25B-NBOME süntees bensaldehüüdidest nitrometaaniga

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1. samm. 2,5-dimetoksünitrostüreen.
HKZfyctaW8

1. 2,5-dimetoksübensaldehüüd 1000 g lahustati 5 liitris IPA-s 80 *C juures.
2. Nitrometaani 735 g, äädikhapet 200 ml ja etüleendiamiini (tsükloheksüülamiin, butüülamiin) 37 ml lisati nimetatud järjekorras ja reaktsiooni hoiti 80 °C juures segades 3 tundi.
3. Seejärel hoiti segu üleöö külmikus, mis põhjustas kristalliseerumise.
4. Tahke aine filtreeriti ja pesti külma IPAga, saades kristallilise kollase tahke aine (600 g, 60%).


2. samm. 2,5-dimetoksüfenüületüülamiin.
SNcxmf4RIv

1. Naatriumboorhüdriid (480 g) suspendeeriti 5 liitris IPA-s.
2. 2,5-dimetoksünitrostüreeni (600 g) lisati segamisel väikestes kogustes.
3. Ülejääk boorhüdriidi lagundamine.
4. Ekstraheerimine ja destilleerimine.
5. 500 g kollast õli (propaan).
6. Lisatakse 5 liitrit IPA-d.
7. Lisatakse 8 mmol Zn.
8. Lisatakse 3,5 mmol HOAc.
9. 240 g baaskollast õli.

Samm 3. Halogeenimine.

3.1. Bromimine var.
VJgOap85yu

1. Kolbi lisatakse 2,5-dimetoksüfenüületüülamiini alus.
2. Kolbi lisatakse HBr 48% 1,1 mmol ja segatakse.
3. H2O2 1,1 mmol tilguti kolbi ja segatakse.
4. Pärast kogu H2O2 lisamist segatakse 1,5 tundi toatemperatuuril.
5. Ekstraheeritakse EtOAc-ga ja lisatakse atsetooni.
6. Hapestatakse HBr 48% või HCl conc. pH 6 juures.
7. Pannakse sügavkülma 12 tunniks.
8. Filtreeritakse ja kuivatatakse 4-bromo-2,5-dimetoksüfenüületüülamiini hbr (hcl).


Samm 4. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. 2C-X hüdrokloriidi (või hüdrobromiidi) (1,0 mmol) ja 2-metoksübensaldehüüdi (1,1 mmol) suspensioonile EtOH-s (10 ml) lisati Et3N (1,0 mmol) ja reaktsiooni segati, kuni imiini moodustumine oli täielik vastavalt (30 minutit kuni 3 tundi).
2. Reaktsioonile lisati NaBH4 (2,0 mmol), mida segati veel 30 minutit.
3. Reaktsioonisegu aurustati vähendatud rõhu all ja lahustati uuesti EtOAc/H2O (30 ml, 1:1).
4. Orgaaniline kiht eraldati ja vesikiht ekstraheeriti EtOAc-ga (2 × 15 ml).
5. Ühendatud orgaanilised ekstraktid kuivatati (Na2SO4), filtreeriti ja aurustati vähendatud rõhu all.
6. Puhastatud vaba alus lahustati EtOH-s (2 ml) ja sinna lisati etanoolne HCl (1M, 2 ml) ning lahust lahjendati Et2O-ga, kuni moodustusid kristallid.
7. Kristallid koguti filtreerimise teel ja kuivatati vähendatud rõhu all. Saagis: 88%.
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Miks tahaks 2cb ära rikkuda? Nbome oli turundusvahend IMO
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
25I-NBOMe on täielik agonist, see on vaieldamatult võimsam kui 2c-b.

25B ei ole minu teada täielik agonist.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Kas 1,1 mmol HCl või HI töötab halogeenimisel hea saagisega?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
ei saa oodata, et kontrollida alternatiivset menetlust esimese sammu jaoks, mis on saagise poolest paljulubavam ja lihtsamate reagentidega
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kas kontrollisite seda rohkem ja leidsite parema tee?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hmmm... Muidugi, isegi leidsin uue, kuid mul juhtus õnnetus ja pean ekstraheerima ja vaatama, kas see reageerib edasi. Põhipreparaat on vana ja ilmselt ei võta paljud arvesse... Proovisin seda ja töötas suurepäraselt üle 80% saagisega. Ma annan teile viite, kui kirjutate mulle privaatselt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Redutseerimine toimib hästi ka Al-amalgaami ja Cu2+/NaBH4 puhul ning ma jäin kinni halogeenimise juures, mille puhul tunnen end keemia ees tõeliselt alandatuna, sest olen varem teinud palju raskemaid.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Mõeldes, et nitropropeeni kasutamine nitrostüreeni asemel oleks tore...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Struktuuri ja aktiivsuse suhe viitavad halba metüül- ja N-bensüülosade vahelisele halvale koostoimele.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Arvatavasti räägin ma lihtsalt iseendaga, kuid tundub, et nitrostüreeni oleks lihtsam redutseerida 2,5 MO-PEA-ks Zn & HCl abil...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ei, te ei saa jätta ühtegi sammu vahele, olles saanud küllastumata aine või kaotada saagist. Vesivabades tingimustes võib äädikhape koos tsingiga töötada paremini. Kui ainult te ei võta veevaba HCl-hapet.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sa arnt räägi üldse iseendaga. See on minu jaoks väga huvitav artikkel, mida ma kogun oma varusid proovimiseks. Mulle meeldib mõte, et mul on selline võimas psühhedeelikum! Ma ei oleks sellega kunagi vastutustundetu ja ei üritaks seda happena edasi anda - see on minu arvates need uimastid hävitanud. See muutis inimeste suhtumist nbomes, kui inimesed hakkasid surema, sest ajakirjandus tahab ainult rõvedat lugu!
Mina isiklikult doseerisin neid ALATI vastutustundlikult ja leidsin, et need on head psühhedeelsed ained! Ka 2cb omamine oleks esmapilgul armas, olgem ausad. Ma võibolla pean ostma 1/2kg 2,5-dmo bensaldehüüdi. (Sõna otseses mõttes, sest ma ei leia kedagi, keda ma usaldan, kes mulle vähem müüks!). On nii palju erinevaid asju, mida saab teha 2,5-dmo bensaldehüüdiga, nii et kuigi lõpptoode, mida ma otsin, on rohkem samme, kui kui ma ostaksin trüptamiini, on fakt, et trüptamiiniga ei ole nii palju, mida saab teha, mis huvitab mind nii palju kui fenetüülamiinid - tollerentsuse tõttu eelistan ma väga psühhedeelseid fenetüülamiine trüptamiinidele (üldiselt - on mõned outliars tho).
Gotta love alibaba...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
kellelgi on selles osas edu?
im otsib tõesti kõvasti seda ühendit
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Veel mitte, kuid ma kogun vastavaid ühendeid. Ma teen kõigepealt lihtsalt P2NP redutseerimist r-amfetamiiniks.
Siis, kui mul on korralik pump ja parem mitte ummistunud Buchner. Ma tahan pumpa ka rxns jaoks, kuigi ma pean seda reguleeritavaks koos monitoriga ja suutma tõmmata midagi sellist nagu 600mmhg. Ma olen uus kogu vaakumiga, nii et kõik väärtused on segadust tekitavad.
Ma ei tea ka, kas odavamad pumbad oleksid reguleeritavad. Ma arvan, et mitte....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, nii et ma olen nüüd võimeline seda esimest sammu proovima....proovisin seda väga sarnasel viisil teisel päeval, kuid kasutasin IPA asemel etanooli ja unustasin madalama temperatuuri jaoks refluksi pikkust reguleerida... Samuti ei teinud ma äädikhapet... ei saanud aru, et mul on seda vaja, kui aus olla....

Samuti, ütleme, et ma olen on väikeses mastaabis, kas ma kohandan kogused midagi?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAH okkk !!!

ma ei tea, im ei ole hea keemia asjades, aga im kujutan ette uusi isomeere nagu lisada 3C-P-le bensaldehüüdi ring ja teha see 1k tugevamaks, see oleks võimalik? teha 35P-NBOME?

Vabandust, kui see on vale siin
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on lahe, ma töötasin selle välja kellegi teise siinse inimese abiga.
On midagi, mida ma olen AINULT vihkanud punnitamises. Tõenäoliselt läheb tagasi, kui ma tegin narkootikume ja tahtsin neid võtta ja nii ei ole neid kunagi ette valmistanud või midagi ma ei tea. Võib-olla minu kaalud on lihtsalt sitt, mis on põhjus, kuid hei... see oli kuradi edukas.
Ma läksin valesti, lisades liiga palju lahustit (liiga palju), samuti ei puhastanud minu NM piisavalt...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma ütlen, et töötasin välja... lubage mul täpsustada. Ma olen ikka veel 2,5-DMOBA esimese Henry reaktsiooni juures 2,5-DMONS-iks.
See tuleb seejärel redutseerida 2c-h-ks, seejärel vastavaks aktiivseks 2c-ravimiks, seejärel nbome'iks.
Ma peaaegu kindlasti proovin kõigepealt teha meskaliini... palju lihtsam ja vähem samme.
Ma redutseerin nitrostüreeni, mis mul on mingil hetkel pärast ka ülejäänud aldehüüdi muutmist samaks, siis otsustan, mida ma saan, et muuta see selleks, mida ma kõige rohkem tahan...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Kena selle tundub, et te teete seda
parimad soovid teile!
 
Top