3,4-metüülendoksübensüülmetüülketooni süntees piperonaalist (glütsiidide estritee) (väikeses mahus)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
see, mida ma arvasin ... ja tegelikult see on reaalne, probleem on tingitud sellest, et me tegime olg GLY muundamise ja selle uue, kui me näeme tottally erinev tulemus me kõik arvab, et seal on midagi valesti, ja võti selle lihtsalt vaakumdestillatsiooni..see kaotab väike osa vett ja annab ketooni... erineva värvi, väga tumepunane või pruun
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Iga glütsidaadi esteri keemiline struktuur koosneb samast happest ja alkoholist. Mis alkohol oli eeterdamiseks - selline happe ester. Eetrite seebistamine leelisega - igal juhul sama.

Tüüpiline Darzeni reaktsioon kasutab eetri etüülversiooni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Hiinas hästi kättesaadav
Jah, te räägite nüüd veel ühest huvitavast marsruudist. Alfa-metüültsinamiinhape on Hiinas samuti saadaval.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Tõsi , kuid mulle meeldib alati mõelda sünteesiradadele, mida saab lõpule viia kohalikku riistapoodi minnes, isegi kui need on vähem tõhusad.
Edit: märkasin, et pilt on minu teised postitused ei näita, nii et ma lisasin need siia
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
See oleks suurepärane täiendus projekti "Lihtsaimad retseptid" jaoks. Võib-olla alustaksite iga kemikaali kõrval CAS-numbri loeteluga. Ma ei usu, et ükski neist lähtekemikaalidest on USAs............ kenasti jälgimisnimekirjas : ).
 
Top