüloonivaba alus DCM-is on alati alumises kihis. Kihid eraldatakse hoolikalt. Püütakse vältida vee sattumist orgaanilisse kihti. Orgaaniline lahus kuivatatakse MgSO4 kohal.
Ilo54CD2dg
Hapestamine
Metüloonivaba aluselahus DCM-is lahjendatakse võrdse mahuga kuiva atsetooniga (laboriklass 99%+). Seejärel lisatakse väikestes annustes tilkhaaval soolhapet (~35%). Segu segatakse pidevalt ja pH-d kontrollitakse. Tekib sade. Kui segu muutub väga paksuks, lisatakse atsetooni.
9Pb2tE4KvY
Segu peab olema väga vedel, et metülooni korralikult hapestada. Kui pH on saavutanud 5,5-6, lõpetatakse HCl lisamine. Segu jahutatakse ja filtreeritakse.
IZ8e71PmBb
Kui metüloonvesinikkloriid ei ole piisavalt puhas, saate lugeda siit, kuidas seda puhastada. Suurte kristallide tootmine on kirjeldatud selles artiklis.

Metüüloonvesinikkloriidi puhastamine kuiva atsetooniga annab hea tulemuse. Metüloonvesinikkloriidist on mitu pilti enne ja pärast puhastamisprotseduuri
.
:
VyerkFfsCY

ELiAWq8a9r
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
hea M1 on suur löök - minu jaoks isegi liiga suur, et seda toota :) Te kasutate siin palju DCM-i, mulle ei meeldi see, kas ma saan selle asendada millegi muuga? (Eeter?)
 

karamelosanto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
HI, Tänan selle sünteesi jagamise eest, ma arvan, et see on väga selge.
Ma olen Lõuna-Ameerikast ja siin on veidi raske leida DCM-i. Kuid ma võin proovida seda kuidagi leida. Võib-olla osta seda Hiinast.
Ma tahan küsida. Kas te saate panna kõik regendid loetelusse koos kogustega, et oleks veidi lihtsam mõista, mida ma pean ostma. Kui on võimalik koos hinnangulise hinnaga.
Tänud!!!
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
DCM-i võib asendada kergemini kättesaadava lahustiga. Reaktiivide kogused sõltuvad teie vajadustest.
Kirjutasin teile PM-i üksikasjalikumaks aruteluks.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kas mytalamiini 40% saab asendada?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Metüülamiini ei saa asendada. Kui teil on madalam metüülamiini protsent, võite seda kasutada.
Metüülamiini lahuse asemel võib kasutada metüülamiini hüdrokloriidi, kuid sellele tuleb lisada leeliselist lahust.
 
Last edited by a moderator:

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mu sõber, kas te saaksite öelda mulle sünteetilise katinooni lähteaine 2-Bromo-3',4'-(metüleendioksü)propiofenooni (CAS:52190-28-0) värvi ja tekstuuri selle puhtas ja ebapuhta olekus?
Enamik Hiina kemikaalide tarnijaid müüvad seda pulbri ja väikeste liivakaspruunide kivide kujul, ma ei tea, kas see pruun värvus tuleneb lisanditest või on tegemist teise kemikaaliga, kuna tarnija ütles mulle, et nimetatud keemiline lähteaine on 99% puhtusega, isegi kui tal on see pruun värvus.
aitäh!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ootab ikka veel vastust
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
võimalik leida euroopas 3,4-metüleendioksüpropiofenooni või 2-bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenooni ?
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ja millist leeliselist lahust peaksite kombineerima, et asendada 20 ml metüülamiini 40% metüülamiinvesinikkloriidi + leeliselise lahusega, mida te oma sünteesis selgitate
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas te saate täpsustada, milliseid laboratoorsed vahendeid on selles protsessis kasutatud ja millist kasutust ma mängin, palun :)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Tabelis on 40% metüülamiini tihedus 0,89 g/cm3 , seega saadakse 20 ml-s 7,18 g puhast metüülamiinigaasi.
Võrdleme metüülamiini ja selle hüdrokloriidi molekulmassi:
M (CH3NH2)HCl = 67,518 g/mol
M CH3NH2 = 31,057 g/mol.
Suhe = 2,174
Kui kasutate sünteesi proportsioone, siis vajate 15,6 g metüülamiinvesinikkloriidi, et asendada 20 ml 40% metüülamiini lahust.
Metüülamiinvesinikkloriid tuleb eelnevalt lahustada proportsioonis 1g ja 2,5ml vee vahel (15,6g ja 39ml).
Valmistatakse naatriumhüdroksiidi (NaOH) lahus 18g ja 54ml vett, lastakse sellel jahtuda ja valatakse see kolbi koos 2-bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenooni lahusega. Seejärel lisatakse metüülamiinvesinikkloriidi lahus. Seejärel jätkatakse vastavalt juhistele.
 
Last edited by a moderator:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
bk-MDMA SIIT METOODIKA JA KODUMEETODID.
5l6eTjRPuq
.
 

Attachments

  • BTqb9ONzUv.mp4
    5 MB · Views: 0

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Kui palju on vaja kasutada dcm ja kui kaua on vaja segada ainult segada ei vaja soojust ??
Kui palju u saada vorm 2kg mdp2p ??
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas diklorometaani võib asendada mõne muu lahustiga? Kuidas osta DCMi Ühendkuningriigis? Mul on ksüleen ja etüülatsetaat kergesti suurtes kogustes saadaval mulle
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
etüülatsetaat
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
hi, sorry sõber, ma tahan küsida, kui palju mg kasutatakse, kui kasutatakse, seda kasutatakse nuusutades nagu met või neelates seda nagu pill. Vabandust, ma kuulsin just sellest uuest asjast.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Suuline manustamisviis
Kerge 75 - 150 mg
Tavaline 150 - 225 mg
Tugev 225 - 325 mg
Raske 325 mg +
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Im saab kasutada dcm nagu NMP ja kui palju on vaja segada, kui NMP-l on vaja segada ainult 10 minutit, siis kui kaua on vaja segada dcm-l ??
 
View previous replies…

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Kas 20 minutit on animatsioonide jaoks liiga lühike?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas saate aru, et 10 g ainet võib reageerida kiiremini kui 10 kg? On erinevus ja reaktsiooniaeg ei ole konstantne. Mul ei ole selle (reaktsioonikoormus : aeg) reaktsiooni kohta sõltuvusandmeid. Nagu ma eelmises sõnumis ütlesin, tuleb seda kontrollida TLC abil.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton
Mind huvitab, mitu milligrammi mõlemat 4MMC ja metülooni on vaja, kui neid kombineerida ? võib-olla ei ole see õige koht, kus seda küsida, kuid ma ei leia vastust kusagilt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, võite küsida minult otsesõnumiga, mitte siin.
 

Didi

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
31
Reaction score
18
Points
8
Kuidas valmistada metüülamiini 40% samm-sammult ??
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tervitused teile ja kõigile! Keegi võib soovitada tulemust ja kirjeldada aine mõju, kui 3,4-(metüleendioksü)propiofenoon asendatakse selles sünteesis 3,4-(metüleendioksü)butürofenooniga.
Mul tekkis selline küsimus, sest leidsin meie vabaturult ainult 3,4-(metüleendioxy)butürofenooni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Saate 2-metüülamino-1-(3',4'-metüleendioksüfenüül)butan-1-oon vesinikkloriidi cas 17762-90-2
 
Top