Väikepartii keemik otsib Henry reaktsiooni....

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
Arvan, et vajate ainult nõrku aluseid ammooniumatsetaat, tsükloheksüülamiin ja n-butüül võiks olla vale, kuid võite alati proovida
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ya ammooniumatsetaat on see, mida ma mõtleksin.....
Ma lähen 3,4,5-triMEOba enne 2,5-di. Puhtalt sellepärast, et reageerides seda nitrometaaniga ja oled teel meskaliini juurde ja siiski olen ma siis veel vaba, et proovida nitrometaani abil teha ka 3,4,5-TMA.
Ma tahan teha 2c-b mingil hetkel, kuid bromimine hirmutab mind üldiselt - mul on 1cc, mille ma ostsin ammu, mis on säilitatud viaalis, milles see oli, kuid gaasi kasutamine kõlab veelgi hirmsamalt!!!
Kas ei ole võimalik midagi bromida ilma elementaarse broomi kasutamata?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jah Rabidreject, bromimine ei ole enam probleem. Võtke mõned NBS (N-bromosuktsinimiid). Aga te peate olema teinud puhta 2c-h Hcl või 2c-h oksalaat. Aga see ei ole nii raske.

Nüüd on olemas mittetoksiline ja ohutu 2c-b süntees, mida saate teha kodus. NaBH4 + Cu(II)Cl redutseerimine ja NBS bromimine. Ja see toimib tegelikult hästi isegi suuremate koguste puhul.

Ma lõpuks kopeerin/pastan oma 2c-b kirjutise millalgi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Selle ametikoha tähtsus on lihtsalt tabanud. Massiivsed tänud mõne lihtsa sõna eest! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kuigi lubage mul selgitada. Mulle makstakse valitsuse poolt iga kahe nädala tagant erinevate puuduste eest ja 85 % läheb umbes minu eraviisilise meditsiinilise kanepi arve peale.
Ma püüan seda vähendada... liiga palju liiga tihti võtmine on minu elus suur asi - ma olen taastuv heroiini (opiaatide) sõltlane ja peamiselt bensosõltlane.
Õnneks on mulle opiaatsõltuvuse jaoks ette nähtud buprenorfiin - iv alustas just Buvidal sub-cut süstidega. At the mo ma olen iganädalaselt ja see on natuke veeremaja 🎢
KUIDAS, ma saan seal, aeglaselt, kuid kindlalt.
Nagu ma juba varem olen öelnud - keemia on palju parem ravim kui mis tahes ravimid, mida ta toodab, isegi kui see on põhjus, miks ma sinna sattusin. Mitte raha teenimiseks, vaid selleks, et õppida rohkem mitte-sõltuvust tekitavate - võib-olla isegi sõltuvust tekitavate ravimite kohta ja esimene, mis tuli meelde (teadmata midagi keemia kohta, oli DMT), nii et ma sain mõned riistad ja koormus keemiat ja seda ja seda ja iv sattus üsna palju, kuid rohkem kui see, iv imbunud koormus teadmisi.
Ma tõesti hindan teid, et te lingite mind mõlemale ja ma loen neid korralikult, kui mul on rohkem aega.
Ma lihtsalt tahtsin seda välja panna, ma ei saa palju raha ja nii et minu jaoks on kõik need RXN'id väga pikalt venitatud asi, saades ühe reagendi korraga, sest vaevalt, et kuskil müüakse asju nagu 3,4,5-tmobza vähem kui 0,5-1kg kogustes!
Thats fine, see lihtsalt muudab asjad pikemaks, kuna ma ei kavatse midagi müüa...lihtsalt see, et ma saaksin nii palju meskaliini kui ma kunagi tahan, on tore ettepanek ha
Ma olen def õppida palju kuigi - ma ei ütleks kunagi, et ma tegelikult tean oma paska, kuigi ma ilmselt tean JUST piisavalt, et see kõlab nagu ma teeksin, ma ikka ei saaks kirjutada oma süntesaatorit nii nagu pärast ma teen meskaliini ma ei oleks siis võimeline tegema proskaliini. Või lihtsalt see, et ma suudan jälgida ja mõista DMT reduktiivset aminatsiooni, ei tähenda, et ma saan aru, kuidas võrrandit tasakaalustada või N,n-DETi teha.
Ma arvan, et ma jätsin vahele keemia väga põhilise osa, kus õpitakse tasakaalustama võrrandeid ja õppima, kuidas kasutada asju, mis mul juba on, et muuta seda piisavalt, et saada midagi muud - kui see on mõttekas!
Üks asi, mida ma hiljuti õppisin, on see, et võite lasta eraproovid mis iganes saata Hispaanias asuvatesse laboritesse, et GCMS seda teha. Tahaks def seda teha.... kuigi mõnede asjade puhul piisab minu jaoks lihtsast TLC-st, et usaldada keemiat
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha jah on tehtud mitu korda ja jah on palju odavam ja lihtsam - teatud piirini. Ma tahan teha piisavalt N,n-DMTd kogu oma ülejäänud eluks ja soolata seda jne, kuid ma tahaksin uurida ka teisi trüptamiine nagu n,n-DET, DiPT, DPT muidugi - ei ütle, et ma tegelikult saan seda teiste kui DMT-ga, kuid ma olen kindel, et ma saan seda teha Hiina klassi 99% puhtusega trüptamiiniga, mis mul on, ja lihtsa kuiva jää / atsetoonivanniga, selle asemel, et proovida oma õnne lihtsa jäävanniga.
Aga jah, tunnistatud - kui KÕIK, mida sa tahad teha, on DMT, siis kindlasti on A / B ekstraheerimine kindlasti lihtsam, kuid parem asi kui asjaolu, et ma võin nüüd sünteesida n,n-DMT-d (ma arvan, et see on iseenesest lahe ja üsna ebatavaline tänapäeval), on asjaolu, et see pani mind õppima orgaanilise keemia kohta ja pani mind mõistma, et PEA-d ja psühhedeelsed amfetamiinid on palju lihtsam toota kui trüptamiinid!
Ma oleksin pidanud aru saama lihtsalt selle järgi, millises järjekorras Shulgin oma raamatuid kirjutas, aga ei, mitte nii targalt - mul oli eesmärk ja ma läksin selle poole lol
Nüüd on mul palju eesmärke orgaanilise keemia ja koguneb kogu aeg... keemia on tõsiselt avanud mu silmad maailma, mida vähesed "narkootikumide harrastajad" tegelikult vaevuvad õppima. Ma mõtlen kurat - ma olen proovinud ühte või teist psühhedeeliat ja välja juba 20 veidike aastat - DMT ekstraheerimine on üsna suur osa sellest, kuid ka ostes palju varaseid (shulgins) RC'd algusaegadel, ma olen üllatunud, et see on võtnud mul nii kaua aega, et tegelikult TÕELISELT kaevata teemasse tbf!
Igaüks, kes tahab raha teenida (mida ma selgelt ei ole), EI usu, et see on lihtne garanteeritud viis raha teenimiseks, ma ikkagi lihtsalt ekstraheeriksin ja re-x, kuid siiski on see midagi, mida ma tahan teha!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma lihtsalt mõtlesin, et te peaksite teadma, millest ma lähtun.
See on tegelikult päris tüütu, et ei suuda mõelda muudele asjadele!!!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, kas kellelgi on müügil ammooniumatsetaat?! Haha jk ☺️
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
364
Reaction score
177
Points
43
EBay või ACP puhtalt, kui sa saad keemiaga hakkama, on ravimite menüü sinu ouster, usu mind, ma olen proovinud umbes 90% uimastitest, eriti disainerravimitest 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha yer mõlemad on enamasti kuradi vinge olnud - muidu on paar poolakat olnud kasulikud. Paljud suuremad keemiad, mida ma vajasin iv lõppes lihtsalt destilleerides asjadest, mis on juba riigis küll.....
Ma pean lõpetama selle nitroetaani sünteesi, mida ma alustasin tegelikult. Kõik I neeed teha on viimane samm nüüd. Ma kuidagi unustasin selle, kui sain 150ml või nii (väike atm - olen teadlik).
Igatahes järgmine asi, mida ma pean välja töötama, on LiAlH4, kuna ma ei saa seda valmis osta. On asju, mida ma saan osta nendest firmadest (tellimine korterisse) ja asju, mida ma def ei saa. Ma olin üllatunud, et ma suutsin leida ettevõtte, kes tarnib conc. Hcl-hapet tbf!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jälgisin meskaliini / TMA videot siin, kuid hoidsin silma peal ka Pihkal.
Tegin edukalt umbes 7-8g 3,4,5-b-nitrostüreeni ja nii mõtlesin, et proovin oma õnne ja proovin teha ka vastavat nitropropeeni.

Nii et viimaste päevade jooksul tegin kõigepealt refluks - siis järgmisel päeval ei olnud minu arvates värvus õige - shulgini järgi, nii et refluksisin kauem ja seekord oma mantlis koos seguriga, mitte auruvannis.
Ma sain värvi "paremini", kuid mitte täpselt nii, nagu kirjeldatud, nii et ma lasin sel üleöö jahtuda RT-le.

Järgmisel päeval mõtlesin, et teen selle vaakumdestillatsiooni, kasutades oma mantlit. Ei saa öelda, et ma oleksin seda kunagi varem teinud.
Tunnistan, et alguses sain natuke põrutada, ainult üks kord, aga hei - esimene kord. Mõne aja pärast jäi mul aga punane õli.

Nii et täna pärast 3 päeva pärast seda hullu reaktsiooni kraami tegemist otsustasin ma õli MeOH-st re-x, vastavalt Shulgini sünteedile.
Ma ootan nüüd, et see jahtuks ja ma tunnen, et see ilmselt ei tööta - mul lihtsalt tundub, et mul on REAL halb õnn teha nitropropene'i, kuigi iv oli väga edukas b-nitrostüreeni ja see on sama reaktsioon!
Väga kummaline....

Igatahes hoidke oma 🤞minu jaoks!!!

Kui mul on mingit edu ma jagan seda.

Ma arvan, et sellest hoolimata on mul veel kaks erinevat b-nstüreeni, mida vähendada, nii et see on iseenesest põnev.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vau, tõusin täna hommikul üles, tundes end päris kindlalt, et TMA süntees on valesti läinud ja kristalliseerub.

Miks? Mul pole tegelikult aimugi... võib-olla kontrollisin seda liiga kiiresti, kuid pärast selle ööseks sügavkülmikusse jätmist olin üsna üllatunud, kui nägin, et sellest olid üle saanud kollased kristallid...
Skoor!
Nii et nüüd on mul umbes 6 grammi b-2,5-DMONSi,
umbes 8 grammi ümberkristalliseerumata b-3,4,5-TMONSi.
ja siis kui palju vastavat trimetoksünitropeeni on järgnevalt. Ma ajan selle nitropropeeni nime alati millegipärast segi. Nad ei järgi samu nimetamiskonventsioone nagu nitropropeenid (niikuinii sellest, kuidas iv neid Pihkal näinud nimetada).


7S08pRTMXA


(Kas see sait keerab alati kellegi teise pilte ka 90 kraadi ümber?! See on tõesti tüütu!!!)

SPJoLt7len


Ma tunnistan, et lasin sellel liiga külmaks ja see on külmunud, kuid ma lihtsalt pistan selle tagasi külmikusse mõneks ajaks, enne kui ma filtreerin.

Ausalt öeldes juhtus sama asi, kui ma tegin meskaliini eellase - on põhjus, miks foto, mille ma postitasin selle kuivatamisest, nägi nii märg välja. Ma lihtsalt filtreerisin, jätsin selle mõneks ajaks sinna ja selleks ajaks, kui ma selle punnituspaati ja siis nimetajasse panin, oli see sulanud ja ei näinud välja kuidagi erinev 2,5-stüreenist.

Vabandan selle pika röövelliku postituse eest - olen ausalt öeldes päris õnnelik, sest ma tõesti ei uskunud, et see seekord kristalliseerub!

See on tõesti tore tunne, et ma suudan tegelikult jälgida ühte Shulgini sünteesi (või selle osa) pärast seda, kui olen seda raamatut viimase 20+ aasta jooksul vaadanud ja lugenud ja välja lülitanud. Peaaegu alates RC-veebi ajastu algusest, kui paljud Hiina müüjad töötasid välja, et nad saavad enamiku neist müüa.
On lihtsalt tore jälgida tema sõnu ja see töötab just nii, nagu ta ütleb.
Ma isegi tegelikult järgisin osad Shulgin's write up's üle video siin selle viimase TMA eelkäija. Mulle meeldib, kuidas ta sisaldab asju nagu - "Ma refluksin seda, kuni see oli kena tumepunane värvus".

Mingil määral leian ma tegelikult, et see kirjeldus on kasulikum kui refluxi aja andmine. Ma mõtlen, et ma lõpuks kontrollisin seda lihtsalt TLC kaudu, kuid siiski - kui mul ei oleks olnud juurdepääsu sellele, oleksin jätkanud refluksimist kauem, sest see oli sügavalt kollane, mitte isegi oranž, nii et jah, see aitas.

Igatahes - iv on minu "keemia / alkeemia" viimasel ajal olnud liiga edukas, nii et loodetavasti ma ei sega viimast sammu!
 
Top