Question Keegi on edukalt ostnud PMK (CAS: 4676-39-5) Hiina tarnijalt?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma näen, et enamik ostab pmk etüülglütsidaati (28578-16-7) ja seejärel teisendab selle PMK-ks (4676-39-5), kuid ma näen, et ühest ainest teise teisendamine on keeruline, ja ma olin uudishimulik, kas keegi on suutnud edukalt ja ilma pettuseta osta PMK otse, ilma et oleks vaja osta vahendajat.
Tänan teid kõiki!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See on Hiinas ja enamikus maailma riikides kontrollitav aine. te ei saa aru, kuidas segada pulbrit tugeva happega. kuumutamine ja eralduslehtri kasutamine?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma saan aru, et pmk etüülglütsidaadi muundamisel PMK-ks kaob suur osa puhtusest, olen ka näinud, et selleks on vaja suurt keemilist reaktorit jne, kuid ma eeldan, et on olemas mingi võimalus seda teha väikeses mahus või ilma keemilise reaktori vajaduseta.
aitäh!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Te saate töötada otse teisendatud ketooniga, kuigi see ei ole ideaalne ja mitte tähtede saagikusega lõpptoode saab puhastada hilisemas etapis mis tahes moodustatud rämpsu.
1L ümmargune põhi või isegi lame on 10-20 eurot..kas see on tõesti nii suur investeering, et teha asju vähemalt mõnevõrra korralikult? Vevor on 50 Euro destillatsioonikomplekt koos kondensaatoriga, ümmarguse põhjaga, mida saab kasutada reaktorina väikeses mahus. sa pead olema valmis panema tööd ja aega õppida ja investeerida natuke, kui see on tee, mida soovite jätkata, see dosen ei tule tasuta.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Minu sõbrad proovisid paar korda osta ilma Escrow ilma mõne metsiku turu saite ja see oli alati kelmuse ilma toote saatmise või saatmise kuradi sooda ja naerma.
 
Top