Question Piperonüülmetüülketooni (CAS: 4676-39-5) etapiviisiline keemiline süntees PMK etüülglütsidaadist (CAS: 28578-16-7).

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Olen teinud otsingu selles foorumis, kuid ma ei ole leidnud nimetatud keemilist sünteesi, tänu kõigile.
Ma arvan, et see foorum peaks olema paremini korraldatud iga sünteesi ja selle nimetusega.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
BMK\PMK etüülglütsidaadid tehakse mõlemad umbes samamoodi happeline hüdrolüüs võib viia ümberkorralduseni, mida tõenäoliselt soovite ja aluseline hüdrolüüs annab kasutatava leelishüdroksiidi glütsidaadid (NaOH näiteks tulemuseks on naatriumsool ja KOH kaaliumsool ja muud vähem levinud leelishüdroksiidid, mida võite uudishimu pärast uurida, nagu Li, Cs, Rb, ja võib-olla mitte päris Francium) ja vastav etüülalkohol, mis on näidatud eemaldamiseks, kuna see on hea strateegia, et lükata reaktsiooni tasakaalu karboksüüli moodustumise suunas, mida võite seejärel kuumutada, kuni karboksüülrühm lahkub CO2 gaasina, siis alkeenoksiidist saadud diool muutub 1-arüül-propan-2-ooniks mõne salapärase loitsu või rituaalse keemilise seksiga ehk. (Mul ei jäänud inspiratsiooni viimaseks osaks)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
3,4-metüleendioksümetamfetamiini (MDMA) keemiliseks sünteesiks vajan ma keemilist lähteainet nimega piperonüülmetüülketoon (PMK), kuna selle keemilise lähteaine hankimine on keeruline, mulle on öeldud, et ma saan seaduslikult osta Hiinast teist ainet nimega PMK etüülglütsidaat ja selle aine abil teisendada selle MDMA keemiliseks lähteaineks PMK.
Nüüd on minu küsimus, kuidas ma saan teisendada PMK etüülglükidaadi PMK-ks.
on see, et on kaks sarnaste nimedega ainet ja see on eksitav. PMK etüülglütsidaat ja Pmk metüülglütsidaat.
Vabandust minu teadmatuse eest, kuid mul pole aimugi keemiast, püüan vähehaaval õppida.
Tänan teid!
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etüül ja pmk metüül erinevad selle poolest, et pmk etüül on vedelal kujul sarnaselt meega ja pmk metüül on pulbrilisel kujul, mõlemad muundatakse samamoodi, foorumis on suurepäraselt selgitatud, kuidas muundamisega edasi minna. hüdrolüüs söövitava sooda vee ja soolhappega teeb võluväe.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk etüül ja pmk metüül erinevad selle poolest, et esimene on vedelal kujul sarnaselt meega ja pmk metüül on pulbri kujul, mõlemad muundatakse samamoodi, foorumis on suurepäraselt selgitatud, kuidas muundamisega edasi minna. hüdrolüüs söövitava naatriumvesi ja soolhappega teeb võluväe.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vabandust esimese selgituse eest, ei pane seda hispaania keeles, kuid telefon kasutab traductión automatic
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma räägin hispaania keelt, sin problema hermano.
Kas te oleksite nii lahke ja ütleksite mulle, millisest foorumi osast ma sünteesi leian? Olen teinud otsingut, kuid ei ole seda leidnud.
Ja kas te teate PMK saagist, mis saadakse nimetatud sünteesi läbiviimisel?
AITÄH!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jah ,anna mulle hetk ja saadan sulle lingi(ainult eanglesh foorumis on reeglid,ainult privaatselt on võimalik rääkida hispaania keeles).im haiglas nüüd aga saatis lingi täna
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
metüül, etüül, n-propüül, iso-Pr, n-butüül, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... ja nii edasi õppides keemiat püütakse ka hüdrolüüsi reaktsioone ja aknowledge tasakaalu (jõud, mis katkestab sideme, on ka võimeline seda moodustama, seega tuleb pidevalt üks eemaldada) ja dekarboksüleerimine on lihtsalt soojus, mis muudab COOH-happe osa CO2-ks (süsinikhappeanhüdriidiks), mis väljub gaasina ja seega eemaldatakse molekulist.
 
Top